Однією з основних реформ у соціальній сфері є наведення порядку в системі пільг – Павло Розенко

Міністр сoціaльнoї пoлітики Укрaїни Пaвлo Рoзeнкo ввaжaє, щo oднією з основних реформ у соціальній сфері є наведення порядку в системі пільг, зокрема пільг на проїзд у громадському транспорті. Про це він заявив в ефірі радіо „Вести”.

0

6

6 комментариев к записи “Однією з основних реформ у соціальній сфері є наведення порядку в системі пільг – Павло Розенко”

 1. сергей кременчуг:

  реформаторы может хватит практиковать с народом начинайте с министров итдепутатов через 3 года следующий сочинять будет а может господа за своии реформы нужно отвечать

 2. песимістЧАЕС:

  Не можна так тупо, по-розенківському, наводити порядок в надані пільг, які визначені в законах. Якщо чиновник буде вирішувати кому надавати, а у кого забирати, то це у нього обмеження кількості “сірої маси”, бо якщо десь відбирати то в іншому необхідно компенсувати, а вони цього не проходили. То виходить, що завтра у тебе заберуть все. Сумно і страшно.
  Бо коли зверху поступає команда “фас”, то внизу ретиві виконавці будуть нас рвати, як тузік тряпку. Це ми бачили в лютому-березні. І то були тільки квіточки… основне відбудеться у червні-липні. Тримайтеся. А ще гряде т.св. децентралізація по спікерськи, і місцеві князьки себе покажуть у всій красі по зароблянні своїх бюджетів із наших кишень. (Я так чочу помилитися).

 3. песимістЧАЕС:

  P.S. прошу вибачення за допущені технічні помилки.

 4. николай:

  хлопці рОЗЕНКО разом з зАЙЧИКОМ перечеркують наш ЗАКОН. Ліквідують ст.ст.49-58 та 67 читайте нову пенсійну реформу на сайті ВРУ

 5. николай:

  законопроект № 2767 прикінцеві положення

 6. сергей кременчуг:

  эти явреи должны кровью искупить свои деяния перед украинским народом

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов