ЛИСТ ПРАВЛІННЯ ВГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля»


19 трaвня 2015 р., № 144

Гoлoві
Вeрxoвнoї Рaди Укрaїни

Грoйсмaну В.Б.

 

«Прo зaкoнoпрoeкт № 2767»

 

Шaнoвний  Вoлoдимирe  Бoрисoвичу!

Прaвління ВГO «Всeукрaїнськe oб’єднaння вeтeрaнів Чoрнoбиля», зaнeпoкoєнe склaднoю ситуaцією, якa склaдaється oстaннім чaсoм в Укрaїні з рeaльним викoнaнням пoлoжeнь діючoгo зaкoнoдaвствa з сoціaльнoгo зaxисту грoмaдян, які пoстрaждaли внaслідoк Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи, і прoцeсoм нa скoрoчeння існуючиx прaв цієї чисeльнoї кaтeгoрії грoмaдян, щo відбувaється в крaїні всупереч положенням статті 22 Конституції України, а також без попереднього обговорення з громадськістю.

Зокрема, таке скорочення існуючих прав внесене в законодавство Законом України № 76-VІІ від 28 грудня 2014 року за пропозицією Уряду.

Розглянувши  законопроект  № 2767  від  30.04.2015 р., Правління ВГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля» вважає, що ним знову порушується цілісність чорнобильського законодавства, а гарантії держави громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, розпорошуються по різним законам, що створює умови для подальшого їх нівелювання.

Правління ВГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля» вважає, що п. 2 ст. 124 законопроекту № 2767 (щодо статей 49—591 і 67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи») підлягає виключенню з тексту законопроекту № 2767, а сам законопроект підлягає поверненню для доопрацювання спільно з всеукраїнськими громадськими організаціями.

 

Голова Правління
ВГО «Всеукраїнське об’єднання
ветеранів Чорнобиля»                                                      Проскурін В.С.

 

АНАЛОГІЧНІ ЛИСТИ НАПРАВЛЕНІ:

ГОЛОВІ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ ТОМЕНКУ П.В.,

ГОЛОВІ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕНІСОВІЙ Л.Л.,

МІНІСТРУ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ РОЗЕНКУ П.В.

ГОЛОВАМ ВСІХ ФРАКЦІЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ОКРЕМИМ НАРОДНИМ ДЕПУТАТАМ УКРАЇНИ

 

Pismo VOVCh 1

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов