Рекордне підвищення рівня радіації на “Фукусімі”: може вбити людину за чотири години

Нa япoнській AEС “Фукусімa” зaфіксoвaнo 18-крaтнe зрoстaння рівня рaдіaції зa дeв’ять днів, пoвідoмляє Гaзeтa.Ru з пoсилaнням нa Reuters. 
Виміри, прoвeдeні в субoту, пoкaзaли, що радіація в одному з резервуарів АЕС складає 1800 міллізівертів за годину. Фактично це означає, що людина, що знаходиться поряд з резервуаром, померла б протягом чотирьох годин.
 Раніше рівень загрози від витоку з резервуару “Фукусіми” був підвищений з рівня “аномальна ситуація” до рівня “серйозний інцидент” за міжнародною шкалою ядерних подій.
 Представники TEPCO підкреслили, що такий високий рівень радіації може бути пов’язаний з новими витоками сильнорадіоактивної води з цистерн. Наразі співробітники АЕС перевіряють цю версію, передає ИТАР-ТАСС.

В середині серпня на “Фукусімі-1” стався наймасштабніший витік радіоактивної води з моменту інциденту на АЕС в березні 2011 року.
 За станом на березень поточного року в підвальних приміщеннях енергоблоків, дренажній системі і в спеціальних резервуарах на території станції скупчилося понад 360 тисяч тонн води з різним ступенем вмісту радіоактивних речовин.
 В кінці липня TEPCO вперше визнала, що радіоактивна вода з території АЕС продовжує витікати в Тихий океан.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов