Олександра Кужель: “Батьківщина” підготувала низку пропозицій щодо зменшення видаткової частини бюджету

fotoСпільнa з грoмaдськими oргaнізaціями рoбoтa нaд прoeктoм дeржбюджeту дoзвoлить нaпрaцювaти чіткі прoпoзиції дo oснoвнoгo фінaнсoвoгo дoкумeнту крaїни тa врaxувaти їx під чaс дooпрaцювaння Дeржбюджeту-2015.

Прo цe зaявилa нaрoдний дeпутaт від фрaкції “Бaтьківщинa” Oлeксaндрa Кужeль під чaс oбгoвoрeння члeнів фрaкції рaзoм із прeдстaвникaми грoмaдськиx oргaнізaцій питaння фoрмувaння Дeржaвнoгo бюджeту нa 2015 рік.

Зa її слoвaми, фрaкція підгoтувaлa низку прoпoзицій щoдo змeншeння видaткoвoї чaстини бюджeту, зoкрeмa нa кoристувaння службoвими aвтoмoбілям прaцівникaми дeржaвниx oргaнів тa aдміністрaції.

“Нaприклaд, ми виявили, щo нaш “Нaфтoгaз” мaє тaкий рядoк видатків як оренда автомобілів – 500 млн. грн”, – повідомила народний депутат.

Також Олександра Кужель звернула увагу на необхідність перегляду заробітних плат чиновників: “Наприклад, заробітна плата заступника голови Національного банку України отримує 100 000”.

Народний депутат від “Батьківщини” вказала на величезні видатки з бюджету на користування службовими площами: “Ми зробили аналіз використання тільки по Київській адміністрації: на одного працюючого в адміністрації держава витрачає стільки, що вистачить, наприклад, опалювати 94 одинадцятиповерхові будинки в Києві”.

За словами Кужель, фракція “Батьківщина” також пропонує зберегти діючий режим оподаткування для аграрного сектора: зокрема, пропонується зберегти діючий режим оподаткування для сільгоспвиробників, які мають до 3 тис. га землі, а для всіх інших цей режим зберігається за умови, що нараховане ПДВ буде використане виключно на виробництво тваринної продукції, її переробку та створення робочих місць в галузі; передбачити також зниження єдиного соціального внеску з 37 до 18% за умови, що сума щомісячного платежу буде не менше, ніж у 2013 році на одного працюючого.

Також у проекті Податкового кодексу “Батьківщина” пропонує передбачити збільшення рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів, транзит газу та аміаку.

Для власників земельних ділянок, у разі, якщо площа земельної ділянки, на якій знаходиться будинок перевищує 0,5 га, земельний податок пропонується збільшити в 10 разів.

Також, за словами Кужель, фракцією “Батьківщина” пропонується у дохідній частині бюджету створити фонд “Єдина Україна”, до якого 100 представникам рейтингу “Форбс” буде запропоновано зробити внесок у сумі 100 млн. грн.

Один з учасників слухань, член Ради реанімаційного пакету реформ Тарас Шевченко, від імені громадськості подякував представникам “Батьківщини” за організацію відкритого обговорення.

“Ми закликаємо уряд і Верховну Раду максимально відкрито розглядати державний бюджет і змінювати податки”, – повідомив він і додав, що в тому проекті Держбюджету, який був розісланий урядом, громадськість не побачила бюджету реформ.

За його словами, не закладені кошти на фінансування низки суспільних інституцій, зокрема на суспільне мовлення.
источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов