Несмотря на мороз, пикетирование в Харькове продолжается. 06.02.2012 (фото)

0

0

5 комментариев к записи “Несмотря на мороз, пикетирование в Харькове продолжается. 06.02.2012 (фото)”

 1. Аноним:

  а что чернобыльцы только в харькове.а остальные где.что за нация такая.бляди-хохлы.моя хата скраю.

  • Чернобылец-86:

   Товарищи КАЦАПЫ,одних митингов на морозе мало,нужно бортся
   в правовом поле, в Европейском суде и всем вместе, и всем сразу.

 2. Николай !ВОВЧ!:

  Будем добиваться выплат пенсий по Закону Украины(10-,8-,6-минимальных пенсий по возрасту) и выполнения судебных решений.Наши требования законны и все наши проблемы будем решать исключительно в правовом поле.

 3. Аноним:

  http://veteranychernobyl.org/category/foto
  Віце-прем’єр-міністру України
  Міністру соціальної політики України
  ТІГІПКУ С.Л.

  Шановний Сергій Леонідович!

  «Никто лучше не знает, где сапог ногу жмет, чем тот, кто его носит»-
  -М.Ломоносов

  11 січня 2012 року в м.Біла Церква відбулися загальні збори інвалідів-учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
  Відповідно з рішенням зборів запропоновано звернутись до Головного УПФУ в Київській області, Губернатора Київської області, пенсійного фонду України та Кабінету міністрів України з наступними питаннями.
  З 1 січня 2012 року всі пенсії інвалідів-ліквідаторів перераховано відповідно до Постанови КМУ №1210.
  В результаті перерахунків виникли певні розбіжності між пенсіями.
  Так на сьогоднішній день пенсії різняться між ліквідаторами-інвалідами однієї і тієї ж групи інвалідності інколи в рази. Наприклад, по м.Біла Церква і району в одних інвалідів 2 групи пенсія складає 2196 грн., в інших 8220 грн. ( це на сьогоднішній день, а взагалі нараховано по 10000-11000 грн., і зі зростанням прожиткового мінімуму вже до кінця року максимальні пенсії піднімуться до 9000 грн, а мінімальні так і залишаться мінімальними. Через рік-два різниця між максимальними та мінімальними пенсіями складатиме 7000 грн.
  Багато інвалідів не можуть надати довідок про зарплату, а в багатьох такі документи було знищено.
  Особливу увагу хотілось би звернути на таку категорію, як військові. Мається на увазі ліквідатори-інваліди з числа солдатів строкової служби, пожежників, військовослужбовців та МВС.
  Для всіх військовослужбовців (а також працівників МВС, пожежників) для нарахування пенсії береться військове звання та посадовий оклад. А ні добових, а ні командировочних, а ні премій, а ні надбавки за вислугу років не враховується. Ми вже не говоримо, що не враховуються кошти за отримання граничної дози опромінення в 25 рентген, хоча такі кошти, як правило, отримувались в загальній зарплаті за виконану роботу по ліквідації аварії на ЧАЕС. До речі сказати, відповідно до вказаного розпорядження КМУ СРСР тім, хто займався виконанням робіт по ліквідаці на літаках, вертолітах, пожежній техніці додатково до оплати праці додавався один посадовий оклад, який зараз чомусь не враховується, та й як доказати що там його давали.
  Щодо солдатів строкової служби, то їх зарплата відповідно до Постанови ЦК КПРС за травень 1986 року була встановлена на рівні 100 крб.( №132, розпорядження КМУ СРСР від 23.05.1986 року, секретно, на сьогоднішній день секретність знята).
  При такому підході при перерахунку пенсій до уваги не береться ні група інвалідності. Ні кількість відпрацьованих днів і навіть не місце роботи та її складність і небезпечність, а те, як було закрито заробітну плату за роботу в зоні.
  Тому і отримують пенсію деякі інваліди 2 групи більшу ніж інваліди першої групи.
  Таким чином, інвалід 2 чи 3 групи, який пропрацював в зоні один день, може отримувати пенсію більшу, ніж інвалід 1 групи і більшу, ніж той, хто працював на самій ЧАЕС 30 днів.
  На нашу думку, цим самим порушено права ліквідаторів, які пропрацювали в один і той же час в одному і тому ж місці, мають одну і ту ж групу інвалідності, одні і ті ж захворювання і отримують песії, які різняться в рази. Хто назве правильним рішення одному інваліду лікуватись за 8220 грн., а іншому за 2096 грн.
  Ця несправедливість продовжується і після смерті ліквідатора. Так одні вдови отримують 4100 грн пенсію, тоді як інші 800 грн.
  Ми не одноразово піднімали питання про те, що самим справедливим було б те, якби пенсії ліквідаторам-інвалідам були б нараховані пенсії по частині 4 ст.54 Чорнобильського Закону в розмірі 10,8,6 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність по 1,2,3 групі інвалідності відповідно.
  Чому саме так? Тому що, так написано в Законі, це б дало змогу встановити в суспільстві спокій, це було б справедливо.
  На сьогоднішній день відповідно до довідки Головного УПФУ в Київській області, де ліквідатори складають третину від всієї кількості по Україні, одержують пенсію 9 613 інвалідів з числа учасників аварії на ЧАЕС. За січень сума виплат склала 40 млн.грн.
  Як зазначено в довідці( а це так і є) триває робота по перерахунку пенсій за додатковими документами, які надаються громадянами, багато пенсіонерів із цього числа (військовослужбовці, МВС, пожежники та громадян, які отримують трудові пенсії) ще не перейшли на пенсію по Чорнобильському Закону.
  Таким чином, загальна сума пенсійних виплат складе порядка 60 млн.грн.
  А якщо перерахувати пенсії по 10,8,6 прожиткових мінімумів, то сума виплат складе ті самі 60 млн.грн.
  При цьому, це буде справедливо і буде сприйнято ліквідаторами-інвалідами.
  Принагідно зазначаємо, що нарахування пенсії відповідно до заробітної плати проводиться виключно для трудових пенсій та пенсій, які нараховуються за роботу поза зоною відчуження відповідно до Закону України «Про загальнообов’я державне пенсійне страхування», тобто пенсій іншим інвалідам, захворювання яких пов’язано з Чорнобильською катастрофою (тобто для постраждалих, частина третя ст.54 Чорнобильського Закону).
  Пенсія інвалідам-ліквідаторам нараховується як відшкодування шкоди, завданої здоров’ю. Видно демає потреби говорити і нагадувати про те, що значна кількість ліквідаторів-інвалідів була призвана на військові збори в віці 20-25 років і годі й казати про якийсь стаж та зарплату. Стаж і зарплата була в керівництва, а до речі і досвід, як і що правильно закрити та отримати. То є правда.
  І на самкінець, ми вважаємо, що при перерахунку пенсій відповідно до розмірів, зазначених ст.54 Чорнобильського Закону, сума пенсій не перевищить видатків, передбачених Постановою КМУ №1210, встановить справедливість в отриманні пенсій всим (а не окремим) категоріям інвалідів-ліквідаторів і це зніме напругу в суспільстві як зараз так і на наступні роки, до того ж це дасть можливість працівникам ПФУ нарахувати ці пенсії раз і назавжди, а не перераховувати їх по декілька разів. І це б дало змогу проводити нарахування автоматизованим способом.

  З ПОВАГОЮ
  Інваліди-ліквідатори аварії на ЧАЕС

  Підписи уповноважених представників за дорученням зборів громадських організацій інвалідів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС прикладаються:

  Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Прип’ять»
  Білоцерківська міська громадська організація «Ветерани Чорнобиля»
  Володарська районна організація «Потерпілі Чорнобиля»
  Білоцерківська районна організація ветеранів ОВС
  Білоцерківська міська громадська організація ветеранів МВС
  Білоцерківська міська громадська організація Всеукраїнської громадської організації «спілка інвалідів-учасників ЛНА на ЧАЕС»
  Фастівска спілка ветеранів і пенсіонерів МНА України
  Фастівська спілка пенсіонерів МВС України в Київській області
  Фастівська міська організація ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів
  Білоцерківське міське відділення Української асоціації звільнених в запас кадрових
  військовослужбовців

  • Аноним:

   цікаво звучить додатковий окллад працюючим на пожежні техніці а чим відрізняються працюючі на будівельні техніці чи працівник столови а ви забули 20років служби включаючи 2 роки армії 5 навчання 30 діб відпуска плюс за вислугу пайки кожен місяць безкоштовний проїзд одйожка за кошти держави і довічна пепсія у 40 років а цивільний в 60років на песію яку нараховували із заробітку 90 крб при стажі 40 років тоце було справедливо

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов