Павло Розенко розповів про реформування соціальної сфери у 2015 році

Уряд зaплaнувaв підвищeння сoціaльниx стaндaртів – у пeршу чeргу мінімaльнoї зaрoбітнoї плaти тa прoжиткoвoгo мінімуму з 1 грудня 2015 рoку. Збільшeння відбудeться нa 13%. Для Укрaїни, в її eкoнoмічнoму стaні, цe дужe oптимістичний сцeнaрій. Цeй сцeнaрій мoжнa рeaлізувaти лишe тoді, кoли будуть прoвeдeні нeoбxідні рeфoрми. Нa цьoму нaгoлoсив Міністр сoціaльнoї пoлітики Пaвлo Рoзeнкo в eфірі Рaдіo Свoбoдa.

Міністр зaзнaчив, щo Уряд працює на підставі Коаліційної угоди та Програми діяльності. І відповідно до цих документів зміни відбудуться за трьома позиціями – пенсійна система, система пільг, державне управління.

«Уже прийняте відповідне рішення про суттєве скорочення державних видатків. Адже коефіцієнт корисної дії величезної чиновницької машини, яка зараз є в Україні, дорівнює нулю. Тому Урядом поставлене завдання, і в Законі України це написано, – щонайменше на 20% буде скорочений державний апарат, включаючи працівників державних підприємств; відбудеться суттєве скорочення на утримання державного апарату в цілому», – повідомив Павло Розенко.

За його словами, це дасть можливість скоротити непотрібні функції, перш за все, контролюючі. З іншого боку, підвищиться ефективність.

«Це лише перший крок. Думаю, нас в цілому чекає дуже серйозна адміністративна реформа – скорочення міністерств, центральних органів виконавчої влади, кількості інспекцій, перевіряючих і контролюючих органів тощо», – додав Міністр.

Стосовно реформування системи пільг Павло Розенко підкреслив, що Уряд не ставив завдання щось обрізати, ліквідувати чи механічно скоротити.

«У Коаліційній угоді прописано, що реформування системи пільг буде відбуватися за трьома напрямами: скорочення неефективних пільг, які були у чинному законодавстві, але ніколи протягом 24 років не працювали; адресність надання пільг; посилення соціальної справедливості при наданні пільг. Зокрема, більшості пільговикам, які мають право на пільгу по житлово-комунальним послугам, вона буде встановлюватися в залежності від доходів родини. Більше не буде такого, що забезпечена родина платитиме 25% чи 75% комунальних послуг. Якщо людина бідна – вона може отримати допомогу від держави. Але якщо держава забезпечує людині високий рівень соціального захисту через високу пенсію чи заробітну плату, то вона таку пільгу не матиме», – пояснив Міністр.

Також Павло Розенко прокоментував ситуацію щодо відміни пільгового проїзду в громадському транспорті для певної категорії громадян.

«Верховною Радою України прийнято рішення, що пільговий проїзд для певної категорії громадян призупиниться з 1 червня. Проте надається можливість місцевим органам влади там де, наприклад, існує проблема перевезення школярів, на свій розсуд визначати потребу в пільговому проїзді на громадському транспорті. Це вже буде рішення місцевих органів влади», – повідомив Міністр.

Проте він підкреслив, що для певної категорії осіб буде збережений пільговий проїзд у транспорті: «У першу чергу, це інваліди І та ІІ групи, діти-сироти, з багатодітних родин, учасники бойових дій».

Павло Розенко роз’яснив, що, не зважаючи на існування норми про безкоштовний проїзд, все одно держава за нього платила автотранспортним підприємствам: «Держава бере на це гроші з державного бюджету. Таким чином, у пенсіонера бралася одна сума і віддавалася автотранспортним підприємствам. Занижувалася пенсія для того, щоб розрахуватися за так званий пільговий безкоштовний проїзд. Зараз філософія цієї системи буде змінюватися. Кому треба допомагати – буде адресна допомога».
источник

7

17

9 комментариев к записи “Павло Розенко розповів про реформування соціальної сфери у 2015 році”

 1. Аналитик:

  Занижувалася пенсія для того, щоб розрахуватися за так званий пільговий безкоштовний проїзд. Зараз філософія цієї системи буде змінюватися. Кому треба допомагати – буде адресна допомога».

  ПОШЕЛ ТЫ НА ХРЕН ЗА ТАКИЕ СЛОВА. [censored] САМИ СЕБЕ ВСЕ ОСТАВИЛИ И ЕЩЕ ПРИБАВИЛИ. [censored] ТОЛЬКО ВОЙНОЙ И ПРИКРЫВАЕТЕСЬ. ТЫ [censored] ПОВЫСИШЬ А ИНФЛЯЦИЯ ПОШЕЛ НА [censored] СО СВОИМИ РЕФОРМАМИ. КОЗЕЛ [censored] НАМ ВАША КОАЛИЦИОННАЯ УГОДА [censored]

  • ТОЛЯН СРОЧНИК:

   Да предлагали же переговорщики, дайте нормальную пенсию и заберите льготы Понятно, что на льготах пол страны не может быть. Это все станционщики [censored] Снять с них все надо

 2. шарик:

  смотрите статью =бюджет2015 и его последствия=

 3. УКРАИНА:

  ВСЁ ВОЕННОЕ ФОРМИРОВАНИЯ НАПРАВИТЬ ОРУЖИЕ НЕ НА РОССИЮ А НА КИЕВ. ЕСЛИ ЭТО НЕ СДЕЛАЮТ ТО ЖИДЫ ПРОКЛЯТЫЕ СДЕЛАЮТ ДЛЯ НАС КРАХ. СОЛДАТЫ АТО ВСЕ НА КИЕВ. МАЙДАН ПРОДОЛЖАЕТСЯ.

  • ликвидатор 86:

   Давно пора, только этого не будет. нет человека организатора

 4. русский:

  Такой же мудак как и вся ихняя братва гореть им в аду вместе с парашей

 5. Анонимно:

  Плети Емеля пока [censored] не села С какой общественностью ты советуешься Мудрило

 6. Сеня:

  Міністр соціальної політики України Павло Розенко розповів, яким категоріям громадян буде збережено пільговий проїзд у транспорті.
  Про це він сказав у понеділок, 5 січня, сказав в ефірі Радіо Свобода, передає УНН.
  «Є категорії осіб, для яких буде збережено пільговий проїзд. Це, в першу чергу, інваліди першої та другої групи, діти сироти, діти з багатодітних родин, учасники бойових дій. Тобто, це категорії, які будуть і надалі користуватися правом на проїзд», – сказав він.
  При цьому міністр пояснив, що уряд буде допомагати малозабезпеченим громадянам шляхом адресної допомоги через збільшення прожиткового мінімуму.
  Як повідомляляв ZAXID.NET, з 1 червня 2015 року пільговий проїзд у громадському транспорті буде збережено лише окремим категоріям громадян.
  Відповідний закон підписав президент України Петро Порошенко 31 грудня разом з Законом про державний бюджет.
  До червня 2015 року правила пільгового проїзду залишаться без змін.

 7. наталія:

  Що він говорить про погашення коштів по рішеннях
  судів чорнобильцям.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов