На ликвидаторов аварии на ЧАЭС в Херсоне денег нет

b052c07c6ef0f1036d6bc2e76f226db4.png

Прeдсeдaтeль Xeрсoнскoй oблoргaнизaции «Сoюз вeтeрaнoв и инвaлидoв Чeрнoбыля»Ц Л. Зoсимoвa и прeдсeдaтeль Xeрсoнскoгo гoрoтдeлeния пaртии «Oбщeствeннoe движeниe “Нaрoдный кoнтрoль”» Вaлeрий Гуркoвский oбрaтились к мэру Xeрсoнa с прoсьбoй oргaнизoвaть и прoвeсти мeрoприятия кo Дню чeствoвaния Дня ликвидaтoрa aвaрии нa ЧAЭС и выдeлить дeнeжную пoмoщь учaстникaм ликвидaции.

Кaк   сooбщaeт   «Кherson.net.ua», пoлучили oтвeт, чтo дeнeг нe выдeлят, пoтoму чтo их в бюджете нет. «Зато КП «Гарантия» выделили 20 млн. гривен на содержание общественных организаций, которые ничем не занимаются, выделено более 2 миллионов гривен», – сообщает издание.

Указывается, что аптека «111», которая якобы отведена именно для чернобыльцев, взвинтила цены втридорога. Городские власти никак не решают этот вопрос.

На Херсонщине проживает 1646 человек, пострадавших вследствие Чернобыльской катастрофы, в т.ч. 823 ликвидатора. В других городах Украины им выдают не только денежную помощь, но бесплатно лечат.

ИСТОЧНИК:

0

2

1 комментарий к записи “На ликвидаторов аварии на ЧАЭС в Херсоне денег нет”

  1. Iгор Мандрика:

    Така ситуація може повторитися рано чи пізно у будь якому місті України, якщо самі ліквідатори не змусять місцеву владу поважати їх героїчний подвиг та їх самих. Наступного разу почніть із вимог до місцевої влади, щоб у планах заходів на 2019 рік були б чітко запланоні, як мінімум три великі заходи, які мають відношення до Чорнобильських подій із обрахуванням, а саме головне виділенням на їх проведення відповідних коштів і це не кажучі вже про обов’язкові обласну та міську програми по підримці соціальному захисту усіх без виключення чорнобильців. А так людям обов’язково потрібно усім виходити на такі заходи:і на 26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії і на 14 жовтня – спільний для усіх день захисників усих поколінь, усих часів та усіх захисників рідної землі,свого народу – День Захисника України, ну і звісно вже абсолютно повністю наш день – День Ліквідатра (14 грудня). Це дуже важливо і дуже потрібно робити навіть попри супротив влади, бо ми маємо підтримувати своє чесне ім’я насамперед для молодих поколінь та усього суспільства. З цього має починатися саме відношення нас самих до себе, всього здорового суспільства до своїх захисників, а потім вже й влада не зможе вже так нахабно із нами поводитись,як із якимись потерпілими та постійними жертвами, а не як із дійсно народними героями. І хто мені зараз закине, що ти не туди тягнеш, що буцім то головне нам усим гідні пенсії і щоб я кудись би пішов…, то я ж ніколи не казав та не кажу, що потрібно обирати або гідні пенсії, або наше гідне ім’я ЛІКВІДАТОР, це потрібно робити разом, а той хто постійно обирає між своїм чесним ім’ям та їжею (пенсіями, пільгами…) і при цьому дивиться лише у бік їжі, а про своє ім’я не турбується,то одного разу, колись можуть їжу просто відібрати, як це трапилося із нашими побратимами, а ось ім’я вже важко буде повернути.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов