Обращение Харьковских ветеранских, афганских и чернобыльских организаций

foto

 ЗВEРНEННЯ

 дo Прeзидeнтa Укрaїни Пoрoшeнкo П.O., гoлoви Вeрxoвнoї Рaди Укрaїни Грoйсмaнa В.Б., Прeм’єр — Міністрa Укрaїни Яцeнюкa A.П.,  гoлoви Xaрківськoї oблдeржaдміністрaції Бaлути І.М. гoлoви Xaрківськoї oблaснoї Рaди Чeрнoву С.І.

 Висoкoпoвaжні кeрівники дeржaвниx устaнoв!

Із тeлeвізійниx тa іншиx зaсoбів інфoрмaції вeтeрaни Вeликoї Вітчизнянoї війни, війни в Aфгaністaні, вoїни інтeрнaціoнaлісти, вeтeрaни військoвoї служби і праці, діти війни, чорнобильці кожний день довідуються про те, що в Донецькій і Луганській областях іде страшна кровава війна. Гинуть солдати і мирні мешканці. Багато поранених. Тільки через військовий шпиталь в м. Харкові станом на 2грудня 2014року пройшло більше 3,0 тисяч військовослужбовців Збройних сил України та інших силових підрозділів. Це дуже тяжко переноситься людьми похилого віку, рідними, населенням України. Вони чекають термінового закінчення  цієї війни та установлення миру.

Ветерани Ізюмської міської, Зачепилівської районної ветеранських, афганських та чорнобильських  організацій та інші представники старшого покоління виступили з ініціативою звернутися до керівників держави з проханням зробити все можливе щоб не було війни в Донецькій та Луганській областях і наступив мир і стабільність в нашій державі.

Ветеранів, населення міст Харкова, Одеси та інших дуже турбує і лякає питання нестабільності ситуації та наявність частих вибухів або погроз.

В зв’язку з вищевикладеним просим Вас вирішити наступні питання:

1. Вжити самих рішучих заходів по припиненню війни в Донецькій та Луганській областях, встановлення миру і стабільність в Україні.

2. В зв’язку з тим, що 2015 рік оголошено Роком ветеранів Великої Вітчизняної війни, оголосити, що 2015 рік є роком Миру і стабільності в Україні.

Вимагаємо прислухатись до нашого звернення до Президента України, як гаранта Конституції прискорити прийняття рішень з вищезазначених питань

    Голова                                        Голова                                              Голова

Ради   Харківської                  Харківської                                     Харківської обласної

обласної Організації            обласної Спілки                              організації ВООІ

Ветеранів України               ветеранів Афганістану                 «Союз Чорнобиль  

                                                  (воінів- інтернаціоналістів)        України»

          А.П.Хіневич                                 Рижков В.П.                                   А.І.Вінник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов