Подано законопроект щодо відновлення прав учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

мим4543«Чaсті зміни сoціaльнoгo зaкoнoдaвствa призвeли дo втрaти грoмaдянaми, які пoстрaждaли внaслідoк Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи, знaчнoї чaстини пільг, кoмпeнсaцій тa прaв. Нaсaмпeрeд цe стoсується учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Разом з колегами-депутатами з Комітету з екополітики… внесли на розгляд парламенту проект закону, де намагаємося відновити соціальну справедливість щодо учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Ці зміни надають право для учасників ліквідації, які належать до категорії 2, на першочергове безоплатне надання щорічно санаторно-курортних путівок або виплату компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування. У законопроекті також встановлено розміри мінімальних додаткових пенсій за шкоду, заподіяну здоров’ю, в залежності від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Ми також пропонуємо заборонити будь-яке обмеження, тимчасове чи постійне призупинення виплати пенсій учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

На нашу думку прийняття закону сприятиме відновленню соціальної справедливості щодо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», — написав на facebook Олег Недава, заступник голови комітету ВР з екополітики.

источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов