Музейна зустріч. Перші години катастрофи.Радіаційна розвідка»

14 грудня Укрaїнa відзнaчaє Дeнь вшaнувaння учaсників ліквідaції нaслідків aвaрії нa Чoрнoбильській AEС , який сaмі ліквідaтoри ввaжaють Днeм Пeрeмoги у Чoрнoбильській вaжкій війні з рaдіaцією.
VFL.RU - вaш фoтoxoстинг
2016 рік Указом Президента України проголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Напередодні цієї дати у Національному музеї «Чорнобиль» відбудеться зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії — офіцерами київського полку цивільної оборони Володимиром Гребенюком та Олександром Логачевим , які в перші години після вибуху реактора прибули до Прип’яті у складі мобільного аварійно-рятувального загону.

В ході зустрічі до фондів музею буде передано унікальну реліквійну карту радіаційної обстановки на ЧАЄС, що понад 30 років зберігалася в особистому архіві полковника у відставці Володимира Гребенюка.

Карту, рівень опромінення якої й до сьогодні перевищує норму у 13 разів, було складено за результатами радіаційної розвідки, яку провів екіпаж БРДМ-2 427 окремого механізованого полку Цивільної оборони Київського військового округу у складі старшого лейтенанта Олександра Логачева (командир), лейтенанта Гаюра Исломова, сержанта Сергія Власкина, рядового Ерлана Тимергалієва на території Чорнобильської АЕС біля її зруйнованого 4-го блоку з 15.40 до 16.40 26 квітня 1986 р.

Запрошуємо журналістів висвітлити цю подію!

Початок заходу о 15:00 12 грудня 2016 р.
Мови заходу: українська, російська, англійська

Адреса музею: Київ, провулок Хорива, 1 (станція метро «Контрактова площа).

Телефон для довідок:

(044) 425-43-29 — заступник директора музею з наукової роботи Анна Королевська
(044) 482-56-27 — старший науковий співробітник фондів музею Алла Середенко

Источник:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов