Прокуратурою захищено права понад 7 тисяч інвалідів на пільговий проїзд у транспорті

fotoЗa рeзультaтaми рoзгляду пoдaння, внeсeнoгo Кoрoстeнськoю прoкурaтурoю з нaгляду зa дoдeржaнням зaкoнів у трaнспoртній сфeрі Кoрoстeнськoму міськoму гoлoві, змінeнo рішeння викoнкoму, якe oбмeжувaлo прaвa сoціaльнo нeзaxищeниx грoмaдян.

Установлено, що рішенням виконавчого комітету Коростенської міської ради, з порушенням закону затверджено умови конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Зокрема передбачено, що перевізник забезпечує пільгові перевезення осіб з обмеженими можливостями лише за умов відшкодування коштів з бюджету. Це обмежує права понад 7 тисяч людей з інвалідністю, що проживають у м.Коростень.

На вимогу прокуратури умови конкурсу на перевезення пасажирів приведено у відповідність до законодавства.

Довідково

Відповідно до ст. 38.-1 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в України» транспортне обслуговування інвалідів здійснюється на пільгових умовах. Інваліди, діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів першої групи або дітей-інвалідів, мають право на безплатний проїзд у пасажирському міському транспорті

источник

3

0

1 комментарий к записи “Прокуратурою захищено права понад 7 тисяч інвалідів на пільговий проїзд у транспорті”

  1. Саня Шостка:

    Верховная Рада приняла «антикризисную программу» правительства.
    Льготы на проезд, и оплату услуг ЖКХ и т.д. для военнослужащих, медработников в сельской местности, специалистов по защите растений живущих в сельской местности и таких же «супер обеспеченных» категорий граждане предлагается оставить только в том случае, если совокупный доход семьи в расчете на одного члена за последние 6 месяцев не превышал размера… прожиточного минимума! То есть для тех, чей доход был выше 1176 грн в месяц – льготы не предусмотрены.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов