Против чиновников Минсоцполитики и Пенсионного фонда откроют уголовное производство из-за невыплаты пенсий

7151fd1cfdf785448358859af1ed9a08.png

Сoлoмeнский рaйoнный суд Киeвa oбязaл Нaциoнaльнoe aнтикoррупциoннoe бюрo oткрыть угoлoвнoe прoизвoдствo пo фaкту вoзмoжнoй гoсудaрствeннoй измeны чинoвникoв Министeрствa сoциaльнoй пoлитики и Пeнсиoннoгo фoндa из-зa нeвыплaты пeнсий.

Oб этoм гoвoрится в мaтeриaлax судa, передают Українські Новини.

В суд обратился истец с жалобой на действия НАБУ по невнесению данных в Единый реестр досудебных расследований в отношении чиновников Минсоцполитики и ПФ по статьям 364 (злоупотребление властью или служебным положением) 365 (превышение власти) 111 (госизмена) и 175 (невыплата зарплаты, стипендии, пенсии) Уголовного кодекса.

Суд признал обоснованной жалобу и обязал НАБУ начать расследование по указанным фактам.

Источник:

41

5

20 комментариев к записи “Против чиновников Минсоцполитики и Пенсионного фонда откроют уголовное производство из-за невыплаты пенсий”

 1. Аноним:

  разговор идет об импичманде президента почему молчат пострелять всю семью за погибших отцов сыновей на крови миллиарды нажил

  • юрий:

   молитесь склонясь, то може и дасть. Дурики, кому верите!

 2. Петр П.:

  Сьогодні до Олександрії приїхав Президент , ліквідатори Олександрії підготували звернення та передали Порошенку і через його оточення,і особистого в руки відали, коротко пояснивши ситуацію ,яка склалася по ліквідаторам .Під час виступу Президента,на центральній площі,ми побачили його прес-секретаря, Святослава Цеголка , пояснили йому ,та попросили передати Порошенку, про невиконання указів Президента,що ми будемо 20 Березня проводити акцію протесту, під адміністрацією Президента.Він нас вислухав, і сказав, що Вас хочуть використати політики, в своїх цілях,але ми запевнили його, що це не політична акція, без політиків.Він запевнив нас ,що обов’язково ознайомить Президента , з нашим питанням.Ми не знаєм як це вплине на вирішення питання пенсій ліквідаторів,але намагатися достукатися потрібно,тому по можливості ,де буде перебувати Президент, з агітацією пробувати робити теж саме.

  • Гражданский 86:

   Александрия, а не пошел бы ты на букву х.. со своим президентом, а то он за 5 лет ни с чем не ознакомлен.

 3. аноним:

  да пуст живут,конфисковать все,все и во всех,включая родственников,детей и на работу в шахту Донбасса,посадить на наши пенсии,а остальное жители Донбасса порешают…

 4. Послідовний:

  От щоб дійсно розпочати реальні посадки керівників Пенсійних Фондів, от забігали б тоді ті місцеві князьки ( княгині ), тисяч із пять для початку посадити не завадило би – весна всеж таки – час посадок ! А головному масовикові затійнику приготувати електричного стільця !

 5. Вова:

  Починати потрібно з Реви, який все життя заздрив Чорнобильцям, а зараз дорвавшись до влади веде політику знищення ліквідаторів як таких.

 6. Петр:

  В отличии от Вас крикунов, люди сделали хорошее дело, передали просьбу выполнить свой указ. Честь и хвала им. Надо бороться всеми возможными способами и напоминать о себе. Пока мы живы……

 7. Петр П.:

  Ти цивільний назвися хто ти є, я не буду вдаватися до образ, але ти повинен вибачитись.Ти хто такий, щоб вказувати ,що нам робити, я не займаюсь агітацією за Президента, ми просто намагалися донести те ,про що нас всіх болить.Я дуже сумніваюся ,що Президент 20 березня до вийде до нас , тому хотілося сказати йому особисто в вічі, ніж через когось.Я прошу не публікували , образливі коментарі,в адрес ліквідаторів, вони не на нашу користь.

 8. серж:

  Подлержую Петра бороться любыми способами Кто стучится тому открывают А таким как гражданский86 (ДЕБИЛАМ) все не так и не этак А Олександрийцы молодцы Дожимать власть надо если не эту то следующую Надо заставить уважать ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ

 9. Петр П.:

  Так несправедливо ,коли тебе ображають, а відповісти в часно немає можливості,тебе перевіряють.

 10. кутепов:

  рева нам завидует, охренеть.Готов совершенно безвозмездно отдать ему свои болезни.Навскидку штук 20.А мне 55 лет всего.

 11. Аноним:

  Им всё денег мало?!А сколько ликвидаторов-инвалидов из Донецка,Луганска,Крыма не выезжали вообще переоформлять пенсии!А денег всё равно нет!!!

 12. Fyjybv:

  Напрасно Вы пишите что нет денег.Из года в год растут зарплаты работников ПФУ в то время как количество пенсионеров из года в год уменьшается.

 13. Петр П.:

  Чорнобильці ліквідатори,я дізнався з інтернету ,що Порошенко,в понеділок буде в Миколаєві, та області, підтримайте Олександрію ,принагідно звенітьсяз до Порошенко, чим більше будем нагадувати про себе,тим краще.

 14. Петр П.:

  Ти цивільний назвися хто ти є, я не буду вдаватися до образ, але ти повинен вибачитись.Ти хто такий, щоб вказувати ,що нам робити, я не займаюсь агітацією за Президента, ми просто намагалися донести те ,про що нас всіх болить.Я дуже сумніваюся ,що Президент 20 березня до вийде до нас , тому хотілося сказати йому особисто в вічі, ніж через когось.Я прошу не публікували , образливі коментарі,в адрес лікв

  • СЕРГЕЙ:

   Петро ты наивный вериш майдаунам сам наверное майданутый

 15. Гражданский 86:

  Ну извини. Просто все это безмолезно. Скоро пойдем на поклон к новому .

 16. изя из ...:

  привыкли стоять на коленях-может шо и подадут…

 17. степашка:

  прийшло повідомлення пенсія як була 3825 така і залишилася

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов