Сех звернулась в Конституційний Суд щодо врегулювання законодавства про статус чорнобильців

Нaрoдний дeпутaт Укрaїни від ВO “Свoбoдa”, гoлoвa Кoмітeту Вeрxoвнoї Рaди Укрaїни з питaнь eкoлoгічнoї пoлітики, прирoдoкoристувaння тa ліквідaції нaслідків Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи Іринa Сex звeрнулaся дo Кoнституційнoгo Суду стoсoвнo віднoвлeння дії нoрм зaкoну Укрaїни “Прo стaтус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” в редакції, яка діяла до 2007 року, повідомила прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода». 

 

За словами Ірини Сех, до комітету, який вона очолює, надходить багато звернень від громадян та громадських організацій чорнобильців, які просять врегулювати законодавство, що стосується соціального захисту постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. 

Як відомо, у 2007 році було внесено зміни до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. 22 травня 2008 року Конституційний Суд визнав неконституційними деякі положення, передбачені вищезгаданими змінами до законодавства.


“При винесенні цього рішення Конституційний Суд України не визначив порядку його виконання, – зазначає Ірина Сех. – У законодавчій базі норми Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” викладено в редакції, викладеній в розділі ІІ Закону України “Про Державний бюджет України та про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, визнаного Конституційним Судом неконституційним, зазначено лише, що відповідна норма неконституційна, але раніше чинну норму не поновлено”.

Ірина Сех просить надати роз’яснення щодо відновлення дії закону.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов