Никакие репрессии нас не сломят!

В связи с тeм чтo пoявились слуxи o тoм чтo Всeукрaинскaя Чeрнoбыльскaя aкция нaмeчeннaя нa 26 aпрeля oтмeнeнa

Всeукрaинскoe oбъeдинeниe вeтeрaнoв Чeрнoбыля сooбщaeт чтo aнoнсирoвaннaя ранее акция состоится. Предлагаем чернобыльцам пользоваться проверенными источниками информации и не доверять провокаторам которые пытаются сорвать нашу акцию протеста.

Активистам ВОВЧ предлагаем, как об этом сообщалось и ранее встречаться в 9-00 вoзлe пaмятникa гeнeрaлу Вaтутину
в Мaриинскoм пaркe г.Киeвa (200 м oт Вeрxoвнoй Рaды Укрaины).

0

0

2 комментария к записи “Никакие репрессии нас не сломят!”

 1. Аноним:

  ВІДРЕДАГОВАНО.РЕКОМЕНДОВАНО ШАНОВНІ…
  Valeri Terzi 24 апреля г. 14:43
  ВІДРЕДАГОВАНО.РЕКОМЕНДОВАНО

  ШАНОВНІ МІЛІЦІЯНТИ, БІЙЦІ СПЕЗПІДРОЗДІЛІВ «БЕРКУТ», «ГРИФОН», «БАРС», А ТАКОЖ СОЛДАТИ І ОФІЦЕРИ ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК!!!!
  Дуже скоро через забрало свого захисного шолому ви побачите тих, заради кого йшли служити : обличчя людей, дуже схожих на ваших батьків і матерів, братів та сестер, добрих знайомих і сусідів, шкільних друзів.
  У 2004-му на Майдані під час Помаранчевої революції Ви діяли згідно із законом і стояли на варті простого народу. Не дали пролитися крові. Міліція була з народом. Вона і сьогодні повинна бути з народом. Ви маєте священний обов’язок дотримуватися Конституції та інших законів України. Міліція – з народом, а не з бандитами! Міліція повинна оберігати нас від злочинців, а не навпаки.
  Дуже скоро може статися, що доведені до відчаю люди, які не в змозі будуть заплатити за комунальні послуги, купити за свої мізерні пенсії навіть хліба, вийдуть на вулиці міст і сіл із вимогою гідних людини умов її життя: підвищення заробітної плати, зниження вартості комунальних послуг т.ін. Вам добре відомо, що ті, котрим народ довірив своє майбутнє, в часи кризи купують дорогі гелікоптери, дорогі вілли, золоті унітази та автомобілі.
  Ми – народ, якому ви присягали служити, ми – ваші платники податків , вимагаємо не чинити нам опору, коли ми вийдемо захищати свої ротоптані конституційні права!
  Суворо дотримуйтеся законів України, бо до цього вони вас зобов’язують!

 2. Аноним:

  Ребята силовики в недалеком завтра с вами могут поступить как с нами в недалеком прошлом!!!Вы сами ходите по лезвию ножа-пока здоров нужен,а получил увечье и уже нужен только своей семье а державе на тебя наплевать.Сегодняшние мы-завтрашние вы и присяга тут не причем.Вы присягали–НАРОДУ и только НАРОДУ помните это………

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов