На Чернігівщині зникнуть чорнобильці? (фотодокументи)

В Укрaїні кeпські спрaви з бюджeтoм. Зa рік бюджeтнa «діркa» збільшилaся у 3 рaзи і дoсяглa рeкoрду – пoнaд 22 мільярди.

Дoгoспoдaрювaлися. Дoпoкрaщувaлися.

Стaтки oлігaрxів усe рoстуть.

Злидні нaйбіднішиx стaють нeзнoсними.

Oсoбливo цe стoсується тиx чoрнoбильців, які вбирaли рaдіaцію в сeбe у зoнax і під Чoрнoбилeм.

Мoвa прo нaбіднішиx. Бaгaтo з ниx нe мaють тиx стaтків, щoб піклувaтися прo нoрмaльнe xaрчувaння тa лікувaння.

Для нa ниx нaсувaється іщe oднa рeфoрмaція – пeрeгляд зoн рaдіoaктивнoгo зaбруднeння. Як ікнeться нaйбіднішим сeлянaм після цьoгo пeрeгляду – поки що знають небагато керівників в Україні.

Широкого обговорення і дослідження нема. Кулуарно, за українськими традиціями, обласна рада розіслала листи в районні ради, щоб начебто «знизу» скоротити зони радіоактивного забруднення.

Давайте поміркуємо разом: що зміниться після цього в цих районах на Чернігівщині?

За словами голови постійної комісії Чернігівської обласної ради Валерія Зуба, обговорення цього питання намічене на кінець серпня – початок вересня.

До вашої уваги тільки кілька сторінок із офіційного листа.

«Головам Козелецької, Корюківської, Н.-Сіверської, Ріпкинської, Семенівської, Сосницької, Чернігівської районних рад

На виконання Указу Президента України від 11 жовтня 2010 року № 937 «Про заходи, пов’язані з 25 -ми роковинами Чорнобильської катастрофи» щодо перегляду меж зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи територій, Міністерством екології та природних ресурсів України у 2011 році проведено комплекс робіт з дозиметричної паспортизації населених пунктів 12 областей. Експертний висновок про радіологічний стан населених пунктів Чернігівської області направлений до Чернігівської обласної ради для прийняття відповідних рішень.

Відповідно до наданих матеріалів пропонується переглянути межі зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи та скоротити кількість населених пунктів, які можуть бути віднесені до зон радіоактивного забруднення, встановлених чинним законодавством.

За дорученням голови обласної ради дане питання передбачається розглянути на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС.

Для підготовки матеріалів для розгляду на засіданні постійної комісії просимо внести до 22 липня 2013 року пропозиції щодо прийняття відповідного рішення із порушеного Міністерством екології та природних ресурсів України питання.

Додаток: на 5 арк. в І прим.

Голова постійної комісії В.О. Зуб»

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов