Сергей Чернов: Спасибо ликвидаторам, которые потушили пламя чернобыльского пожара

ChernovЗвeрнeння гoлoви Xaрківськoї oблaснoї рaди Сeргія Чeрнoвa з нaгoди Міжнaрoднoгo дня пaм’яті жeртв рaдіaційниx aвaрій тa кaтaстрoф і 31-ї річниці ліквідaції aвaрії нa Чорнобильській АЕС, 26.04.2017

Дорогі співвітчизники, мешканці Харківщини!

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Сьогодні світова спільнота вшановує пам’ять жертв радіаційних аварій та катастроф. Ми згадуємо про тих, хто віддав свої здоров’я і життя, щоб якомога швидше загасити полум’я чорнобильської пожежі.

Ця трагедія стала найбільшою у ХХ столітті техногенною катастрофою, яку відчув увесь світ. Лише в Україні внаслідок аварії було забруднено територію площею 50,5 тисяч квадратних кілометрів у 74 районах 12 областей.

Катастрофа могла б обернутись значно більшим лихом, якби на шляху невидимого ворога не стали люди – мужні, рішучі, здатні на самопожертву. Після тієї страшної ночі квітня 1986 року на нашій карті з’явилися порожні міста і села, і тільки завдяки подвигу тих, кого ми сьогодні називаємо «чорнобильцями» і «ліквідаторами», цих безлюдних точок в Україні значно менше, ніж могло б бути.

Низько схиляємо голову перед героями-чорнобильцями, які виконали свій обов’язок перед Батьківщиною та народом. Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, наснаги і непохитної віри у світле майбутнє.
источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов