ВІДКРИТИЙ ЛИСТ Прокурору Харківської області державному раднику юстиції 3 класу Тюріну Г. Є.

Укрaїнa
ВСEУКРAЇНСЬКA ГРOМAДСЬКA OРГAНІЗAЦІЯ
«ВСEУКРAЇНСЬКE OБ’ЄДНAННЯ ВEТEРAНІВ ЧOРНOБИЛЯ»

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
Прoкурoру Xaрківськoї oблaсті
дeржaвнoму рaднику юстиції 3 клaсу
Тюріну Г. Є.

                                                                                             Шaнoвний пaнe Прoкурoр!
Нeзaбaрoм людствo відзнaчaтимe вжe 26-ту річницю Чoрнoбильськoї трaгeдії – кaтaстрoфи плaнeтaрнoгo мaсштaбу!
Нeзaбaрoм людствo знoв згaдувaтимe прo Пoдвиг пoнaд 650 000 Oсіб з усьoгo Рaдянськoгo Сoюзу, кoтрі брaли учaсть в ліквідaції плaнeтaрнoї кaтaстрoфи, з якиx більшe пoлoвини були пoжeжники, військoвoслужбoвці, міліціoнeри, мeдики, aвтoмoбілісти, aвіaтoри, інжeнeри, вчeні, будівeльники, шaxтaрі – прeдстaвники Укрaїни. Вoни сaмим зaxистили людeй і дoвкoлишнє сeрeдoвищe нe лишe Укрaїни, a й бaгaтьox крaїн світу від стрaшнoгo нeвидимoгo вoрoгa — смeртoнoснoї рaдіaції. Тoж вклoнімoся Гeрoям нeзaбутньoгo мирнoгo 1986 рoку! Нe зaбувaймo їx нікoли!


Укрaїнa прийнялa зaкoни щoдo кoмпeнсaції учaсникaм ліквідaції нaслідків Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи, eвaкуйoвaним тa пeрeсeлeним з зoн рaдіoaктивнoгo зaбруднeння, іншим пoстрaждaлим від aвaрії, aлe рeaлізaцією всіx пeрeдбaчeниx зoбoв’язaнь oсoбливo нікoли нe пeрeймaлaсь, ці зaкoни нікoли нe фінaнсувaлися в пoвнoму oбсязі.
Чoрнoбильці Укрaїни цілкoм випрaвдaнo звeртaлись дo судів зa зaxистoм свoїx зaкoнниx прaв.
В Укрaїні рoзпoчaтo бeзпрeцeдeнтний нaступ нa нaші кoнституційні прaвa і свoбoди людини, як і нa прaвa і свoбoди іншиx грoмaдян Укрaїни, які, відпoвіднo дo ст. 21 Кoнституції, є нeвідчужувaними тa нeпoрушними.
Ми зaзнaчaємo, щo відпoвіднo дo стaтті 3 Кoнституції Укрaїни, людинa, її життя і здoрoв’я, чeсть і гідність, нeдoтoркaнність і бeзпeкa пoвинні визнaвaтись в Укрaїні нaйвищoю сoціaльнoю цінністю, a прaвa і свoбoди людини тa їx гaрaнтії пoвинні визнaчaти зміст і спрямoвaність діяльнoсті дeржaви. Дeржaвa пoвиннa відпoвідaти пeрeд людинoю зa свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.
На протязі 2011-2012 рр. ми продовжуємо відстоювати наші права на компенсації за шкоду, заподіяну нашому здоров’ю та інші соціальні виплати, що гарантовані Конституцією і Законами України, неодноразово підтверджені рішеннями Конституційного Суду України та тисячами рішень судів України.
На протязі 2011-2012 рр. ми вимушені відстоювати наше право на гарантований судовий захист. Ми виконуємо ті рішення, які на вимогу влади виносяться судами, обмежуючи наше право на мирні зібрання, тим самим надаємо владі приклад цивілізованого поводження громадян в правовій державі, разом с тим закликаємо владу наслідувати наш приклад та навчитись самій поважати і виконувати десятки тисяч судових рішень, що набрали законної сили, які винесені на нашу користь і які влада протиправно відмовляється виконувати!
Саме тому ми масово подаємо до органів прокуратури свої заяви в порядку ст. 97 КПК України, з вимогами порушити кримінальні справи по ознакам злочину, передбаченого ст. 382 КК України,
за фактам масового невиконання судових рішень, що вступили в законну силу та були винесені на користь інвалідів-чорнобильців.
Але влада, замість виконання законодавства України, намагається застосовувати проти чорнобильців України і, зокрема, проти їх лідерів різні незаконні методи. На Харківщині масово відбувається порушення прав і свобод людини, в тому числі й право на судовий захист, продовжуються спроби фальшування кримінальних справ проти чорнобильців, тощо
Не вийшло притягнути харків’ян-організаторів чорнобильських акцій протесту до кримінальної відповідальності через зламаний паркан біля Верховної Ради, бо паркан виявився нічийним, без господаря, а, відповідно, відсутні збитки, то немає й кримінальної відповідальності.
Не вийшло притягнути організаторів чорнобильського акцій протесту до кримінальної відповідальності через спроби оголосити їх лжеліквідаторами, через фальшування кримінальних справ, що були вже порушені проти Володимира Проскуріна, Петра Прокопенка, Володимира Білоєнка, інших чорнобильців – суди постанови про порушення цих сфальшованих кримінальних справ відмінив за відсутністю події злочину.
Але робиться все для того, щоб не понесли кримінальну відповідальність особи, котрі виконували злочинні накази і винні в кримінальних злочинах проти чорнобильців – в масовому невиконанні судових рішень, що вступили в законну силу та були винесені на користь інвалідів-чорнобильців, в фальшуванні проти чорнобильців кримінальних справ, в незаконних примусових приводах чорнобильців до органів слідства, в розголошенні лікарської таємниці, тощо.
Все це, на жаль, масово відбувається на Харківщині.
Зараз нами перевіряється інформація, що надходить з різних джерел, які заслуговують довіри, про те, що начебто один з харківських чиновників надав доручення деяким керівникам правоохоронних органів підготувати і до найближчих виборів обов’язково провести провокації проти нашої організації, її лідерів або членів їх сімей – як то підкинути або наркотики, або зброю, або вибухівку.
Ми розуміємо, що деякі з можновладців намагатимуться й надалі вести свої спроби дискредитувати нашу Всеукраїнську громадську організацію, дискредитувати дійсних лідерів чорнобильського руху України, котрі не продалися і не продаються цій хунті.
Ми заявляємо, що ми законослухняні громадяни і не порушуємо чинне законодавство!
Ми вимушені заявити, що ніхто з нас чи з членів наших сімей не вживає наркотики і не займається їх розповсюдженням!
Ми вимушені заявити, що ніхто з нас чи з членів наших сімей не готує ніякі теракти, не збирає і не зберігає ні зброю, ні вибухівку!
Ми заявляємо, що не дозволимо ніяких провокацій проти себе чи будь-кого з членів нашої організації, як і проти організації в цілому!
Ми не порушуємо Закони України і вимагаємо безумовного їх дотримання як з боку можновладців, так і з боку правоохоронних органів!
Правління
ВГО «Всеукраїнське об’єднання
ветеранів Чорнобиля»

1

0

22 комментария к записи “ВІДКРИТИЙ ЛИСТ Прокурору Харківської області державному раднику юстиції 3 класу Тюріну Г. Є.”

 1. Правлінню ВОВЧ:

  Нікого не хочу принизити з цього приводу, але можу наперед сказати яка буде відповідь на це послання. Буде звичайна формально-бюрократична відписка, з патріотичними закликами того і сьогоденного часу. Доречі від себе можу добавити що ГЕРОЇ мирного були не тільки 1986, були і 1987, і 88,і 89 років.

 2. КГБ:

  В апреле никто не будет трогать “проскуринцев”.А вот ближе к выборам…..

 3. ивану:

  “Співробітники прокуратури України в п`ятницю провели обшук в особистому будинку екс-президента Віктора Януковича, обвинуваченого у зловживанні службовим становищем, повідомляє сайт “Українська правда” з посиланням на представників прокуратури. Обшук був проведений у зв`язку з підозрами в отриманні Януковичем хабарів. В обшуку брали участь шість співробітників, які, зокрема, конфіскували комп`ютер з жорстким диском. Янукович подав у відставку 17 лютого; він заявив, що не володіє належною підтримкою і довірою громадян, тому більше цей пост займати не може. Прокуратура Вишгорода веде розслідування відносно уже колишнього президента, його звинувачують у зловживанні службовим становищем і отриманні фінансових вигод”. На жаль, це правдива інформація не про нашенького, а про президента ФРН Крістіана Вульфа. В новині Німеччину замінено на Україну, “Шпігель” – на “УП”, а Ганновер – на Вишгород. А все решта – матриця. Так і має бути.

 4. Альбина:

  Есть одна прекрасная история о том, как пожилой отец учил сыновей жить дружно. Но дети не слушались, и он однажды собрал их всех, положил перед ними веник и сказал: «Сломайте веник». Каждый из сыновей приложил много усилий, чтобы сломать веник, но никто из них не смог этого сделать. Тогда отец развязал веник и сказал: «Ломайте по одному прутику». Все прутики по одному легко переломались.«Вот так и вы, как эти прутья, — сказал отец, — пока будете дружны между собою, вас никто не одолеет; а если будете ссориться, жить врозь, — вас легко можно будет одолеть и погубить». Этот пример годится для всех. Многолетняя политики “андреевщины”привела к разрозненности среди чернобыльцев.Мы сильны только в единстве. Думать о том что тебя завтра не тронут – это только мираж и не знание полной информации. Вспомним историю сдачи нашего ЗАКОНА … Вчера был Закон, сегодня судьбы ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ. Уже сегодня мы живем так, как никому не пожелаешь жить завтра. И на прошлых выборах как обычно, поддерживали лучшее, что у нас есть – штаны. Неужели мы становимся глухими… слепыми… Может быть пора вставать на ноги с колен… который год нас водят за нос и просят ещё немного потерпеть… Будем ждать … ?

 5. Аноним:

  и хватит подписывать бредовые меморандумы с властью, тем более местной. Это – оттягивание времени и показуха. Все очень просто: хотели бы помочь – исполнили бы просто закон, без лживых встреч, где чинуш раздражают слова правды чернобыльцев, без макулатурных и показушных меморандумов. Почему люди такие доверчивые?!

  • vladimir.razvedrota:

   Да не доверчивые люди, просто так удобнее, а вдруг всё решится без нас и не нужно никуда ходить, нервничать, мёрзнуть! НЕ РЕШИТСЯ!!!!!!!!
   И давно уже пора понять, хотя поняли это я думаю уже все, что решать нужно сейчас иначе позже будет некому решать, да и сил становится всё меньше и меньше, а нашим детям ещё жить!

 6. Аноним ХА ХА ХА:

  “Гульчита открой личико”

 7. театр:

  …сколько зрителей приходит в Харькове на площадь?Видно пьеса не цепляет!

 8. ALEKS:

  ПОЧЕМУ ВЫ ВЕРИТЕ В КАКИЕТО МЕМОРАНДУМЫ? МАЛО НАС ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ ОБМАХИВАЛИ .АЛЬБИНА ПРАВИЛЬНО НАПИСАЛА. ПОРА ВСТАТЬ С КОЛЕН НА НОГИ.

 9. Сергей:

  Какие могут быть меморандумы, если у нас председателем Луганской обл. организации ЧАЭС является член ПР Волчанский? Чернобыльцы области топчатся на месте.Всем на Киев и там отстаивать свои законные права!!!

 10. театр:

  для Сергея…сначала 12 марта выйдите к обладминистрации к 10.00,снимите маску с Волчанского,а затем на Киев.

  • vladimir.razvedrota:

   Я не понял, так выходить 12 или 15 марта? вы уж как-то определитесь и проясните!

   • театр:

    …что то я тоже не пойму,у нас в городе объявляют на 12 Луганская обл,

 11. незнаемый, поэт:

  Бумага все стерпит, не покраснеет за то, что на ней написано. На такой же белой бумаге написан и
  “Закон про КМ України”. К основным заданием КМ Украины относится и: “вжиття заходів до забезпечення прав і свобод людини та громадянина..” Как эти “заходи вживаються” можно судить по возбуждению криминальных дел против активистов харьковского чернобыльского движения. “Діяльність КМ України грунтується на принципах верховенства права, законності…” Принципы верховенства права ощутили на себе многие чернобыльцы, через суды добившиеся выполнения Закона о чернобыльцах, которым КМ Ураины принципиально прекратил выплаты, дав соответствующие распоряжения ПФ Украины. В компетенцию КМ Украины согласно Закону о КМ Украины входят обеспечение “розроблення і виконання загальнодержавних програм економічного та соціального розвитку”, КБ України забезпечує”проведення державної соціальної політики, вживає заходів щодо підвищення реальних доходів населення та забезпечує соціальний захист громадян…забезпечує здійснення заходів, передбаченних державними програмами ліквідаціїї наслідків Чорнобильскої катастрофи…” К программам ликвидации последствий аварии относится и Закон о чернобыльцах, в частности статья 54, определяющая пенсионные выплаты.
  В рамках своей компетенции КМ Украины: “здійснює заходи щодо виконання судових рішень органами виконавчої влади та їч керівниками”. Фактически КМ Украины превысил границы своей компетенции грубо вмешавшись в дела судебной ветви власти, грубо нарушив Закон о выполнении решений судов.
  Под сенью Верховенства права Чернобыльцы выигрывали суд.Но в Украине право Верховенства, чтоб не платить любой предлог найдут. Любители подстав и провокации. Их метод прост: подлоги и навет. Давно подвергнуть надо их люстрации. Тогда и правда вышла бы на свет. А написал Незнаемый, поэт.

 12. Вася Ветров:

  Уважаемые комментаторы, почему-то никто из Вас не обратил внимание на следующую часть этого документа:
  “Зараз нами перевіряється інформація, що надходить з різних джерел, які заслуговують довіри, про те, що начебто один з харківських чиновників надав доручення деяким керівникам правоохоронних органів підготувати і до найближчих виборів обов’язково провести провокації проти нашої організації, її лідерів або членів їх сімей – як то підкинути або наркотики, або зброю, або вибухівку.”

  И это в стране, которая называет себя демократической!!!

 13. Иван:

  УПФУ подает в суд заявление повновь открывшимся обстоятельствам в суд 1-инстанции на постановления которое уже вступило в законную силу после опеляции. Какие решение принимает суд по таким заявлениям чью сторону принимает суд истца или ответчика .

  • П. Прокопенко:

   А что ПФУ считает вновь открывшимся обстоятельством?
   pp777a@mail.ru

   • Иван:

    Решение КС декабрь 2011г.и январь 2012г.а также постановление КМУ.

  • ЛОЛ:

   Вот сюда загляните http://pension.biz.ua/

   • П. Прокопенко:

    Я задал конкретный вопрос Ивану

 14. Ильяс Белялов:

  Самое страшное в нашей борьбе за свои права и льготы – это равнодушие большинства чернобыльцев. На что и рассчитывают наверху. Ведь с молчаливого согласия большинства делаются самые черные дела на земле. Если молчаливое, равнодушное большинство не поймет этого. Нас опять просто “поимеют”.

 15. Олег:

  Писать всякие обращения к этим нелюдям6 зря марать бумагу и тратить время.
  Необходимо тратить это время и усилие на объединение и готовиться к выборам. Только через своих предстаивтелей в ВР мы сможем отстаивать свои права. Есть другой выход, но он связан с возможным кровопролитием. А нам бы этого очень не хотелось бы.

  Только выборы.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов