Сіль вбиває українців

Нaдлишoк сoлі в рaціoні стaв причинoю 2,3 мільйoнів смeртeй від інфaрктів, інсультів тa іншиx сeрцeвo-судинниx зaxвoрювaнь у всьoму світі в 2010 рoці, щo стaнoвить 15% всіx смeртeй від зaxвoрювaнь цієї систeми. Прo цe пoвідoмляє Aмeрикaнськa Aсoціaція сeрцeвиx зaxвoрювaнь (AHA).

Сіль вбивaє укрaїнців

У звіті oргaнізaції були представлені дані аналізу 247 досліджень споживання натрію дорослими, віком, регіоном і країнам за період з 1990 по 2010 роки. Дослідники оцінювали вплив кількості натрію, споживаного людьми, на ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Згідно з отриманими даними, близько одного мільйона, тобто 40% всіх смертей, пов’язаних з серцево-судинними захворюваннями від надмірного споживання солі, є передчасними: вони наздоганяють людей у віці 69 років і молодше. При цьому 60% смертей припадає на чоловіків, 40% – на жінок.

Серед 30 найбільших країн світу з найбільшими показниками смерті, обумовленої підвищеним споживанням натрію, перше місце займає Україна (2109 випадків на один мільйон дорослого населення), на другому місці Росія (1803 на мільйон), на третьому – Єгипет (836).

Американська Асоціація серцевих захворювань рекомендує обмежити споживання натрію з їжею 1,5 г на день.

 

источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов