Повідомлення про проведення акції протесту

Oбгoвoривши рeaльний стaн з пeрeгoвoрaми прeдстaвників чoрнoбильськиx oргaнізaцій тa Кaбінeтoм Міністрів Укрaїни, які прoвoдилися зa дoручeнням Прeм’єр-міністрa Укрaїни Микoли Aзaрoвa пoчинaючи з жoвтня 2012 тa зa дoдaткoвим йoгo дoручeнням від 1 лютoгo 2013 рoку oчoлити тa прoдoвжити пeрeгoвoри Міністру сoціaльнoї пoлітики Укрaїни, a тaкoж спoстeрігaючи і врaxoвуючи нeбaжaння або неспроможність організувати їх завершення Міністерством соціальної політики, представники чорнобильських організацій вирішили провести акцію протесту в м. Києві 3 квітня 2013 року з вимогами та пропозиціями, які висловили чорнобильські організації у своїх зверненнях до Президента України, Прем’єр-міністра України та Міністра соціальної політики України та які були оприлюднені у засобах масової інформації.

Пропозиції і вимоги чорнобильських організацій до Кабінету Міністрів України  залишаються незмінними:

1. Невідкладно відновити переговори, які, за дорученням Прем’єр-міністра України, були розпочаті між Кабінетом Міністрів України та представниками громадських організацій чорнобильців у жовтні 2012 року щодо вирішення наболілих соціальних проблем, насамперед у питанні пенсійного забезпечення чорнобильців.

2. Нарахування та виплату пенсії по інвалідності безумовно та гарантовано здійснювати виключно за діючими нормами статей 50, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи», причому, відповідно до ч. 4 ст. 54 цього Закону в усіх випадках розміри пенсій для інвалідів, щодо яких встановлено зв’язок з Чорнобильською катастрофою, не можуть бути нижчими:
по І групі інвалідності – 10 мінімальних пенсій за піком;
по II групі інвалідності – 8 мінімальних пенсій за віком;
по III групі інвалідності – 6 мінімальних пенсій за віком;
дітям-інвалідам – 3 мінімальних пенсій та віком.
Оргкомітет з проведення акції протесту

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов