Оголошення про мирне зібрання

1248de0b2bb100910d4b122f90d7104a.png

62

15

65 комментариев к записи “Оголошення про мирне зібрання”

 1. Саня:

  Уже стало понятно, что не все нуждаются в повышении чернобыльских пенсий,потому и не приехали в Киев 20 марта. Ну льготы Рева собрался отобрать у всех и минимальщиков и максимальщиков. Кому на себя не наплевать, встречаемся в Киеве в Уповноваженой ВРУ по правам человека.А тем, кто только по…деть, можете себя не утруждать. Сидите дома.

 2. Лариса_Лубни:

  Так, як пан Міністр А.Рева напередодні 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи вчергове не виконує Указу Президента України в питанні підвищення пенсій учасникам ЛНА на ЧАЕС, а анонсує монетизацію пільг з 1 травня 2019р., ми підтримуємо запропоновану зміну дати і самого проведення заходу Ходи Пам’яті на мирний мітинг по захисту прав ліквідаторів.

  Але ми пропонуємо залишити Ходу Пам’яті, і як в минулому році – вдови ліквідаторів пройдуть з портретами своїх чоловіків.

  Пропоную також запросити на даний захід тих двох кандидатів у Президенти України, які вийдуть до другого туру президенських виборів. Хай чують і бачать яких проблем наробила Держава в особі нинішніх і попередніх її очільників по відношенню до чорнобильців-ліквідаторів, які ціною свого здоров’я і життя захистили Україну від ядерної чуми, не проливши жодної краплини чужої крові.

  Лубни – “Ветерани Чорнобиля” готуються їхати на Київ 10 квітня.

 3. Вова:

  Чим може допомогти маріонетка і тимошенківка, бувша міністр соціальної політики, міліонерша, і власниця Кримських санаторіїв( де я особисто лікувався) Людмила Денісова?????

  • Василь:

   Чому вищезгадане оголошення НЕ підписав ВОЙТОВ В.В., а є підпис Бойчука, він що ПРОТИ Войтова??????

   • Винница:

    Да, Бойчук пошёл против Войтова ради людей. Он был в группе координаторов 20 марта на приёме в Администрации Президента. Он и сейчас в этой группе. Смотри внимательно.

  • Бердянск- вдова:

   Вова, если вы следите за событиями, то должны знать, что ребята с “ВОВЧ” обратились к Уповноваженой по правам человека В. Лутковской и та установила факт дискриминации ликвидаторов, которые не были солдатами срочной службы. Дальше они обратились уже к нынешней Уповноваженой Л.Денисовой и та поддержала открытое провадження Лутковской. На даное время они вместе наработали изменения в чернобыльский закон. Надо заставить чиновников исполнять ими же принятые Законы и вернуть ликвидаторам у них украденное, а не давать и дальше их грабить, как собираеться Рева.

 4. В.Б.:

  Войтов внагле пішов проти чорнобильців,він для цього і поставлений Порошенком особисто,наші “лідери” нічого не робили для його усунення.робіть висновки,на тусовку в Київ -не поїду,бо в цей день ніякової Денисової там не буде,перевірено десятками попередніх поїздок.Пішов голосувати за Юльку, бо вона єдина, хто платив по ст.54!

  • Микола - Полтава:

   Войтова могли і можуть знять згідно статуту ВГОІ “СЧУ” лише члени ценральної ради в яку входять усі обласні керівники “СЧУ”. А надати їм наказ можуть члени районних і міських організацій “СЧУ”. Спитай у свого обласного керівника, чого з Войтовим не боровся 5 років. А які “лідери” з твоїх слів В.Б. повинні усувати Войтова???. Якщо ти вже зовсім з’їхав з глузду, то уважно читай оголошення. Стоїть питання, не тільки відстоювати пенсію ліквідаторам, а і унеможливити запровадження Ревою монетизації пільг”державних соціальних гарантій”. Ніхто на налигачі нікого не тягне. Значить у вас все добре. Сидіть вдома і не просторікуйте на сторінках сайту. Взагалі сайт “ВОВЧ” для тих, хто є однодумцями у відстоюванні прав ліквідаторів. Хочете потрендіть, для цього є інші чорнобильські сайти, вам туди.

  • аноним:

   Только Вилкул!!! Мир !!! Заработают предприятия юго-востока (только при нем),вот тогда можно говорить и о существенном повышении пенсий нам,а все остальные мыльный пузырь,которые не однократно демонстрировали продажу их и набивания своей пазухи. Западня уже леса повырубовала и продала за бугор,осталось воевать,майданить,грабить юго-восток…

  • АНОНИМНО:

   Только не надо со своим рылом диктовать условия СЧУ.
   СЧУ демократическая организация. кто хочет. тот едет а Войтов подчиняется решению ЦС. пора бы уже знать, а ЦС и президиум СЧУ имеют свои планы не входящие в ваш пиар Удачи вам, только не надо из себя строить невинных и правильных.
   Вы уже доказали, ху есть ху

   • Андрей:

    Уточните пожалуйста к кому обращен ваш суровый комментарий?

   • Аноним:

    Ты это кому?

   • Бердянск- вдова:

    Пане Яценко,хоть вы и спрятались под АНОНИМОМ, вы уже на деле довели и сделали много ЗЛА ДЛЯ ЛИКВИДАТОРОВ, ПОМЕНЯВ ЧЕРНОБЫЛЬСКИЙ ЗАКОН В ПОЛЬЗУ ПОТЕРПИЛОГО НЕСЕЛЕНИЯ, ЧТОБЫ ПРОЛЕЗТЬ У ВРУ.Вы ликвидаторов назвали потерпившимы и всучили им такие же и удостоверения на 30 лет и преференции ликвидаторов В ПЕНСИОННОМ ОБЕСПЕЧЕНИИ В 6-8-10 ОТДАЛИ ПОТЕРПЕВШИМ. Многие из них сделали семейный подряд, купив 2 группу инвалидности и отсудили ликвидаторские пенсии. Семья из 4 человек получала в месяц в районе 32 тис.грн. по курсу 5-8 грн/долар. Вот что вы сделали. И теперь на протяжении 8 лет через таких потерпилых ликвидаторы не могут добиться законных пенсий. Потому – что на их пенсии претендуют и потерпили.Все, кто участвует и участвовал в чернобsльских акциях , харашо это помнят( и Лялю и Таню с Донецка и Луганска,и Валю со Львова). Но Слава БОГУ, что удалось добиться ребятам замены удостоверений, и они теперь ЛИКВИДАТОРЫ. Мне очень жаль, что вы унизили моего мужа и лишили его высокого звания “ликвидатор Чернобыльской катастрофы” назвал Героев -Ликвидаторов “потерпевшими от Чернобыльской катастрофы. Не терпеть наших мужей призывали военкоматы.Не терпеть наши мужья ехали в Чернобыль, а выполнять боевое задание Советского командования по ликвидации последствий аварии на ЧАЕС, КОТОРУЮ ВАШИ ДРУЖКИ-СТАНЦИОНЩИКИ ВЗОРВАЛИ. И 20 марта вы, Владимир Яценко высказали своё своё сожаление о том, что не надо делиться чернобыльцам. А я считаю, что надо отделить все категории, так как в Чернобыльском законе, и ЛИКВИДАТОРОВ обеспечить по полной

    • Бердянск- вдова:

     программе и в пенсионном обеспечении, и санкурлечении, и компенсацию на питание и многое другое, ччто им положено. Тогда денег на них точно хватит. Это моё мнение. Так должно быть. Верю, что так и будет. Страна должна уважать своих ГЕРОЕВ.

     • Бердянск- вдова:

      Извините за технические ошибки, писала и волновалась. Ещё и эти выборы, ночь не спала.

      • ПАРЕН:

       припятские халявщики не работали на чаэс а пенсии ходят эти халявщики по 20 тысяч

 5. Талыш:

  Мужики ??пацаны??? Пока не будет единства пока будет лебедь раком щуку толку не будет

  • Іван:

   Це саме справедливе звернення і потрібно зарубати собі на носі, пока ми не будемо одним цілим толку небуде! І неїхати ліжби поїхати, а потрібно організувати голодовку і пока невиконають наші вимоги. Як робив Іван Ковальчук він молодець і справедлива людина.Беріть приклад з нього. Хоть хто небудь задавав собі питання чого такі недружні ліквідатори тому що ми об….ємо один одного а Реві це і потрібно. Так що робіть висновки.

 6. ПАРЕН:

  А НАМ ПРИПЯТСКИЕ ХАЛЯВЩИКИ НЕ НАДО ЛИКВИДАТОРАМ . МЫ РАБОТАЛИ ЛИКВИДАТОРЫ НА ЧАЭС А ПРИПЯТСКИЙ С БРАТОМ ПЕРЕСЕЛЕНЦОМ НИ РАБОТАЛ .НАМ НЕ ПО ПУТИ С НИМИ ХАЛЯВЩИКАМИ

 7. Аноним:

  Ставить вопрос признания властями геноцидом всего чернобыльского народа-как изгнанных из своих домов, как ликвидаторов катастрофы, как уже почти 33 года проживающих на радиоактивно загрязненных территориях, как детей, вдов.
  Геноцид — это не продиктованное военной необходимостью преднамеренное организованное убийство значительного числа людей, неспособных защитить себя и оказать сопротивление. Геноцид отличается от всех других преступлений своей мотивацией. Его целью является полное или частичное уничтожение населения по его национальному, этническому, расовому, конфессиональному признаку.

  • ПАРЕН:

   КАКОЙ ГЕНОЦИД ИХ И ПАЛЬКОЙ НЕ ВЫГОНИШЬ С ЧАЭС ЗОНИ .ГДЕ ТАКАЯ ХАЛЯВА ИМ БУДИТЬ

 8. Аноним:

  Сгинь нечистый!

 9. ликвидатор 86:

  Опять склоки друг против друга решили собраться значит надо и если уже знаем кто выходит во второй тур то надо дожимать наших притендентов до конца вот может и будет возможность организаторам собрания встретится с порошенко и тогда ему все выложить …хотя сейчас он будет все усилия прикладывать на молодежь… но я думаю что людям уже надоели его обещания… и они хотят изменений.. да зеленский молодой не опытный политик.. но и мы не все сразу могли … все приходит с опытом

 10. Аноним:

  Я не впевнений в тому чи є в Конституції Японії аналог статті 16
  Конституції України де чітко зазначено- “Забезпечення екологічної безпеки і підтримки екологічної рівноваги на території України, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи- катастрофи планетарного масштабу, збереження генофонду Українського народу є обов’язком держави.”.
  Можливо, що немає такого в Конституції Японії, вони же запозичили з американської Конституції майже все, у тому числі основні права громадян право на життя, свободу і прагнення на щастя (ст..13), в чому я твердо впевнений, так це те, що у них немає, не існує в природі таких чиновників, які могли би робити те, що цинічно робиться та твориться нашими чиновниками по відношенню до чорнобильців (я навмисно не ділю нас на “ліквідаторів”,“постраждалих”,“переселенців” ”ядерників”)а також до афганців, дітей війні, ветеранів праці…
  Не дивлячись не те, що аварія на АЕС Фукусіма-1 сталася внаслідок землетрусу та цунамі, що за договором страхування не відноситься до страхового випадку, не дивлячись на те, що компанія, яка володіє Фукусімою-1 ТЕРСО є приватною а країна лежала в руїнах, Уряд Японії зобов’язав цю компанію відшкодувати всі збитки потерпілим без вийнятку та проволочок…А наш українсько-білорусько-бурятський чиновник звинувачує нас в “бегстве от жизни, нежелании сотрудничать, иждивенчестве и убежденности в том, что все проблемы обязаны решить сиcтема социального обеспечения и правительство.”
  Виникає питання чим ми, постраждалі від катастрофи на Чорнобильській АЕС гірші чи кращі від потерпілих на тій японській атомній станції Фукусіма чи постраждалих від ядерної аварії на АЕС на Три Майл Айленд (Пенсільванія, США) яка сталася 28 березня 1979 року, а вже на початку квітня-місяця того же року постраждалим було виплачено по 200 тисяч доларів…(доречі, АЕС теж була приватна)
  Чому Уряд Японії зобов’язав приватну компанію «ТЕРСО» відшкодувати всі збитки потерпілим без вийнятку не відкладаючи це в довгий ящик, а наш Закон “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” що було прийнято 28 лютого 1991 року ні одного року так і не було виконано в повній мірі?! Із року в рік ми чули і слухаємо одні і ті ж відмовки- розглянемо, вирішимо, тримаємо на контролі і т.д.
  В держави знаходилися завжди кошти на все- на пам’ятники, на паради-олімпіади(згадайте «памаранчеву каманду»-70 мільйонів гривень на парад, 570 мільйонів гривень на пам’ятник, численні шоу по Україні «любих друзів», за ними прийшли не кращі -2 мільйона 800 тисяч на «аудит по Тимошенко», 100 тисяч доларів на розробку символіки на олімпіаду «гарнюню» та «спритка» з виглядом даунів, вистачило розуму та коштів будувати паркан з дроту по 65 доларів за погонний метр та канавою вартістю 70 доларів за погонний метр в Чернігівській та Харківській області вартістю 4 міліарди гривень, але якось ті сірійці перелізли через ту канаву та той паркан, що прийшлось добудовувати притулок для тих сірійців в Яготині на 30 мільйонів гривень… ). Тепер війна але – не війна, вбиті і покалічені є, а війни нема…Попереоділи міліцію в поліцію, затримують вони щоденно камазами бурштин та алмази з прокурорами чи навпаки з такими сумами, що не тільки кожному пенсіонеру вистачило б на достойну пенсію, а і вистачило ще для лікарів, вчителів, та вистачило б на дітей, і на ПТУ, які навіть під час війни 1941-1945 р.р.(я то знаю як війна називалась, але зараз все «по-європейському», «по-модньому»), не закривали, функціонували, діти вчилися, проживали в гуртожитках, отримували не тільки спеціальність, а і одежу і харч, а по закінченню ще і робоче місце за спеціальністю з койко-місцем в гуртожитку.
  Немає у вас коштів? А ви їх десь намагались шукати та у когось вимагати? Чому шахтарю, якого скалічило в шахті пенсія виплачується, а потім ці виплати у порядку регресу стягуються з винуватця каліцтва, тобто з тієї чи іншої шахти незалежно чи ця шахта працює чи ні, а у нашому випадку чому не відшкодовуються суми виплачених чорнобильських пенсій за позовами до того же «Енергоатома», у свій час народний депутат від ВО Свобода Мохник А.В. ставив питання про відшкодування чорнобильських виплат РФ, оскільки вони є правонаступники СРСР, але чомусь цього ніхто не почув. (слід уточнити, що це було запропоновано на парламентських слуханнях 17 квітня 2013 року).
  Немає коштів- виконуйти прийняті Закони і кошти з’являться, алеж ніхто не хоче рубати ту гілляку, на якій так зручно сидіти, є стаття 1189 Цивільного кодексу України-«Відшкодування ядерної шкоди», де записано, що особливості відшкодування ядерної шкоди встановлюється законом. Є Закони України «Про цивільну відповідальність за ядерну шкоду та її фінансове забезпечення», «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», є Віденська конвенція про цивільну відповідальність за ядерну шкоду».
  Якщо кому цікаво- буде далі, а ні- ну так ні.

 11. киев сергей:

  на питание получили за март

 12. лом:

  идите. чем дальше.тем лучше-здоровее будете. По доброму от власти НИЧЕГО не обломится, это доказали ходоки к ильичу, которым говорун навешал лапшу на уши и отослал на йух.

  • Бердянск- вдова:

   Опять началось припятско-станционное лайно просачиваться. Успокойтесь и отдыхайте дальше. Это я о чернобыльском братстве.

 13. ПАРЕН:

  припятских на мыло

 14. Петр:

  Героям Чернобыля Слава! Героям достойную пенсию, медицинское обслуживание, положенные льготы.

 15. ПОЛтАВА:

  Мо треба Зеленського запросити. Вро Ляшко у ФСбуке телефон его вибросив сьогодні. Бо бачу всі письмові звернення до нашого президента ігноровані.

 16. ликвидатор:

  на сегодняшний день у ВОВЧ

 17. ликвидатор:

  я абсолютно поддерживаю позицию ЛУБНОВ. Хотелось бы увидеть кандидата Зеленского и услышать его мнение, чтобы потом было к кому апеллировать. и, к сожалению, совсем не просматривается позиция, скажем так,ц 000000

  ++++

  абсолютно солидарен с позицией ЛУБНОВ в этом вопросе. Конечно же, кандидата Зеленского очень хотелось бы видеть на нашем мероприятии. Чтобы потом было понятно, с кого спрашивать. И чтобы человек входил в курс дела и понимал хоть часть проблем, с которыми ему придется столкнутся в ближайшем будущем. И у меня впечатление, что центральный офис ВОВЧ переместился именно в Лубны. Мы давно не видим комментариев , так сказать, центрального руководства ВОВЧ. Хотя невозможно переоценить роль Проскурина в чернобыльском движении. Если бы не он, то все “игры” вокруг чернобыльских тем просто не состоялись бы в истории, а о нас просто давно бы забыли как о “классе”. Хочется просто узнать – караул устал? если это так, то очень жаль. Лариса, спасибо, что неугомонные женщины-двигатели прогресса не дают нам, мужикам, покоя.

  руководства

  • УЛА на ЧАЭС май 86:

   Да, деятельность харьковской группы нельзя не оценить: если бы не их упрямство, то у инвалидов-ликвидаторов пенсия 6-8-10 была бы ещё в 2011 году – Тигипко тогда был согласен, и деньги были. Но переговорщики не согласились на частичное исполнение Чернобыльского Закона (или всем, или никому). Теперь имеем – никому!

   • Владимир Проскурин:

    В вашем комментарии нет ни слова правды. Приглашаю 10 Апреля на митинг в г.Киев. Там и расскажете свои сказки глядя мне в глаза.

 18. Людмила:

  Мой муж работал с27 апреля 1986 пенсия 5000 не добавили ни копейки мы жители Припяти обслуживали промплощадку подстанция была почти рядом с разрушенным блоком осталось два человека с обслуживающего персонала масса болячек ходить тяжело нет половины мозгов остальная заполнена жидкостью и кому идти на ходу прете на припятских а как наши дети болеют об этом говорят

 19. Престидижитатор:

  УЛА на ЧАЭС май 86. Давай 6-8-18 дадим только тебе и Гоге. Остальные со мной вместе подождут. Ты же у нас самый ликвидированный ликвидатор, скорее всего КАТАСТРОФЫ ГАЛАКТИЧЕСКОГО МАШТАБА!!! Нахрен тебе остальные – они не ликвидаторы, так, на экскурсию в 87 году приезжали, хрень всякую с крыши заодно посбрасывали маленько. А то что уже и срочники 87 года помирать начали – что тебе до них… Там в земле и подождут повышения. Надо чтоб тебе – ГЛАВНОМУ ЛИКВИДАТОРУ повысили. Каждый только за свою задницу. Может давай так, кто до 1 мая 1986 года был в Чернобыле – тот НАСТОЯЩИЙ ЛИКВИДАТОР, а кто со 2 мая тот уже нет. Когда уже поумнеешь… Разделяй и властвуй – принцип власти используют со времен римской империи, может пора уже понять что сила в единстве!

 20. ПАРЕН:

  людмила 11,17 так все говоря так вы .у вас вобще мозгов нету наверно одни вы остались без мозгов что пенсии охота да 20 тысяч .а по киеву бегают припятские как кобылы может и правда у вас мозгов нету а зачем вам деньги тогда. в сёровно ума нету дурная .а по киеву лётаешь не дурна вроде на вид .так гремишь картаном что аж окна дрожат .

 21. Владимир.:

  Хотелось обратить внимание на коментатора под ником “парен”. Очевидно, что человек
  или душевно больной или большая падлюка. Если нельзя его заблокировать то хотя бы почаще удалять его опусы.

 22. Людмилая:

  Злость ненависть кошмар

 23. ликвидатор 86:

  хочу сказати велике спасиби харкивчанам за их роботу да багатьом не подобаються вони але вони щось организовують .. а ми все лежжимо на диванах да серед нас дийсно багато хворих котри не можуть бути в киеви але е и ти яки можуть бути на митингах але вони вмиють тильки обгажувати один одного.. ось и 10 квитня може ш таки порошенко зустринеться з нашою делегациею .. можна звичайно зустритися и з зеленським трошки нагадати про вибори тобто 2 тур але головне знову пенсии… ось я одного не розуми чому шахтар отримуе велику пенсию по другий ситци а чому ми яки були в1986 роци до грудня мисяця коли був закритий ректор 3820… чому????????

 24. Петр П.:

  Ліквідатор 86,а що десь в законодавстві передбачено підвищення пенсій , чи якась різниця, між тими що працювали до грудня,чи після? Можливо ти хочеш, щоб нас поділили таким чином?.

 25. ликвидатор 86:

  Петр П. я не хочу дилити по рокам а хочу щоб нараховували по справедливости по виконаний роботи на той период и зи мною согласяться багато ликвидаторив чому ти люди яки виконували найтяжчу роботу були в самому аду и отримують мизерни пенсии а ти що були в охорони що на станцию и ногою не ступали отримують по 10-12 тис.грн. Чому? Чому все залежить вид зарплати? Ви ж говорите що ми вси там були ривни. Так чому нарахування пенсий не ривна? Я впевнений що в тебе не мин. пенсия и тому ти не задоволений моим коментарем

 26. ПАРЕН:

  так давно подилит надо 86-87 год а остальных откинуть

 27. ПАРЕН:

  а что 88-90 году делали в зони дули один одном крутили от без делия

 28. Петр П.:

  Ліквідатор 86 в нас з тобою збігаються бажання, з приводу нарахування заслуженої пенсії ліквідаторам , особливо тим хто був в зоні небезпеки .Я теж нехочу ділити ліквідаторів по рокам, і взагалі рахую,що до кожного потрібно особисто підходити,щоб дати оцінку людині, чи перебувала людина в зоні чи ні.З приводу розміру пенсії, то вона в мене, трохи вище ніж мінімальна. Всіх ліквідаторів з Благовіщенням.

 29. ПОЛтАВА:

  Звонить Зеленскому .

 30. аноним:

  петре трохи б1льша за м1н1мальну це тис.9-10?

 31. Петр П.:

  Анонім, про таку мені лише мріяти ,а насправді в двічі менша.

 32. аноним:

  полтава ты наивный зе пока никто,не факт что пройдет,говорить надо с гарантом,до инагурации он президент

 33. Аноним:

  Гарант уже показал все что мог показать.

  • Изольда Филипповна:

   В ютубе запущен канал гаранта,можно задавать вопросы!

 34. Изольда Филипповна:

  Может наступить такое время,что прошедшие пять лет будут казаться коммунизмом….

 35. kbrdblfnjh 86:

  Прошедшие пять лет трогедия для Украины Будем вспоминать как кашмарный сон Сколько они принесли смертей нишиты вранья неуверенности в завтрашнем дне Хуже не будет чем есть

  • Изольда Филипповна:

   То ты не сидел в болоте без мыла…

   • Аноним:

    Это ты сидел в болоте? Порохобот, а кто тебя туда послал?

    • Изольда Филипповна:

     Грубиян,запишись на фитнес для мозга…

 36. Andrew:

  Уже как-то писал. Повторяю: любая наша власть чхать хотела на нас с вами. Хоть будем голодать, хоть повесимся, хоть себя бензином обольём. Мы для них – отработанный материал. Только выход на международные организации может что-то изменить

 37. ПОЛтАВА:

  За міждународні да, але пенсії то там не вони платять а держава. Тим більш копійки не дали ці*** треба до Зеленського звернутися ,щоб він уже знав цю проблему тим більш парламентські вибори не за горами. До червня доживем без підняття пенсії. Мож молоді хоч поважатимуть чорнобильців.

  • Изольда Филипповна:

   Как бы молодые не забрали то что есть,для них тема чаэс поле не паханое…

 38. Iзольдi:

  Iзольда Порохоботiвна iди геть – у тебе блохи.

  • аноним:

   шутки,мутки,прибаутки,так держать,не падать духом-самое главное для нас. А тааам,все будет ,как Господь решит,точнее,как заслужили))) Что мы можем сделать ??? Да,многое! Например: думать позитивно,сохранять спокойствие,радость души (зелень,солнце,первоцветы, и т.д.),гармонию,не ругаться между собой,соседом и т.д. Шутить от души,и понимать шутки(а не колкости),а для страны просто зажги дома(не обязательно в церкви) свечи, с намерением пусть осветит,нас,дом,страну,землю Украины от тьмы,заблуждений и т.д. Любви,мира,здоровья,покоя души,радости всем нам !!! Улыбайтесь своим комментам,и всем окружающим. С любовью !

  • Изольда Филипповна:

   Оценка ситуации и здравый смысл в помощь.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов