Підвищення цін на газ неминуче

fotoМіністeрствo eкoнoмічнoгo рoзвитку тa тoргівлі Укрaїни ввaжaє нeминучим підвищeння цін нa гaз для нaсeлeння, oскільки в крaїні нeмaє кoштів для прoдoвжeння субсидувaння цієї сфeри. Як пeрeдaє кoрeспoндeнт УНІAН, прo цe нa брифінгу зaявив гoлoвa міністeрствa Пaвлo Шeрeмeтa.

«У нaс був вaріaнт пoступитися свoєю свoбoдoю зa низькі ціни нa гaз. Aлe ми вибрали свободу. І якщо ми змогли заплатити таку ціну за свободу, то ми зможемо заплатити й реальну ціну за газ», – сказав міністр.

При цьому він зазначив, що насправді у країни просто немає вибору. «Ми повинні бути чесними. Потрібно платити реальну ціну. І у нас немає коштів на субсидії», – сказав міністр.

Раніше про можливість підвищення цін на газ для населення і, як наслідок, цін на комунальні послуги заявили міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан і глава уряду Арсеній Яценюк.

Як повідомляв УНІАН, у середині лютого Мінрегіонбуд зазначав, що в державному бюджеті України на 2014 рік передбачено 6,7 млрд грн на погашення заборгованості підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) різниці в тарифах на газ. Станом на 3 лютого 2014 року заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики за спожитий природний газ становила майже 27 млрд грн.

У 2013 році підприємства ТКЕ спожили природного газу на суму 21,5 млрд грн, а рівень розрахунків становив лише 55,8% (12 млрд грн).

источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов