СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО: В УКРАЇНІ ВИЯВИЛИ ШОКУЮЧУ КІЛЬКІСТЬ ПІДРОБЛЕНИХ ЛІКІВ

Сьoгoдні жoдeн укрaїнeць нe зaстрaxoвaний від вживaння нeякісниx aбo фaльсифікoвaниx   ліків, oскільки кількість нeякісниx лікaрськиx зaсoбів в Укрaїні нaбaгaтo більшa, ніж звітує Дeржaвнa службa лікaрськиx зaсoбів і oбігу нaркoтиків.

Прo цe зaявив гoлoвa кooрдинaційнoї рaди грoмaдськoї oргaнізaції “Мeдичний кoнтрoль” Ігoр Щeдрін.

Укрaинцaм сoвeтуют бoлeть дoмa и нe зaписывaться к сeмeйным врaчaм

Зa йoгo слoвaми, в кінці літa в ГO “Мeдичний кoнтрoль” звeрнувся пaцієнт, який пoстрaждaв від пoбічниx рeaкцій від прийoму лікaрськoгo зaсoбу під чaс гoспітaльнoгo лікувaння.

“Пaцієнт зaпідoзрив, щo цe підрoбкa.

Він нaдіслaв нaм зрoблeну зa свoї грoші хіміко-лабораторну експертизу, тому що готувався до суду. Результати експертизи мене приголомшили: в складі препарату, в трьох серіях, було виявлено речовину, яка не визначена в складі і при реєстрації   препарату. Ми направили запити і в Державну службу лікарських засобів України, яка повинна здійснювати контроль, в Державний експертний центр. Нам відповіли з Державної служби лікарських засобів і обігу наркотиків, що це не їх   справа, тому що вони можуть реагувати, якщо Державний експертний центр або інша установа до них звернеться, або якщо були критичні наслідки для пацієнта “, – цитує слова Щедріна видання   УНІАН.

На думку Щедріна, статистиці Державної служби лікарських засобів і обігу наркотиків не можна довіряти.

“Це означає, що поки ніхто не помер, поки немає критичних наслідків для здоров’я українців, то немає і ніякої реакції держави на те, що сталося.

Це означає, що підроблених ліків, сфальсифікованих ліків, може бути на порядок, на два порядки більше, ніж про це звітує Державна служба лікарських засобів України.   Статистиці, яку ми маємо, яку публікує Державна служба лікарських засобів і обігу наркотиків, вже не можна довіряти, бо вони не хочуть реагувати на кричущий випадок, коли їм просто приносять вже готову, зроблену пацієнтами експертизу в незалежній лабораторії.

Це означає, що вони повинні були б самі провести експертизу в установленому законом порядку.   Тобто взяти три серії препарату самостійно, провести в акредитованих лабораторіях Держлікслужби аналізи і відповісти громадськості.   Насправді, цього не сталося за три місяці, поки ми ведемо переписку з державними інстанціями.   Незважаючи на це, ми просимо звернули увагу на те, що у нас сама система не працює.

Слабкою ланкою є небажання Державного експертного центру або Держлікслужби в кожному конкретному випадку реагувати.   Якщо вони хочуть, то перевірятимуть препарат.   Якщо не хочуть – не будуть “, – підкреслив голова координаційної ради ГО” Медичний контроль “.

У свою чергу експерт ГО “Медичний контроль” з нормативно-правових питань Михайло Жірченко сказав наступне: “На даний момент склалася ситуація, при якій фактично відсутня робота інституту. Це не проблема якогось лікаря або посадової особи. Відсутній фактично дієвий контроль – контроль   за контролем, оскільки ті органи, на які покладено контроль, фактично його не проводять, а механізму дієвого контролю за тим, хто контролює, фактично немає. Тому проглядається маленька проблема, яка переростає в глобальну. Це означає, що зазначені інститути не працюють “.

Раніше портал   “Знай.ua”   розповідав,   як таблетки впливають   на організм людини.
Источник:

1

23

9 комментариев к записи “СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО: В УКРАЇНІ ВИЯВИЛИ ШОКУЮЧУ КІЛЬКІСТЬ ПІДРОБЛЕНИХ ЛІКІВ”

 1. сергей:

  а как же реформа вот все и всплывает будет так как яресько гонтаревой яценюком да идругими в карманы милионы покладут и в отсавку и ищи. вех садить пока не поздно вместе с их завравшемся призидентом розвел панибратсво а вы народ затягивайте пояса петлю им нужно на шее затянуть иуды

  • Светлана:

   Все,без исключения реХформы от майданутых такие…(т.е направлены на вымирание,сокращения,граждан Украины,и задействованы все сатанические средства вплоть до войны,отравлений,бандитизма,терроризма,геноцида и т.д.) ВО,ЧТО НАМАЙДАНИЛИ ПРОПЛАЧЕНЫЕ ГИДОТНИКИ-НЕУЧИ !!!

 2. Кривбас:

  А зарплату нехилую каждый месяц не греши отдай э гарант проснись

 3. ВЛАДИМИР ХАРЬКОВ:

  ОБШЕСТВО ,КОТОРОЕ ВСЁ УСТРАИВАЕТ: ПРИ ТОТАЛЬНОЙ КОРРУПЦИИ, ВОРОВСТВЕ,НЕПОДЪЁМНЫХ КОММУНАЛЬНЫХ ПЛАТЕЖАХ,70% СУБСИДИЙ( НИЩЕТЫ ЛЮДЕЙ) И ЭТИ ДЕНЬГИ ПРЯМИКОМ ИДУТ ( ПО ДОГОВОРНЯКУ) К АХМЕТОВУ ,КОЛОМОЙСКОМУ И ПР.ВАЙСМАНАМ!!_ ОБРЕЧЕНО НА ОБНИЩАНИЕ ДО СМЕРТИ!!!!!!!!!!!!!!!!ЛЮДИ – ВЫ ЖЕ С ГОЛОВОЙ !!ШАЙКА ВОРОВ – ИХ 1 % -ПОТИРАЕТ РУКИ ОТ СВОИХ “ПОКРАЩЕНЬ” РЕФОРМ И НОВАЦИЙ ОТ НЕУЧЕЙ (РЕВА,СУПРУН,И ДР.) КОТОРЫМ НАДО ДАТЬ ОТПОР!!! ТОЛЬКО ПРОТЕСТЫ ,ВОССТАНИЯ ПРОТИВ НИХ – ЗАСТАВИТ ЭТИХ ВОРОВ СМЫТЬСЯ ИЛИ В ЛУЧШЕМ СЛУЧАЕ ДЕЛАТЬ ВСЁ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!!!НО ЭТОГО НЕ БУДЕТ!!!УЖЕ ОЧЕНЬ СИЛЬНО ОНИ ЗАВОРОВАЛИСЬ! И ИМ ЭТО НРАВИТЬСЯ!БРОСИТЬ БЕЗ Н А Ш Е Й ПОМОЩИ – ПРОТЕСТЫ ЗАБАСТОВКИ ВОССТАНИЯ -У НИХ Н Е П О Л У Ч И Т С Я !!!! НАДО ПОМОЧЬ – ИНАЧЕ ПОЗДНО БУДЕТ ,ЕСЛИ УЖЕ НЕ ПОЗДНО…

  • Светлана:

   Владимир поддерживаю,и я об ЭТОМ ! Пооора пришла,даже существовать дальше так нельзя …

 4. ВЛАДИМИР ХАРЬКОВ:

  а насчёт статьи что не делают контроль лекарственных препаратов институты ,которые получают за это зарплаты и это их обязанность!!!! так это говорит само за себя- геноцид своего народа!!!!!!!!!!!!!!и так: врачи бегут в польшу, лекарств нет,контроля качества ни за чем нет,кормят химией и пальмовым маслом,дурят на каждом шагу,воруют ,воруют
  воруют и мы ( люди!) должны это всё терпеть????!хрен нам цена – люди!!!!!!вставай страна огромная-вставай на смертный БОЙ!

 5. ВВ:

  І ШО -НЕ ПОСТРІЛЯТИ КУРВА ТАКИХ…

 6. 87:

  Баба яга делает свою роботу для уничтожения нацыи.

 7. Правда:

  Все комменты поддерживаю. ЛЮДИ, ПОДНИМАЙТЕСЬ В КАЖДОМ УГОЛКЕ , ВЫХОДИТЕ НА ПРОТЕСТЫ. ВЫ ЖЕ ВИДИТЕ ЧТО ИДЕТ ЦЕЛЕНАПРАВЛЕННОЕ УНИЧТОГЖЕНИЕ УКРАИНЦЕВ.
  ДАВАЙТЕ ВСТАНЕМ С КОЛЕН, ЕСЛИ МЫ САМИ СЕБЯ УВАЖАЕМ.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов