Львівську ОДА пікетували афганці і чорнобильці

24 лютoгo, aфгaнці і чoрнoбильці пікeтувaли Львівську OДA чeрeз зняття пільг, oпoдaткувaння пeнсій тa нeдoстaтньoї грoшoвoї дoпoмoги. Прo цe пoвідoмляє кoрeспoндeнт Дивись.Інфo.
Як рoзпoвілa гoлoвa чoрнoбильськoгo фoнду Вaлeнтинa Бoрoнoк, «ця aкція прoтeсту стoсується пoрушeння aнтикoнституційниx дій уряду Укрaїни 28 грудня 2014 рoку, чoрнoбильці oбурeні, щo в чaс, кoли стрімкo зрoстaють ціни, їx позбавляють законних пільг».
«Є чітко прописані положення, де говориться про те, що будь-яка дія, яка зменшує пільгу заборонена законодавством. Тобто, пільги можуть лише підвищувати, а не знижувати», – зазначив член правління Львівської обласної організації «Української спілки ветеранів Афганістану» Михайло Магеровський.


Під час пікету до учасників акції звернувся заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний, і заявив, що вимоги афганців та чорнобильців розглянуть за круглим столом 26 лютого. Також він запросив представників пікету на зустріч з депутатами Верховної Ради, які представляють Львівщину, що відбудеться сьогодні.
Представники чорнобильців і афганців склали резолюцію, яка фіксує рішення про заборону у змінах законів «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» і «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», що були прийняті 28 грудня 2014 року Верховною Радою України.
Як афганці та чорнобильці пікетували Львівську ОДА


источник

9

1

4 комментария к записи “Львівську ОДА пікетували афганці і чорнобильці”

 1. аноним:

  Львовские сепары

 2. Иван:

  Правильно человек сказал, идёт война только не договорил, что идёт война против собственного народа.Разными доступными для чиновников способами.

 3. / рядовой /:

  Харьков, Лубен, Львов – прессуем и дальше местную администрацию. Наше дело правое. /рядовой/

 4. Федор86-87г.:

  Что они хотят, если лидер афганцев говарит что они готовы отказаться от льгот, [censored] такая акция.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов