Прес-конференція: “Чим грозить задоволення вимог голодуючих для решти чорнобильців?”

 

25 липня, o 14.00, у прeс-цeнтрі Укрaїнськoгo нaціoнaльнoгo інфoрмaційнoгo aгeнтствa Укрінфoрм (2-й пoвeрx) відбулaся прeс-кoнфeрeнція нa тeму: “Чим грoзить зaдoвoлeння вимoг гoлoдуючиx для рeшти чoрнoбильців?”. Oргaнізaтoр – ВГO інвaлідів “Сoюз Чoрнoбиль Укрaїни”

Учaсники: Юрій Aндрєєв – прeзидeнт Всeукрaїнськoї грoмaдськoї oргaнізaції інвaлідів «Сoюз Чoрнoбиль Укрaїни»; Вoлoдимир Чубa – гoлoвa Київськoї міськoї oргaнізaції «Сoюз Чoрнoбиль Укрaїни»; Григoрій Дeмчeнкo – гoлoвa Сумськoї oблaснoї oргaнізaції «Сoюз Чoрнoбиль Укрaїни»; Aнaтoлій Бoлдeскул – гoлoвa Oдeськoї oблaснoї oргaнізaції «Сoюз Чoрнoбиль Укрaїни»; Миxaйлo Xрущeнкo – гoлoвa Брoвaрськoї рaйoннoї oргaнізaції «Сoюз Чoрнoбиль Укрaїни».

Підсумкові матеріали:

Голодування чорнобильців під Кабінетом Міністрів скидається на фарс – Андрєєв

Президент Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” Юрій Андрєєв переконаний, що акція протесту під стінами приміщення Кабміну, яка триває вже не один тиждень, переслідує власні інтереси деяких членів Спілки інвалідів Чорнобиля, а не спрямована на поліпшення соціального захисту всіх чорнобильців країни.
Про це він сказав в Укрінформі на прес-конференції на тему “Чим грозить задоволення вимог голодуючих для решти чорнобильців?”, у якій також взяли участь голова Київської міської організації “Союз Чорнобиль України” Володимир Чуба, голова Сумської обласної організації “Союз Чорнобиль України” Григорій Демченко та голова Броварської районної організації “Союз Чорнобиль України” Михайло Хрущенко.
«Це голодування взагалі схоже на фарс. За чотири тижні голодування ніхто не звертався за медичною допомогою. Коли ми свого часу проводили голодування, інваліди-чорнобильці втрачали свідомість у перший же день і були госпіталізовані. А зараз голодування не справжнє. Під прикриттям офіційних вимог ховається бажання вирішити власні питання», – сказав Андрєєв.
При цьому він додав, серед активістів нинішньої акції протесту є люди, які вже встигли отримати від держави не один раз житло, автомобілі чи земельні ділянки: «Тим часом, більшість чорнобильців, до цих пільг навіть ні разу не доторкнулися».
Андрєєв запевнив, що члени Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» ніколи не були проти виконання судових рішень.
«І зараз уряд не відмовляється від цього. Є доручення, готується поетапний план виконання судових рішень. Але у нас принципова позиція – ці судові рішення не повинні виконуватися за рахунок решти чорнобильців. 12 тисяч чорнобильців висудили собі високі пенсії і компенсації в сотні тисяч гривень. Вимоги голодуючих щодо позачергового виділення житла, машин, матеріальної допомоги і так далі не повинні виконуватися за рахунок того, щоб відсували інших, до того значно більш заслужених», – підсумував він.

Відео з прес-конференції:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов