Міліція думає над забороною присутності цивільних на мітингах

Люди в цивільнoму нe мaють викoнувaти oxoрoну грoмaдськoгo пoрядку під чaс мітингів.

Прo цe пoвідoмив кeрівник Упрaвління зв’язків із грoмaдськістю МВС Укрaїни Володимир Поліщук в ефірі телеканалу ТВі, коментуючи присутність на мітингах в рядах міліціонерів осіб в цивільному.

“Що стосується цивільного одягу, то я нещодавно розмовляв з начальником департаменту громадської безпеки і особисто свою думку йому висловив, що під час охорони громадського порядку, мені здається, що жодної людини в цивільному не повинно бути”, – зазначив він.

“Навіть якщо це оперативний працівник, він повинен десь бути далі, а не власне перед людьми, які висловлюють свої думки”, – уточнив речник МВС.

“Ми, в принципі, дійшли спільної мови, що треба людей в цивільному, які виконують обов’язки з охорони громадського порядку взагалі там прибирати, щоб людям, які проводять акцію, було зрозуміло, з ким вони спілкуються, хто керує нарядами міліції, до кого можна звернутися”, – заявив Поліщук.

Речник МЗС також пообіцяв, що “цю позицію” озвучить міністру внутрішніх справ.

Українська правда

0

0

1 комментарий к записи “Міліція думає над забороною присутності цивільних на мітингах”

  1. Ваван:

    сказано но будит ли зделано это балталогия и отгаворка и то что они обещают долго будит обговариваться а свое темное и поганое дело они будут делать как говорят в народе “кто плотит для того и музыка” а всем силовикам подняли ставки в данный момент но защет социальных лиц населения.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов