Опозиціонери звернулися до Президента з питанням відновлення пільг чорнобильцям

11

14

22 комментария к записи “Опозиціонери звернулися до Президента з питанням відновлення пільг чорнобильцям”

 1. АНОНІМ:

  ЦЯ СВОЛОТА , ЯКА НАЗИВАЄТЬСЯ ‘ ОПОЗИЦІОНЕРИ ‘ В 11 РОЦІ НАД НАМИ ТАК ПОІЗДЄВАЛАСЯ , А ТЕПЕР ЯКІ ВОНИ ЧЕМНІ . ГОНИТИ ТАКИХ ЗАЩІТНІКІВ . ПАМ’ЯТАЄТЕ , ЯК ВОНИ В 11 МУ ЗМЕНШИЛИ ПЕНСІЮ В 3 – 5 РАЗІВ , А КРИЧАЛИ НА УКРАЇНУ , ЩО ЗБІЛЬШИЛИ ПЕНСІЇ ЧОРНОБИЛЬЦЯМ В 2 РАЗИ . І ТАК НАС ОПУСТИЛИ , ЩО МИ ЧУТЬ ВОРОГАМИ НАРОДУ НЕ СТАЛИ . СВОЛОЧІ , ЦЕ ЇМ НЕТРЕБА ЗАБУВАТИ .

 2. Дмитрий:

  ….Петруха!…Восток-дело тонкое…Если оппозиционеры добьются пенсии по 6-8-10,то будешь ты,милый друг,голосовать и за оппозионеров?!…Не так ли?

 3. аноним:

  А “золоті наші” розенки, петренки,куля в лоб та інші,пам”ятаєте,що вони обіцяли ???А коли дорвались на крові,через майдан,до влади, то те що було занизили в 8-10 разів,а половину взагалі забрали,мордяки та пузела собі нажрали за наш рахунок…

 4. СЕРГЕЙ:

  ФАШИСТСКАЯ ВЛАСТЬ…..И БОЙКО В ТОМ ЧИСЛЕ…..ПОЗОР УКРАИНЕ

 5. саня.:

  а многие так называемые побратимы за эту власть.

  • Київ:

   Не існує чорнобильського братсва, все це мильна бульбашка. Братство зруйновано в 2011 році президентом СЧУ Андреевим і його віце-президентами і посіпакамі. Ось справжні зрадники і це потрібно пам’ятати завжди і всі спроби Яценко це приховати і видавати з себе борців, піар і обман. Це треба пам’ятати завжди. Закон джунглів, кожен сам за себе. Ганьба вічна зрадникам ….

   • правда победит:

    Ужас,Киев проснулся!А когда со всей Украины Чернобыльцы массово протестовали киевские чернобыльцы втихаря согласовал с ПФУ получали и получают нормальные пенсии по решению судов.А как только Шечук П.В. начал подымать этот вопрос,то пошли наезды как и на Проскурына когда он возмутился о крысячей Постанове №851(по срочниках).Киевские, однозначно —продажные крысы !

 6. Аноним:

  Пожалел волк кобылу… много статей обжаловали, а пенсионную – ст. 54 забыли. Случайность? Не думаю.

 7. сергей:

  и это правда и эта сволота сейчас опять начнёт обещать им верить никому нельзя я бы их гадов пострелял и рука не дрогнула были

 8. Судьба ЛПА 86-87- КАСТРАЦИЯ, ЛЮССТРАЦИЯ И УТИЛИЗАЦИЯ:

  НА ЛПА НЕМА ГРОШЕЙ….

 9. Юрій:

  Чому ви всы мовчите, що ми не якісь там “чорнобильці”, а учасники ліквідації Чорнобильської катастрофи, не “аварії”, а катастрофи світового маштабу. Бо якось дивно виходить, що ми ліквідували аварію на ЧАЕС, а постраждало населення від Чорнобильської катастрофи. Взагалі то аварію повинні були ліквідовувати ті, хто її допустив, тобіш станційники. А вони в той час половина порозбігалася та поховалася, а друга половина в засобах захисту відсиджувалися на Зеленому мисі. Але пам”ятник на станції вони собі любимим поставили як ліквідаторам-професіоналам. А ці “професіонали” грязну роботу не робили, бо вони “проффесіонали”. Чому ж на ліквідацію цієї аварії-катастрофи було кинуто військових, як кадрових, так із запасу так званих партизан. Тому називати нас ганебним словом чорнобильці(це ті що постражддали), ми не хочемо і не дозволимо. Ми учасники ліквідації Чорнобильської катастрофи. І якраз заміна посвідчень це повинна відобразити і розділити нас з потерпілими. Ми дійсно рятівники тих, які постраждали. А нас в одну купу скинули і назвали всіх разом “чорнобильці”. І пенсійне забеспечення повинно бути ліквідаторам гарантоване державою достойним, відповідно тих законодавчих документів, які діяли на той час. відповідно яких і кратність і інші речі, по роках перебування, по кількості виїздів у “зону” на підставі архівних довідок повинні відображатися на розмір пенсії. А не так, як партійні і профсоюзні дєятелі, повсідалися в автобуси, або прилетіли на одну годину чи день, попили горілки і отримали посвідчення, а звідси і всі чорнобильські прівєлєгії і більше 30 років живуть припеваючи. Не даремно кажуть, кому война, кому мать родна. Тому тільки заміна посвідчень з указанням того, що ми ліквідовували Чорнобильську катастрофу в відповідному році дасть можливість ліквідаторам повернути законні державні пенсії. Бо говорят, що ліквідаторів близько 50 тис., а потерпілих 2,5 міліона. Тільки ліквідаторів з кожним роком меншає, а потерпілих збільшується. І як зазаначено вище, чорнобильського братства не існує, бо ми всі різні, і вимоги і в Законі передбачено різне як забеспечення так і пільги. Тільки потерпілі хочуть те, що належить ліквідаторам. Вони і пенсії відсуджували ті, які передбачені ліквідаторам. Вони за гроші собі і надрізи на шиях робили, щоб отримати інвалідність по щитовидці і цілими сім”ями 56-8-10 відбивали. І квартири і будинки по усій Україні неодноразово отримували. Може вже досить. Окупували Київ та прилеглі до нього села, які на сьогодні стали закритими котеджними містечками, в яких чиновники та депутати позводили свої хатинки. То тепер зрозуміло, чому повернуті їм пільги ІІІ і ІV зони. Пора навести лад у цьому бедламі і називати речі своїми іменами.

  • Сергей:

   Юрий полностью с тобой согласен ликвидаторам катастрофы нужны и пенсии и льготы а не потерпевшим

  • правда победит:

   А кто хвалил и мозги е..в целый год Ликвидаторам Законопроектом № 6292(где “потерпили всех зон по пенсиям приравниваются к Ликвидаторам)??? А сейчас типы типа Юры крокодильи слезы льют ,и снова год е…ь мозги будут Ликвыдаторам заменой “посвидчень”!А потом снова что нибудь придумают,главное чтоб не платить достойные пенсии Ликвидаторам.

 10. Судьба ЛПА 86-87- КАСТРАЦИЯ, ЛЮССТРАЦИЯ И УТИЛИЗАЦИЯ:

  Ликвидаторов всегда [censored] и будут гнобить пока не умрет последний ликвидатор.

 11. сулима:

  Юрий- 14.08 18 прав нужно давно решить вопрос по ликвидаторам и дать достойные пенсии оставшимся в живых работавшим в зоне повышенной радиации,уже поступают звонки с соц.службы и требуют архивные справки, а те кто примазанный уже кричат караул.надеемся что справедливость восторжествует и гнобить перестанут того кто побывал в пекле.

 12. Аноним:

  Вернитесь к образцам удостоверений которые нам всем пытаются впарить.Юра правильно пишет что мы ликвидаторы катастрофы мирового масштаба, собственно он ничего нового не придумал- так написано в нашем законе и так написано в Конституции, а нам заготовили удостоверения что мы ликвидаторы аварии тогда как в удостоверениях для проживающих на загрязненных землях написано что они пострадавшие от катастрофы.Где логика?

  • правда победит:

   А “логика” в том ,чтоб потом снова делать “ПЕРЕЕСТРАЦИЮ посвидчень”И снова затягивать выплаты достойных пенсии Ликвидаторам!

   • 2018:

    Что бы меньше думали о пенсии,и мотались по судам,власть подкинула новый ребус-замену удостоверений.Возможно это и справедливый шаг,но шороху он наведет прилично.Смотря,что по факту власть преследует.То ,что этой процедурой затянет время по новой (возможной) пенсии это факт.Но если хочет организовать очередной шмон в наших рядах это совсем другой расклад.Для некоторых это может оказаться ” катастрофой”,и им будет не до судов,и тем более до новой пенсии.Как бы и со статусом не попрощаться,или и того хуже.

 13. сулима:

  А где наши лидеры пока не позно пусть исправят ошибку.

 14. Аноним:

  А наши-ваши “лидеры” при двух-трёх кормушках, им пофиг что у том удостоверении будет написано.А эти точно спецом затеяли эту чехарду с катастрофами и авариями.Еще Юлька вопит о Канституции которую срочно надо менять, уже пчеловод бегал в свое время с красивой такой разрысованной конституцией в которой 16 статья нынешней КОНСТИТУЦИИ была изъята, это там, где о катастрофе мирового масштаба.

 15. Судьба ЛПА 86-87- КАСТРАЦИЯ, ЛЮССТРАЦИЯ И УТИЛИЗАЦИЯ:

  КАБМИН ПРОДЛИТ ВЫДАЧУ УДОСТОВЕРЕНИЙ НА ГОД РОВНО ДО ВЫБОРОВ?

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов