СБУ назвала противників підвищення тарифів агентами Кремля

Нaчaльник Дeпaртaмeнту зaxисту нaціoнaльнoї дeржaвнoсті Служби бeзпeки Укрaїни Aнaтoлій Дублик oприлюднив нa брифінгу зaяву щoдo плaнів рoсійськиx спeцслужб з дeстaбілізaції ситуaції в Укрaїні.

Прo цe пoвідoмив кoрeспoндeнт   ІНФOРМAТOРa.

Зa слoвaми спікера,   Служба безпеки та Служба зовнішньої розвідки України отримали оперативні матеріали, які викривають плани Росії з дестабілізації ситуації в Україні, старт якої заплановано на 15 листопада.

“Ці розвідувальні дані в цілому збігаються із змістом так званого «Плану першочергових заходів зі дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні «Шатун», – масиву інформації, вилученої з поштової скриньки радника президента Російської Федерації Владислава Суркова – і свідчать про початок його здійснення”, – заявив Анатолій Дублик.

Посадовець твердить, що в Україні планують розпочати масові акції протесту, пов’язані із підвищенням тарифів.

1

Спікер додав, що водночас із дестабілізацією в Києві Кремль планує загострення і на фронті. Елементом плану є посилення напруги, доведення інтенсифікації обстрілів до найвищого за останній рік рівня, провокування локальних сутичок тощо. Ця тенденція вже чітко фіксується на лінії зіткнення. Мета – загнати українську владу в глухий кут і вести наступ з двох боків – зовні та зсередини.

Нагадаємо, раніше   голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєвзаявив, що ціни   на газ в Україні можуть зменшитися лише в тому випадку, якщо знизиться світова ціна блакитного палива.

Разом з тим, Міністерство енергетики та вугільної промисловості має наміррозглянути   питання щодо зниження тарифів на електроенергію у 2017 році.

Фото – Роман Пєтушков  

для ІНФОРМАТОРа

источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов