Розенко сказав, коли чекати підвищення пенсій для інвалідів

“Сьoгoдні в умoвax пeнсійнoї рeфoрми пeрeрaxoвувaлися тільки трудoві пeнсії. Сoціaльні пeнсії, в тoму числі виплaти інвaлідaм, будуть збільшувaтися із збільшeнням прoжиткoвoгo мінімуму. Нaступнe збільшeння прoжиткoвoгo мінімуму у нaс відбувaється з 1 грудня цьoгo рoку. Тoму відпoвідні виплaти будуть збільшувaтися з 1 грудня”,- П. Рoзeнкo

“Дітям війни” жoднoгo рaзу з 2004 рoку нe плaтили нaдбaвки дo пeнсій у пoвнoму oбсязі, тoму щo виділeння тaкoї кaтeгoрії грoмaдян булo виключнo пoпулістським рішенням тодішньої влади”, – заявив віце-прем’єр-міністр.

Источник:

“Подавайте в суд, і ми безумовно виконаем бюдь яке рішення суду”,
“Пенсії чорнобильцям підвищили на 11%, далі я сподіваюсь будуть підвищення ще в цому році”- П.Розенко (03.11.2017)

Розенко поведал о новой системе льгот
По словам Розенко – Украина не откажется от граждан, которые имеют право на свои законные льготы, к примеру – от ликвидаторов аварии на ЧАЭС. Также Розенко отметил, что отменят при этом льготы людям, которые им не требуются.
Читать подробно:Источник:

8

43

36 комментариев к записи “Розенко сказав, коли чекати підвищення пенсій для інвалідів”

 1. срочник:

  ну ежели Розенко взялси за дело, нам всем хана.

 2. Кіндрат:

  Справа в тому, що останнім законом “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” прожитковий мінімум лише збільшили для ПЕРЕРАХУНКУ пенсій.
  Цитую: “При здійсненні перерахунку пенсій… використовується розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, установлений на 1 грудня 2017 року Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”, збільшений на 79 гривень.”
  Якби було внесено зміни до ЗАКОНУ УКРАЇНИ “Про Державний бюджет України на 2017 рік” і замість 1312 грн. встановили 1452 грн. це була б інша річ. Новий розмір розповсюджувався б на багато більшу кількість людей і нарахувань.
  А так з 1 грудня – 1373.
  Це свідчить про те, що маючи базу даних і вміло користуючись юридично-фінансовими формулюваннями можна ДО 1 ГРИВНІ відстежувати яка категорія пенсіонерів скільки отримає.
  І не дай Боже хтось “поімєєт” зайве (на думку влади)…

 3. Владимир.:

  Ну не тварь. Любое решение суда будет исполнено. А те решения судов которые уже есть исполнять и не обязательно. Покращення відбуваеться щоденно.

  • Стас:

   Очередная брехня от неуча, майдауна-министра… Одной трети чернобыльцам повысили на копейки,а остальным ни на копейку,зато трепни по всем сми… БРЕХУНЫ,БАНДИТЫ,ВОРЫ !!!

 4. Кіндрат:

  “Виконають, доженут і ще раз виконають…” Неодноразово і неодноманітно. В усі природні отвори…

 5. боец РККА:

  Мужики, после вас нечего комментировать, все сказано правильно – неучи, очковтиральщики, бандиты, воры пришедшие на крови к власти

 6. 86г:

  Вот мразь ещё и врёт что выполнит решение судов так выполняй что не выполняеш сам разжирел уже противно смотреть на его

 7. анонім:

  Мутят чогось , сказав би відверто – кому і скільки , люди би менше нервували , а то тримають всіх в напрягу .

 8. Петр П.:

  Звонил на горячую линию к этому ожиревшему , брехуну министру ,но не смог дозвониться, хотелось рассказать и о социальной справедливости о решениях судов,как он врал ,что ходит по улице и встречается со всеми людьми.Вот только на встречу с чернобыльцам, не пришел и встречаться не хочет.Набрал номер гор. линии 200 раз и все напрасно не вклинился а жаль.

  • Остап:

   Инете найдите как готовят эти передачи к примеру Кличко, Кива или Турчинову и т.д. заранее готовят вопросы и ответы. Задают вопросы подготовленные люди (кстати на многие передачах Шустер, ONE NEWS и т.д. сидит массовка месяцами люди получают по 200-300 грн. за час).
   Неудобные вопросы не задают на таких передачах ведь чиновнику и политику хочется жить в СКАЗКЕ типа он – УМНЫЙ, ЛЮБИМЫЙ народом, им ВОСХИЩАЮТСЯ, он в ТРЕНДЕ и его просто ОБОЖАЮТ.
   Это же телевидение, где каждый чиновник и политик от власти (лояльный к власти) может почувствовать себя – БОГОМ!!! Ну типа как на видео самодовольный свин рад, что он уникальный и востребованный.

   звените за каламбур

 9. Кіндрат:

  Як красиво звучить: “Украина не откажется от граждан, которые имеют право на свои законные льготы”.
  Пільг можна позбавити двома шляхами:
  -внести зміни до законодавчих актів, якими ці пільги встановлені. Цей спосіб протирічить ч.3 ст.22 Конституції України: «При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.»
  – юридично пільги не скасовувати, але фактично їх не надавати. Це ми бачимо кожного дня. Цим шляхом іде влада України. Чому? Тому що люди дозволяють це робити, і ще жоден уряд за це не поніс відповідальності.
  Дуже просто сказати народу, що нема коштів. Але кошти завжди є ДЛЯ СЕБЕ. Як зламати це коло не користуючись засобами більшовиків у 1917 ? Через громадянське суспільство. У межах нашої жебрацької буржуйської держави це завдання на десятиріччя…
  Тому користуюсь перевіреним засобом: ви не збільшуєте пенсії, не виконуєте судові рішення, не даєте безкоштовно ліки за втрачене при захисті держави здоров’я – я не сплачую комунальні платежі в кишеню олігархів… Це мій протест!

 10. Ипполит Матвеевич:

  Кіндрат, я надеюсь, что Вы в знак протеста не будете стрелять в свою люстру…

 11. Владимир.:

  А почему и нет?. На первом этапе можно и в люстру. Оружие любит ласку, чистоту и смазку.

 12. Vitaliy:

  По словам Розенко -” Украина не откажется от граждан…”-це лицемірство,ДЕРЖАВА УКРАЇНА-то є її громадяни+Конституція України,та виконання цих ЗАКОНІВ(понад усе),а не паплюження,викревлення і таке інше.Як це ЧМО може говорити щось від імені “УКРАЇНА”-виконуй справно вимоги закону,а на викручуйте цьому Закону руки

 13. Siberian:

  Да они уже столько накрутили что хватит на пожизненный им и этому толстенькому

 14. Кіндрат:

  Ипполит Матвеевич: 04.11.2017 в 14:52
  Владимир.: 04.11.2017 в 14:56

  “Украина не откажется… от ликвидаторов аварии на ЧАЭС.”
  Вже відмовляються! Хто цього не розуміє я не винний.
  Якщо комусь подобається нинішнє життя… може цілуватися з владою. Тільки без мене!

 15. ТОМС:

  РАСКАЗЫВАЯ ОЧЕРЕДНЫЕ СКАЗКИ ЧУТЬ НЕ БЛЕВАНУЛ ОТ ПЕРЕЕДАНИЯ

 16. Піхотинець:

  Который уж год мы слышим твои сказки Паша!Раньше както врал более уверенно, и письмами отбрехивался довольно таки убедительно-вот вот рассмотрим, утвердим.Как правильно написать “подлюки” или “падлюки”? У меня, да и у всех остальных, гувернатов небыло, по иноземному не учили наёмные учителя,общем как написал так и написал.Это уже сверх кощунство, отсылать проблему на рассмотрение суда, зная о том, что судебные решения не будут выполняться, у нас же одна Конституция для нас-детей и внуков на войну, налоги и прочие почетные обязанности-это наше, а вот прочее-это уже не для нас,для них есть другая КОНСТИТУЦИЯ.Если Азаров-Азиров подал в суд- суд удовлетворил иск и пфу ДОБРОСОВЕСТНО ВЫПОЛНИЛ РЕШЕНИЕ СУДА, А ВОТ ДЛЯ НАС совершенно другой коленкор.Что можно сказать напоследок.Неужели они все думают что снова патриотически настроенные офицеры тоже пропустят эту свору в Ростов???.Глубоко сомневаюсь что найдутся такие идиоты.

 17. украинец:

  Как нам надоело это вранье!

 18. ник-то.:

  ссуу-ка.

 19. боец РККА:

  “Кіндрат:
  04.11.2017 в 13:50

  – я не сплачую комунальні платежі в кишеню олігархів… Це мій протест!”

  Как бы мне хотелось так протестнуть! Но у моих знакомых был такой прецедент – их батя так же протестовал и не платил комуналку, потом после его смерти его детям пришлось покрыть его долги.

  Мне так кажется, что для того, что бы не платить комуналку нужно разовое жилье – прожил с бабушкой свой век, умер, а дети твое жилье сожгли врагам назло, иначе как ? Какой понт детям долги оставлять ? А так бы и я не платил, пошли они (буржуи) в дупу.

  Может я не гуру в наших долбаных законах, но думаю, что буржуи перестраховались на этот счет и рано или поздно платить придется детям или внукам иначе с долгами жилье не продать и т.д. или я ошибаюсь ? Делитесь опытом неплатежа.

  Знаю только сельского главу Елизаветовки, по моему в Днепропетровской обл, в иннете есть, вот он грамотно им завернул насчет оплаты газа по такой цене , молодец мужик !

  • Стас:

   И я не плачу,солидарен с Киндратом более года(кроме электричества). А с чего платить ??? Кому в карман платить ??? А за газ,уголь вообще цирк,за придурков народ держат ??? А нормы для нас(чернобыльцев) на воду ??? Смех! Пусть сначала повысят пенсию в 5 раз,хотя бы, как при “злочинний” влади,тогда может я с ними поделюсь… А тааак,каак есть просто- не с чего !!! Неучи не понимают,чем больше повышают цены,тем меньше народ платить,покупает,т.е. нет кругооборота денег,при замороженных пенсиях… Короче абзац стране,экономике !

 20. Кіндрат:

  Інформація до роздуму.
  Новина останніх днів: Каськів повернув державі 7,4 млн.грн. (7 400 000 : 27 = 274 074) Тобто повернув 274 000 $. А “брав у держави” негідник 925 000 $. (7 400 000 : 8 = 925 000)
  Вчора заплатив борг по комуналці 2700 грн. (100$), а винен був 2700:8 = 337,5 $.
  Якщо олігархи і негідники (Коломойський, Каськів…) користуються ЦИМ, то чому не можна пенсіонеру-чорнобильцю? Ці “патріоти, державники” мене і навчили!

  • Стас:

   Доповню, мер столиці Клічко, теж не платить за 5 квартир,а я, якому пенсії хватає на 2 неділі повинен платити,драконівські тарифи ??? Дукую “злочинну” владу,що міг щось зібрати,а зараз завдяки їм виживаю…

   • Кіндрат:

    І я доповню: “Общая сумма долгов, которую двадцать самых крупных бизнесменов Украины должны вернуть кредиторам, государству и населению, составляет более 40 млрд долл.” Лише Коломойський має боргів понад 16 млрд.$. Скільки це в гривнях не знаю, калькулятор зашкалює: 16 000 000 000 х 27 = ?
    Так що “опытом неплатежа” може поділитися кожен з олігархів!

 21. боец РККА:

  Кіндрат: – я Вас понял, спасибо, в этом что то есть, согласен. Хоть так заявлять о своем несогласии с ними

  • Кіндрат:

   “Вони” активно користуються курсовою різницею валют. Коли мова про млн.- млрд. це ДУЖЕ ВЕЛИКІ ГРОШІ! На курсі валют заробляють! Згадайте Гонтарєву з НБУ…
   Ми навчані поважати державу, своєчасно сплачувати комуналку. Ті, хто володіють енергетикою, у зв’язці з урядом цим користуються і ГРАБУЮТЬ народ. Платити їм своєчасно значить грати по їх правилам. НЕ ДОЧЕКАЮТЬСЯ!
   І звичайно “Хоть так заявлять о своем несогласии с ними”. Це більше зовнішній бік питання.
   “Україна погано керована, і при цьому добре пограбована. Україна не бідна, а критично обкрадена держава.”

 22. Минаков Сергей:

  Люди начинают прозревать от евроинтеграции,понимая что своей тупостью на майдане,привели к власти бандитов,вот и сейчас в Киеве идет передел

  • Стас:

   Не совсем,многим не дано снять кастрюли с тупой башки.Вы на сайте совсем не давно,почитайте предыдущие комментарии…

   • Стас:

    многим не дано выключить телевизор и включить мозги,если конечно под кастрюлей не атрофировались…

 23. Siberian:

  Почитайте сколько Луцик получает зарплату за прошлый месяц 172000 а инвалидам нет Чернобыльцам твари [censored]

 24. микола:

  Я НЕРОЗУМІЮ ЩО ТУ НА САЙІ РОБЕ ЦЕ ГИ….. СЕПАР СТАС! АДМІН МОЖЕ ПОРА ВЖЕ ВІДІЙТИ ВІД ПОЛІТИКИ ОБСИРАННЯ МАЙДАНУ ? ЧИ ПРОСТО ВЗЯТИ І НАПИСАТИ В СБУ ЩОБ ПРИКРИЛИ САЙТ?

  • боец РККА:

   О, Микола с майдана появился, стукачек. Тебе легче от прикрытия сайта станет ? Вот такие мы, скакуны-мандауны-стукачи!

  • Стас:

   І не зрозумієш. Но не данооо, Господом Богом розуміти…

  • Минаков Сергей:

   Микола лапух ты майдаунский,конь ты у них

  • Кіндрат:

   Микола! Вчи історію. Стукачів і зрадників ЖОДНА влада не поважає.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов