ЛИСТ ПРАВЛІННЯ ВГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля»


19 трaвня 2015 р., № 144

Гoлoві
Вeрxoвнoї Рaди Укрaїни

Грoйсмaну В.Б.

 

«Прo зaкoнoпрoeкт № 2767»

 

Шaнoвний  Вoлoдимирe  Бoрисoвичу!

Прaвління ВГO «Всeукрaїнськe oб’єднaння вeтeрaнів Чoрнoбиля», зaнeпoкoєнe склaднoю ситуaцією, якa склaдaється oстaннім чaсoм в Укрaїні з рeaльним викoнaнням пoлoжeнь діючoгo зaкoнoдaвствa з сoціaльнoгo зaxисту грoмaдян, які пoстрaждaли внaслідoк Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи, і прoцeсoм нa скoрoчeння існуючиx прaв цієї чисeльнoї кaтeгoрії грoмaдян, щo відбувaється в крaїні всупереч положенням статті 22 Конституції України, а також без попереднього обговорення з громадськістю.

Зокрема, таке скорочення існуючих прав внесене в законодавство Законом України № 76-VІІ від 28 грудня 2014 року за пропозицією Уряду.

Розглянувши  законопроект  № 2767  від  30.04.2015 р., Правління ВГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля» вважає, що ним знову порушується цілісність чорнобильського законодавства, а гарантії держави громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, розпорошуються по різним законам, що створює умови для подальшого їх нівелювання.

Правління ВГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля» вважає, що п. 2 ст. 124 законопроекту № 2767 (щодо статей 49—591 і 67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи») підлягає виключенню з тексту законопроекту № 2767, а сам законопроект підлягає поверненню для доопрацювання спільно з всеукраїнськими громадськими організаціями.

 

Голова Правління
ВГО «Всеукраїнське об’єднання
ветеранів Чорнобиля»                                                      Проскурін В.С.

 

АНАЛОГІЧНІ ЛИСТИ НАПРАВЛЕНІ:

ГОЛОВІ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ ТОМЕНКУ П.В.,

ГОЛОВІ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕНІСОВІЙ Л.Л.,

МІНІСТРУ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ РОЗЕНКУ П.В.

ГОЛОВАМ ВСІХ ФРАКЦІЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ОКРЕМИМ НАРОДНИМ ДЕПУТАТАМ УКРАЇНИ

 

Pismo VOVCh 1

50

10

22 комментария к записи “ЛИСТ ПРАВЛІННЯ ВГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля»”

 1. Василь ВєтровЪ:

  Прислушаются ли народные депутаты? Если действительно прислушаются – отправят на доработку…
  Тест на народность у депутатов 21.05.2015 г.

 2. чернобылец, Харьков:

  З висновку Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення:
  “Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендує Верховній Раді України проекти законів України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій (реєстр. №2767), поданий Кабінетом Міністрів України, про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо накопичувальної системи державного пенсійного страхування та єдиних підходів до нарахування пенсій (реєстр. №2767-1), поданий народними депутатами України Королевською Н.Ю. та Солодом Ю.В., про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиних принципів нарахування пенсій та скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (реєстр. №2767-2), поданий народним депутатом України Шухевичем Ю.-Б.Р., направити до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення для підготовки на повторне перше читання”.

 3. чернобылец, Харьков:

  З висновку Головного науково-експертного управління Верховної Ради України:
  “Головне управління не підтримує внесення змін до статті 124 Розділу XІV³ «Додаткові пенсійні гарантії для окремих категорій осіб» Закону України «Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування», якими передбачено призначення в порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України: щомісячної додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорій 1 — 3;…
  Адже така препозиція не повною мірою узгоджується з принципом поділу державної влади на законодавчу, виконавчу і судову та конституційною природою Кабінету Міністрів України як органу виконавчої влади, основне суспільно-політичне (функціональне) призначення якого у механізмі держави полягає у забезпеченні виконання Конституції і законів України. Не заперечуючи можливості визначення на підзаконному рівні окремих питань, що стосуються порядку надання відповідних соціальних виплат, актами Кабінету Міністрів України, зазначимо, що за змістом відповідних положень Конституції України вирішення питань, що стосуються права на відповідні соціальні виплати та їх розмірів, належить до повноважень Верховної Ради України як єдиного органу законодавчої влади…
  Можливість коригування на підзаконному рівні норм і положень Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», що передбачають виплату відповідних доплат до пенсій, компенсацій та державних пенсій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, заперечується змістом його статті 71 цього Закону, де визначено, що дія його положень не може призупинятися іншими законами, крім законів про внесення змін до цього Закону.”

  Чи прислухаються до цього “народні” депутати 21.05.2015р.???

 4. Олег Ляшко:

  Добрий вечір! Поясніть який глузд від Вашого звернення. У законопроекті № 2767 від 30.04.2015 р. є норми які регулюють чорнобильські виплати та пенсії. Можливо Ви хочете зберегти чорнобильський закон (я маю статті 49-51 і 67). Насправді маневри з законопроектом № 2767 придумані Кабінетом Міністрів, частиною депутатів ВРУ для відволікання чорнобильців від ст.54 п.4 нарахування пенсій – 10-8-6.
  Необхідно не тільки вимагати збереження чорнобильського закону, але законодавчо повернути норми ст. 54 п.4 (10-8-6) і закріпити норму так, що б не хто не міг трактувати ст.54 п.4 двояко або придумувати можливості її невиконання. Запевняю, що чорнобильці з мого боку і радикальної партії мають повну підтримку. З повагою.

  Ваш Олег Ляшко.

 5. Аноним:

  Олеге Ляшко чому Ви не допоможете нам із виплатою коштів по судових рішеннях вся Верховна Рада знає про цю проблему як казначейство Украіни крутить і не платить кошти закладені в бюджеті коли вже буде цей уряд із людми,чи вони просто скотиняки підіміть це питання

 6. Партизан 1986:

  А ще цей уряд падлюки і свиняча сволота.
  Олегу Ляшко великий РЕСПЕКТ.

 7. сергей кременчуг:

  да єтой власти некогда все воруют сколь ко же украли на стене с россией яценюк прекращай заниматься мородерством обещали людям светлое будущее а оказіваеться что при януковиче было то же самое а теперь еще хуже

 8. ликвидатор-86:

  Колеги не ловитесь на высказываниях Ляшко!
  Мозгами думайте!
  Правильно А Винник и колеги подняли вопрос ВСЕ от ВАШЕЙ и НАШЕЙ области и ДР областей УКРАИНЫ шли кандидаты всех мастей и партий и беспартийныеи говорили, что БУДЕМ ДЕЛАТЬ ВСЕ ДЛЯ ПРОСТЫХ ЛЮДЕЙ!
  Результат на лицо!
  С УВАЖЕНИЕМ КО ВСЕМ!

 9. Аноним:

  Це так і є. А скільки ще спишуть на війну.

 10. ЛЕШИЙ. 86:

  ИНТЕРЕСНО ЧТО ДОБИЛИСЬ ЛУБЕНЧАНЕ. К НИМ ПРИЕЗЖАЛИ С МИНСОЦПОЛИТИКИ. ПОТОМ ЛУБЕНЧАНЕ ПОЕХАЛИ В КИЕВ МИНСОЦПОЛИТИКУ. У КОГО ЕСТЬ ИНФОРМАЦЫЯ ПО ЛУБЕНЧАН. НАПИШИТЕ ИНТЕРЕСНО.

  • Восток - 86:

   Есть информация с Киева, что на переговоры с Лубнов приехали те, кто никогда на акцмях в Киеве не были. И потребовали платить 4,5,6, только 86 году. Их спрашивали чиновники, а как же 87 год и другие, они сказали, что они добиваются только 86г. Через неделю в Киев поехал бродовский с виноградовым, они не 86 года ликвидаторы, требовали для себя(когда они были в Чернобыле, незнаю). Где те ребята лубенчане, которые прошлый год с Киева не вылазили, постоянно стабличкой ЛУБНЫ были на акциях? И вообще все акции последнее время проводили под эгидой “ВОВЧ”, то думаю как раз те лубенчане, что на акции ездили, были тоже из “ВОВЧ”, не могли они такой бред предложить, зная, что В.Проскурин отстаивает Чернобыльский Закон.

 11. ус 605 год 1986 пя-а1511:

  Когда Рада принимает Законы противоречущие один другому а главное Конституции Украины и любой юрист с купленым дипломом трактует их по своему порядка в стране мы никогда не дождемся

 12. Аноним:

  https://www.youtube.com/watch?v=383TtqukOcM

 13. / рядовой /:

  Полагаю, что пенсию по инвалидности платить нужно 6-8-10 всем ликвидаторам одинаково, не зависимо от того какую должность он занимал, потому как перед радиацией мы все были голые и ей по барабану солдат ты или ГЕНЕРАЛ. И обсуждать почему именно так обсуждать нет надобности.
  /рядовой/

 14. віктор:

  ЧОМУ ЦІ ВСІ ЧОРНОБИЛЬСЬКІ ГЛАВАРІ ВСІ РАЗОМ НЕ ВІДСТОЮВАЛИ ПЕНСІЮ У МІНІМАЛЬЩИКІВ В 2011 РОЦІ. Я ДУМАЮ ЩО МІНІМАЛЬЩИКАМ ЦЕ ВСЕ ДО СРАКИ БО У НИХ ВЖЕ НЕМА ЩО ЗНІМАТИ , А ТЕПЕР НЕХАЙ МАКСИМАЛЬЩИКИ САМІ БІГАЮТЬ .

 15. Партизан 1986:

  / рядовой /, правильно – 100% верное предложение.

 16. Борис:

  «Тернопільська обласна громадська організація інвалідів-ветеранів органів внутрішніх справ «Чорнобильський щит», Всеукраїнської Чорнобильської спілки інвалідів МВС України». — Единогласно поддерживает данное Обращение. Голова ТОГО ІВОВС «Чорнобильський щит», КОВАЛЬ Б.И.

 17. михаил конотоп:

  сегодня прожиточный минимум для не трудоспособных 1822 грн.(по даным минсоцполитики).вопрос? ОДНИ ВОПРОСЫ!!!а те ли люди распределяют наши богатства???

 18. анонім:

  СЕНСАЦІЯ ! НАЧАЛЬНИК БОГОРОДЧАНСЬКОГО УПФУ ПОДАВ ДО СУДУ НА НЕПРАВОМІРНІ ДІЇ УПФ . СПРАВА РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ 28.05.2015 Р. В 15.00 . ЗНАЧИТЬ ЯКЩО НАЧАЛЬНИК ПОДАВ НА СВІЙ РІДНИЙ ОРГАН , ЗНАЧИТЬ Є ДЛЯ СВОЇХ І ГРОШІ У БЮДЖЕТІ НА ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ І АПЕЛЯЦІЮ Я ДУМАЮ ДАВАТИ НЕ БУДУТЬ . КОРОЧЕ ДЛЯ СВОЇХ Є ВСЕ . І ЦЕ ВСЕ БРЕХНЯ ЩО НЕМА ГРОШЕЙ НА ВИКОНАННЯ СУД. РІШЕНЬ , БО НІХТО НАВІТЬ НЕЗНАЄ СКІЛЬКИ ВОБЩЕ Є ГРОШЕЙ . А СПРАВА ЗАКЛЮЧАЄТЬСЯ В ТІМ ЩО З ПРАЦЮЮЧИХ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ ЗНЯЛИ ПЕНСІЮ ДО КІНЦЯ РОКУ .

 19. Сеня терминатор:

  Правильно 6,8,10,только ликвидаторам 86года,остальным по убывающей и не [censored] стонать надо было ехать в зону в 86году,а не прятотся .А переселенцы вобще срвесть потерями,все что можно отжали пт государства ,а телерь еще пенсии хотят как у ликвидаторов.Так надо было остоваться в зоне и ликвидировать аварию а не бежать.

 20. / рядовой /:

  Те кто работал в зоне, им платили за вредность по списку №1, и пенсию пусть начисляют по общему установленному закону, а партизанам призванным на ликвидацию аварии (по инвалидности за ущерб нанесенный здоровью) государство обязано платить 6-8-10. І як-що хто віткриє рота, що це не так, то він злочинець і повинен відповідати за Кримінальним Кодексом України. /рядовой/

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов