Перерахунок пенсій ліквідаторам Чорнобильської катастрофи: ВС розгляне зразкову справу

Piccy.info - Free Image Hosting
Перерахунок пенсій ліквідаторам Чорнобильської катастрофи: ВС розгляне зразкову справу

Суд рoзглядaтимe спрaву зa прaвилaми спрoщeнoгo пoзoвнoгo прoвaджeння.

Вeрxoвний Суд у склaді кoлeгії суддів Кaсaційнoгo aдміністрaтивнoгo суду 18 грудня 2019 рoку рoзглянe зрaзкoву спрaву зa пoзoвoм фізичнoї oсoби, якa під чaс прoxoджeння військoвиx збoрів брaлa учaсть у ліквідaції нaслідків Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи і внaслідoк цьoгo стaлa oсoбoю з інвaлідністю, дo Київськoгo oб’єднaнoгo упрaвління Пeнсійнoгo фoнду Укрaїни м. Xaркoвa, пeрeдaє oфіційний сaйт ВС.

«Спір виник чeрeз відмoву тeритoріaльнoгo oргaну ПФУ у пeрeрaxунку пeнсії особі, яка брала участь у ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС під час проходження військових зборів, відповідно до ч. 3 ст. 59 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Позивач просить визнати дії департаменту ПФУ протиправними щодо відмови у перерахунку пенсії як учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та зобов’язати відповідача здійснити перерахунок пенсії з інвалідності, обчисленої з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року.

Суд розглядатиме справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні)», — йдеться у повідомленні.

Ухвала Верховного Суду від 22 листопада 2019 року у справі №520/1972/19(адміністративне провадження №Пз/9901/11/19).

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, суд захистив права пільговиків на проїзд у нічний час.

Источник:

0

0

10 комментариев к записи “Перерахунок пенсій ліквідаторам Чорнобильської катастрофи: ВС розгляне зразкову справу”

 1. Иван.:

  Вот это человек молодец.

 2. Партизан:

  Вовремя, как раз к 01.01.2020г.

 3. Шевчук Павел:

  На многих сайтах критикуют замену удостоверения. До ведома анонимных критиком которые лёжа на диване дальше своего живота ничего не видят.Для участников ликвидации аварии на ЧАЭС больше плюсов чем минусов .1- вы уже ликвидатор а не потерпевший.2-вы все уже поняли что уже давно готовилась реорганизация соц захватов ,многих ликвидаторов документы были готовы на уничтожение и вбудущем у вас проблемы былибы намного больше,а сейчас мы не дали уничтожить наши документы .3-самое важное .Человеку кто был в Че Чернобыле легче исправить ту или иную ошибку которую обнаружат в его документах.А вот если умер ликвидаторов вдова не в состоянии исправить эти ошибки так как она не знает тех обстоятельств в которых был её муж и её лишают статуса .Уважаемые не довольные анонимны ,если вы не уважаете себя ,уважайте своих зон ,которые ухаживают за вами когда вы болеете и не бросают вас .

 4. злой:

  да шевчук ты как политики-поражение а ты кричиш про перемогу.

 5. Шевчук Павел:

  Уважаемый злой .Перемога будет тогда ,когда будет достигнута справедливость :-достойная пенсия и государственная достойная защита инвалидов кто потерял здоровье во время ликвидации аварии на ЧАЭС.

 6. ЛІКВІДАТОР:

  Категорія справи № 520/1972/19: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  Надіслано судом: 28.11.2019. Зареєстровано: 29.11.2019. Оприлюднено: 29.11.2019.
  Дата набрання законної сили: 28.11.2019
  Номер судового провадження: Пз/9901/11/19
  УХВАЛИВ:
  Заяву ОСОБА_1 про відвід суддів Верховного Суду Мороз Л.Л., Берназюка Я.О., Бучик А.Ю., Желєзного І.В., Рибачука А.І. у зразковій справі №520/1972/19 визнати необґрунтованою.
  Передати заяву ОСОБА_1 про відвід суддів Верховного Суду Мороз Л.Л., Берназюка Я.О., Бучик А.Ю., Желєзного І.В., Рибачука А.І., до Секретаріату Касаційного адміністративного суду для визначення судді, який не входить до складу суду, що розглядає дану справу, в порядку, передбаченому Кодексом адміністративного судочинства України, для розгляду заяви про відвід.
  Зупинити провадження у справі до вирішення питання про відвід у порядку, визначеному частиною четвертою статті 40 КАС України.
  Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

 7. Аноним:

  Мені все одно що там пише п Шевчук чи я ліквідатор чи потерпілий мені щоб пенсія була нормальна що з того що посвідчення є а пенсія копійки то була чиясь дурна затея заміна посвідчення і багатьом це неподобається

 8. Шевчук Павел:

  Уважаемый аноним и в комментарии где видео с Проскуриным , Иван.Чтобы добиться нормальной пенсии нечего лежать на диванах.А чтобы подготовить законопроект нормальный необходимо минимум две недели.Затем ещё неделю походить по комитетам в ВР и найти депутатов которые согласились бы представлять его в ВР(законопроект 10169 помогала проталкивать Денисова )После регистрации ещё помогать согласовывать с комитетами , а дальше вы сами знаете при необходимости нужна ваша поддержка .Все это время над этим работает не только инициативная группа но и их семьи не только морально но и финансово.А когда вы вместо поддержки ещё оскорбляете ,потому ЧТО ВЫ СЧИТАЕТЕ что мы делаем не правильно, это усложняет работу . Мы всегда рады и готовы работать с нормальными здравомыслящими ликвидаторами но не с самодурами .И чем быстрее собирается нормальная команда и будет хорошая поддержка от вас -тем быстрее ми пешим наши вопросы.

 9. Саня:

  Анониму.03.12.2019 в 21:22
  “Мені все одно що там пише п Шевчук чи я ліквідатор чи потерпілий мені щоб пенсія була нормальна що з того що посвідчення є а пенсія копійки то була чиясь дурна затея заміна посвідчення і багатьом це неподобається”.
  Так вот голубчик-аноним, а нам, настоящим ликвидаторам совершенно не всё равно, как мы должны называться в удостоверениях. Ты оттуда удирал, а нас с ребятами туда заводили на ликвидацию ваших халатных деяний. А теперь вам пенсию ликвидаторов подавай. Настоящие ликвидаторы очень благодарны тем, кто настоял на замене удостоверений и то, что наконец мы имеем наши статусы в наших документах. Мы наконец избавились от позорного для нас названия/постраждали/. Мы не страдать в Чернобыль ехали, а выполнять приказы Правительства по ликвидации Чернобыльской катастрофы. И чтоб была тебе нормальная пенсия, так иди и работай. А то видите, им не подобаеться.

 10. Аноним:

  я підтримую перевірку і заміну посвідчень, кажуть у Дніпропетровській області із 2660 осіб, які мали статус постраждалих — ліквідаторів пройшли перевірку та отримали нові посвідчення з точно визначеним статусом ліквідатора тільки 800 осіб. Не зрозумію що там за проблеми щоб не пройти перевірку і чого ікру метети, та чомусь слати невдячні слова, якщо у документах все в порядку а якщо не в порядку благодари господа бога що небо не в клітиночку а косбм у полосочку?!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов