Ліквідатори аварії на ЧАЕС оголосили про початок голодування в приміщенні Мінсоцполітики.

Piccy.info - Free Image HostingЛіквідaтoри aвaрії нa ЧAEС oгoлoсили прo пoчaтoк гoлoдувaння в приміщeнні Мінсoцпoлітики.

Тaк, ті сaмі, які пoнaд 30 рoків тoму нaс усіx від рaдіaції рятувaли. Чому?! Запитайте у влади, яка їх ігнорує та плює їм в обличчя. Зокрема, особисто пана Реву, який сьогодні проігнорував зустріч з людьми у своєму ж відомстві, яке якраз і мало б займатись вирішенням їхніх питань.

Хоча чорнобильці всього лиш хочуть, аби президент дотримався свого конституційного обов’язку – захистив їхні права. Зокрема, виконав свій же Указ №196 від 5.07.2018 року, де обіцяє підвищити пенсії ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Ви розумієте всю абсурдність ситуації?! Наші кандидати в президенти готові витрачати мільярди на біг-борди, технологів, ботів і бог знає що. Але не здатні, банально, потурбуватись про тих, хто, ризикуючи своїм життям, дав їм та їхнім дітям можливість сьогодні жити і насолоджуватись цим життям.

Немає слів, щоб описати цинізм влади, розуміючи, що всі її представники уже 26 квітня підуть покладати квіти на могили померлих ліквідаторів.

Володимир Пилипенко

37

6

3 комментария к записи “Ліквідатори аварії на ЧАЕС оголосили про початок голодування в приміщенні Мінсоцполітики.”

  1. серж:

    Чего все пристибались к этому указу призидента Фактически он выполнен мне к минималке добавили аж 17 гривень Не на указ надо оператся а на закон Пенсия должна быть только по закону Хватит уже получаем по постонове кабмина одни максималки другие минималки

  2. Аноним:

    все там сволочи. всех у ковчег и на дно до единого

  3. Аноним:

    да этот указ 18 года это показуха сели вместе в сауне мол создай указ а мы его. под скатерку а чернобвльцы притихнут одна мафия всех до одного гнать нельзя им верить веры нету 8 лет продажной вклады постановка работает и мы живем в Украине да в России мы живем и порошенко обман

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов