На санаторно-курортне лікування чорнобильцівХарьківщини розраховують спрямувати 4 млн грн.

У 2019 рoці збільшaть фінaнсувaння нa сaнaтoрнo-курoртнe лікувaння вeтeрaнів війни тa чoрнoбильців.

Тaкoж зaплaнoвaнo фінaнсувaння відпoчинку учaсників AТO тa OOС у сaнaтoрниx зaклaдax області.

Відповідні зміни до Комплексної програми соціального захисту населення Харківської області на 2016 – 2020 роки були затверджені депутатами обласної ради 6 грудня.

Зокрема, видатки обласного бюджету для організації лікування осіб з інвалідністю та ветеранів війни планують збільшити з 12 до 21,3 млн грн.

Передбачаються видатки обласного бюджету на санаторно-курортне лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до І категорії. Попри те, що раніше програмою такі видатки взагалі не передбачалися, наступного року на ці цілі розраховують спрямувати 4 млн грн.

Також у зв’язку зі збільшенням кількості учасників АТО та ООС збільшуються видатки обласного бюджету для надання матеріальної допомоги до Дня захисника України. До програми соціального захисту також внесли пункти щодо проведення відпочинку учасників АТО та ООС у санаторних закладах області та забезпечення дітей воїнів новорічними подарунками.

За даними директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрія Шпараги, у 2019-му також планують збільшити видатки обласного бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги жителям Харківської області, які перебувають у скрутних життєвих ситуаціях.

«У зв’язку зі збільшенням звернень громадян, у наступному році передбачається виділення з обласного бюджету 50 млн грн», — підкреслив Юрій Шпарага.

Источник:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов