Не можуть виплачуватися соціальні виплати, які не передбачені бюджетом України — Тігіпко

26 січня Кoнституційний Суд прийняв рішeння прo тe, щo рівeнь сoціaльниx виплaт мoжe встaнoвлювaтися урядoм відпoвіднo дo фінaнсoвиx мoжливoстeй дeржaви. Кoмeнтуючи цe рішeння, віцe-прeм’єр зaзнaчив: у рішeнні чіткo прoписaнo, щo жoдну рeaльну сoціaльну виплaту нe будe скoрoчeнo. «Ніякиx oбмeжeнь пo сoціaльниx виплaтax, які сплaчуються нa сьoгoднішній дeнь, нe будe. Тaкoж Кoнституційний Суд нe відміняв жодного закону, який гарантує виплати тих чи інших соціальних виплат. Можу гарантувати, що соціальні виплати в найближчі роки лише зростатимуть», — наголосив урядовець.
Як приклад Сергій Тігіпко повідомив, що цього року зростання зарплатні в державному секторі передбачено на рівні 12,5%. При цьому рівень інфляції в бюджеті — 7,9%. Проте зростання заробітної плати та інших соціальних видатків може збільшитися. «Перший місяць для нас оптимістичний: надходження до бюджету більші за прогнозовані. Якщо буде ще 1-2 таких місяці, то ми звертатимемося  до Верховної Ради з пропозицією про внесення змін до бюджету. В першу чергу нас цікавитимуть збільшення зарплатні та пенсій», — наголосив віце-прем’єр.
Одним з головних аспектів рішення КС Сергій Тігіпко назвав те, що рівень соціальних виплат чітко пов’язується з розміром бюджету. «Не можуть виплачуватися соціальні виплати, які не передбачені бюджетом України. Однак після цього рішення не буде можливості судам призначати той чи інший розмір соціальної підтримки. Це визначатимуть закони. У першу чергу, це закон про бюджет», — підкреслив урядовець. За його словами, такий підхід гарантуватиме, що країна матиме збалансований бюджет, а соціальні виплати, зарплати, пенсії постійно зростатимуть, випереджаючи темпи інфляції.
Також віце-прем’єр вважає: рішення КС спрямоване на покращення соціальної справедливості в країні. Урядовець звернув увагу на те, що у вересні 2011-го в Україні налічувалося 132 особи, які через рішення судів отримали разову допомогу понад 200 тис. грн. Ще понад 500 осіб отримали разову допомогу від 100 тис. до 200 тис. грн. Крім того,  тисячі осіб відсудили собі пенсії розміром понад 10 тис. грн (середня пенсія по країні — 1300 грн).
Сергій Тігіпко також повідомив, що до судів звернулося лише 20 тис. інвалідів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС із 66,5 тис. осіб. «Рішення судів — 6,1 млрд грн, які не передбачалися в бюджеті. Добре, що 2011 року ми мали певний профіцит і могли закрити ці витрати. В іншому випадку повинні були б різати реальну зарплатню та реальні пенсії конкретним людям», — зазначив віце-прем’єр. Він також повідомив, що уряд і надалі вирішуватиме з чорнобильцями та афганцями спірні питання через переговори та осучаснення пенсій. У цьому контексті Сергій Тігіпко поінформував, що в певних областях чорнобильські виплати вже значно зросли, в одній області — майже вдвічі.
Якщо надходження до бюджету перевищуватимуть план, Кабмін звернеться до парламенту з пропозицією збільшити видатки на зарплати і пенсії.

За матеріалами Урядового Кур’єра   

0

1

14 комментариев к записи “Не можуть виплачуватися соціальні виплати, які не передбачені бюджетом України — Тігіпко”

 1. Игорь:

  ИЕЗУИТ.

 2. Людмила:

  “Не можуть виплачуватися соціальні виплати, які не передбачені бюджетом України.” Значит нужно пересмотреть этот бюджет.Или взять с тех денег,которые отложили на ТУШКИ! За одну ТУШКУ 4000000 ГРВ сразу платят,а потом каждый месяц по 200000 ГРВ На это передбачені виплати бюджетом України???

 3. владимир:

  я верю придет время(оно не за горами)этого иуду “комсомольца” будут судить,,,,дважды иуда-предатель и вор

 4. наталі:

  Горе- реформатор”Знаю,що міняти щось треба,але не знаю як”.Жодна цивілізована країна не доустила б такого знущання над інвалідами,які ціною власного життя врятували світ.Чому коштів в бюджеті невистачило саме їм і вистачає суддям,високопосадовцям? Чому не відмінено в зв”язку з кризою всі забаганки можновладців? Моєму чоловіку – інваліду скільки ж років, як і Тігіпку, але здоров”я немає давно і всі ці реформи його просто вбивають. За це потрібно буде відповідати якщо не перед судом, то перед Богом.

  • ЛОЛ:

   Да нет, судов они не боятся и на Бога им на..ть. Линчевать их, а Бог решит кто виноват:)

 5. иван в\ч 31941:

  место сидения определяет точку зрения,помнится до выборов президента и выступления Януковича,Азарова,как будут помогать,но власть не вечна,нарушая свои обещания и законы страны в которой живеш,ожидай того же в отношении себя

 6. Ольга:

  Самое интересное то, что за пополнение бюджета отвечает правительство и недостаток средств говорит о том, что правительство не справляется со своими обязанностями, и никак не может быть причиной не выплат по судам.
  Например, я одолжила у соседа деньги, не отдала, он подал в суд, выиграл, а я говорю исполнительной службе: да у меня просто денег нет.И это все? Я выполнила решение суда? Так же делает правительство – абсурд!!!!

 7. унтер офицер:

  Для нас значит, у них денег НЕТ! А ,,ВаФлЯ,, из бюджета на 2012г. себе за 86 млн. долляров (т.е. за 774 млн. грн.- приблизительно 50% всех социальных выплат на этот год) авиалайнер в США приобрел! Получается так- В КРАIНI ГРОШЭЙ НЕМА НЕ ДЛЯ ВСIХ!!!!

 8. Людмила:

  Ольга,Вы правы.Вот еще например,у меня нет полной суммы оплатить коммунальные услуги и поэтому я буду платить сколько смогу.Они по такому же принципу сейчас нам выплачивают пенсии?

 9. egor:

  пан тегибко ,заплатіть налог на продажу банку не копійкі а за ті суми що ви вивезли за бугор , здеріть налоги за продажу тушок в парламенті, та в ведіть налог за оплату тих людей що на полощі махають прапорами підтримаючи за гроші ваших подельніков з ПР та тіщо підтримують вас ,обо заплатіть за їх по перед як обкрадать народ україни .
  А весной ми вас ще потурбуєм до зустрічи на барекадах гніда!

 10. чвке:

  Чем больше его слушаеш, там больше он убеждает о своей не адекватности и отрыва от простого народа. Он явно больной!

 11. В/Ч 5403:

  СЕРГЕЙ ТИГИПКО
  Мне надоели пошлые улыбки,
  Политиков поганое вранье,
  Я знаю точно: лишь Сергей Тигипко
  К чертям разгонит это воронье!
  На нем – костюм изящный от Бриони,
  И знают в банке все до одного:
  Завидуют Обама с Берлускони
  Способностям к анализу его.
  Его лицо – светильник интеллекта,
  Его улыбка – волевой оскал.
  Такого безупречного субъекта
  Еще никто у нас не выбирал!
  А если вдруг Отчизне станет худо,
  А если вдруг в страну придет беда,
  Он, только что возникший ниоткуда,
  Исчезнет вновь, обратно в никуда.

 12. Лариса:

  Я не знаю какую это нужно иметь совесть что бы всё это говорить и снимать с нас пенсии. А с себя ни снять не копейки а мы должны потом смотреть “светскую жизнь” где они все красуются друг перед другом рассказывая где они отдыхали (от праведных трудов) и сколько тысяч долларов они потратили на очередную безделушку для своей собачки. На это просто уже нет сил смотреть, сколько нам ещё нужно времени что бы понять кто мы для них!!!!!!!!!!!!!

 13. в/ч 43187:

  Я не злорадствую, о это ВЫ их избирали, Харьковская, Днепропетровская, Донецкая, Крым, вот и радуйтесь. В этом году выборы в ВС, опять смотрите за кого голосовать, если победит опозиция, возможен импичмент, возможна смена конституционного суда. А если ПР,значит всё останется как есть или будет ещё хуже. Папа услышит всех, и поможет всем, попасть на тот свет.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов