Освітяни оголосили про акцію протесту

a п с
Київськa міськa oргaнізaція Прoфспілки прaцівників oсвіти і нaуки прийнялa рішeння прo прoвeдeння aкції прoтeсту oсвітян стoлиці щoдo скaсувaння тaрифів нa житлово-комунальні послуги. Про це йдеться у повідомленні столичної профспілки освітян.
Акція відбудеться 1 листопада біля будівель Кабінету Міністрів та Верховної Ради України.
У профспілці зазначають, що система надання субсидій, запропонована державою, є недосконалою, підкреслюючи, що кваліфіковані спеціалісти не мають ставати заручниками тарифів на житлово-комунальні послуги.

«Субсидія має надаватися малозабезпеченим, непрацездатним категоріям населення: пенсіонерам, особам, які не можуть забезпечити себе роботою, одиноким матерям тощо. Кваліфіковані працівники, такі як вчителі, викладачі, бібліотекарі, медичні працівники не повинні ставати заручниками надвисоких тарифів на житлово-комунальні послуги. Розмір заробітної плати таких працівників має дозволяти забезпечувати потреби сім’ї, а не змушувати просити допомоги у держави», – наголошують у профспілці.

Також в організації додають, що високі тарифи на житлово-комунальні послуги та оформлення субсидій призводить до відмови працівників від виконання додаткового навантаження, оскільки чим вищим буде дохід працівника у декларації, тим меншим буде розмір субсидії на наступний період.

Серед вимог, які пред’являтимуть освітяни урядовцям та парламентаріям є скасування високих тарифів на житлово- комунальні послуги, підвищення заробітної плати шляхом розмороження Єдиної тарифної сітки з оплати праці працівників окремих галузей бюджетної сфери, а також виконання закону «Про вищу освіту», яким передбачено розмір мінімальної академічної стипендії на рівні не менше, ніж розмір прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць.
источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов