Що будемо робити далі?…

Piccy.info - Free Image Hosting

Вже декілька днів на сайті “ВОВЧ” озвучено важливі невирішені питання на державному рівні відносно учасників ЛНА на ЧАЕС. І запропоновано усім тим, хто в своїх коментарях критикує виконану роботу нашим активом долучитися до внесення своїх пропозицій та думок, які ще питання потрібно підняти перед владою найближчим часом.

Чому я це пишу, і чому так назвала дану статтю. Та тому що і сама чекала, що посипляться пропозиції одна за одною від тих, хто постійно говорить про те, що хтось когось кинув при відстоюванні пенсійного питання. Сподівалася розгорнення обговорення з подальших злагоджених дій в питанні захисту ваших інтересів.

Чому ніхто не вимагає виконання Постанови КМУ №258 – щодо виплати пайкових в її межах. За підняття вартості санаторно-курортного лікування на рівні реабілітаційної путівки.

Знаю, що від декого точно буде критика, але ми наполягаємо на тому, щоб було запроваджено на рівні Президента для кожного учасника Чорнобильської катастрофи нагорода – медаль від вдячного українського народу.

Чомусь ніхто не обмовився про монетизацію. Невже усіх задовольняють платіжки з прогнозованими сумами за неспожитий газ, який нараховують міськгази за подвійним тарифом. І державні кошти пріоритетно перекачуються з бюджету олігархам. А в пільговиків ростуть борги і уже на подальші комунальні платежі не вистачає коштів по пільгах і тому ви вимушені сплачувати з власної кишені. А де ж пільги інвалідів війни згідно комунальних норм?. Мабуть всі виморюються – стоявши в безмежних чергах, звіряючи ті чи інші комунальні платежі. Тому і немає активності на сайті. З Нового року ще веселіше – додали платіжку за транспорт газу.Точно, нудьгувати ніхто не буде. А я не одноразово говорила, що відтепер кожному пільговику потрібно мати ще й індивідуального бухгалтера.

Звичайно, і далі продовжуємо роботу по забеспеченню чорнобильців-ліквідаторів гідною законною пенсією.( поділу на військових і цивільних у нас немає).

Я перелічила невелику кількість важливих питань, але це точно ті, над якими ми вже працювали, працюємо і надалі будемо працювати.

Тільки питання стоїть так – чи і в подальшому нам доведеться відстоювати озвучені питання тією кількістю людей, які були на акціях в минулому році. Чи комусь ще цікаво підтримати самого себе.

Бо дивлячись на кількість невдоволених коментарів, особливо цивільних ліквідаторів з приводу відстояного підняття розміру пенсій військових ліквідаторів – чи збирається ця категорія людей активізувати свої зусилля, щоб зробити те саме особисто для себе? Чи військові ЛІКВІДАТОРИ повинні самі ще й за цивільних добиватися БЕЗ УЧАСТІ ЦИВІЛЬНИХ ЛІКВІДАТОРІВ?

В минулому році, навесні два рази на акції в Київ приїздили вдови ліквідаторів з Лубен боротися за права живих ліквідаторів. Чи знову на пікети повинно виходити 60-70 чоловік ( 40 з них з Лубенської міської громадської організації “Ветерани Чорнобиля”).

Якщо питання стоїть так, то є різні способи боротьби за свої права, аж до індивідуального. А це звернення в суди. І тоді ніхто, ні на кого не ображається.

Є час для обговорення і підготовки спільних дій для боротьби за свої права.

Нам без різниці, хто до якої громадської організації належить. Головне – бажання відстояти себе, свої інтереси. Як показує практика, під лежачий камінь вода не тече. Вже був наведений приклад нашої роботи по внесенню до сесійної зали розробленого Законопроекту , який передбачав підвищення пенсій і військовим і цивільним ліквідаторам. Але самі ж не захотіли себе підтримати.

Ніхто не забороняє розробити кращий Законопроект. Ми точно підтримаємо розумні пропозиції і рішення.

Але замість напрацювання важливих документів, в більшості критикують та ображають тих, хто тягне воза. Тому вічно невдоволеним хочеться сказати: коли 1+1=2, то все одно знайдуться ті, які будуть проти такого рішення, буде тут і критика, і невдоволення. Але чому лише в наш бік.

Вже показували, які всеукраїнські організації і в якій мірі фінансуються за рахунок державного бюджету,ФІНАНСУЮТЬСЯ ЗА РАХУНОК ОБЛАСНИХ БЮДЖЕТІВ всі обласні громадські чорнобильські організації “СЧУ” – чому до цих організацій нівкого не виникає запитань, яка їх сакральна роль в чорнобильському житті України??? Але ж всі ми живемо в тій чи іншій області України

Тому запитання: Ми всі будемо і надалі на диванах сидіти та клавіші тиснути на комп’ютерах,вчергове показуючи своє невдоволення чиїмись діями. Чи щось спільно робити?

Дійсно – можна і так, і так.

А ви що скажете????????????????????????

Голова Правління Громадської спілки “Полтавське обласне об”єднання громадських організацій інвалідів- ветеранів Чорнобиля” Лариса Погребняк

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов