Поддерживаем и присоединяемся! ВОВЧ.


Кeрівникaм oблaсниx, міськиx, сeлищниx oсeрeдків ВOOІ «Сoюз Чoрнoбиль Укрaїни», Всeукрaїнськoї oргaнізaції вeтeрaнів Чoрнoбиля, Всeукрaїнськoї Спілки ліквідaтoрів-інвaлідів «Чoрнoбиль-86», іншиx грoмaдськиx чoрнoбильськиx oргaнізaцій Укрaїни.
Xaрківськa oблaснa oргaнізaція ВOOІ «Сoюз Чoрнoбиль України», Харківська міська громадська організація «Союз Чорнобиль», закликають Вас підтримати колективне звернення (ДОДАЄТЬСЯ) керівників (представників) ВГО (МГО) ветеранів війни, учасників бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів до депутатів Верховної Ради України ВЕТЕРАНСЬКИХ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ УКРАЇНИ» та закликати чорнобильців Ваших організацій вийти, на чолі з Вами на мітинг 17.01.2018 року об 11-00 години до будівлі Верховної Ради України у м. Києві та біля будівель Обласних Державних адміністрацій і Обласних рад.
Серед нас, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС більше половини мають статут Ветеранів збройних сил, органів МВС та інших силових структур, які мають право на пенсійне забезпечення для військовослужбовців.
Тільки разом, єдиним фронтом ми зможемо заставити владу виконувати Конституція України та чинні ЗАКОНИ щодо захисту прав людини та її основоположних свобод!
Закликаємо керівників чорнобильських організацій на своїх сайтах розповсюдити цю інформацію для більшого ознайомлення громадськості України.
Тому nільки разом ми доб’ємося перемоги в питаннях захисту наших Конститиційних прав.
17 січня 2018 року всі ті, хто не на словах а на ділі хочуть показати свою громадську позицію, зобов’язані вийти до своїх обласних, міських, сільських керівників та потребувати від них, щоб ті люди, яких ми вибрали своїми представниками в органах влади надати нам відповіді на запитання, вказані в ЗВЕРНЕНІ.

Голова Харківської обласної організації
ВООІ «Союз Чорнобиль України» А.І. Вінник
Голова Харківська міська громадська організація
«Союз Чорнобиль А.О. Губарєв

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов