Тігіпко «взявся» за харчування дітей-«чорнобильців» на Житомирщині

Тигипкo викинув дeшeві прoклaдки Єжeля з xaрчувaння дітeй-«чoрнoбильців» нa трeтину мільярдa

Як пoвідoмляють Нaші грoші, Міністeрствo сoціaльнoї пoлітики Укрaїни 30 бeрeзня зa рeзультaтaми тeндeру уклaлo низку угoд нa xaрчувaння дітeй, пoтeрпілиx від Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи, у нaвчaльниx зaклaдax, рoзтaшoвaниx нa територіях радіоактивного забруднення в квітні-грудні 2012 року на загальну суму 345,81 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».


Передбачено харчування 242 тис дітей протягом 121 дня. Один діто-день харчування в середньому коштує близько 12 грн. Харчування замовлено для шкільних закладів Вінницької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Рівненської, Сумської, Чернігівської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей (весь перелік нижче).Понад половину з усієї суми отримають ТОВ «Ректан» – 96,19 млн грн., ТОВ «Житло-Альянс» – 52,07 млн грн., ТОВ «Статпостач» – 49,18 млн грн., ТОВ «Адмет-груп» – 15,57 млн грн.

Компанія «Ректан» виграло лоти, по яким подавало майже вдвічі дешевші пропозиції ТОВ «Метсобстар – ХК». «Статпостач» і «Житло-альянс» виграли по лотам, по яким були пропозиції від ТОВ «Укрпродакорд ОР» в півтора-два рази дешевше. Вибір більш дорогих пропозицій в конкурсній документації ніяк не пояснюється.

Компанії «Метсобстар – ХК» та «Укрпродакорд ОР» входять в пул постачальників харчування армії, сформований за час керівництва в Міністерстві оборони Михайла Єжеля. Також «Метсобстар – ХК» отримало чверть від усієї суми підрядів на харчування дітей-«чорнобильців» на перший квартал 2012 року. В лютому Михайла Єжеля було звільнено з посади.

Засновниками ТОВ «Ректан» є кияни Олександр Анатолійович Ступак і Олександр Вікторович Ємельянов. До кінця 2011 року в складі засновників був Михайло Самсонович Мукерія, якого замінив Ємельянов.

Засновником ТОВ «Житло-Альянс» є мешканець Білої Церкви Микола Петрович Старовойт.
Засновником ТОВ «Статпостач», яке є крупним постачальником харчів для тюремної системи по завищеним цінам, є житомирянин Петро Володимирович Шкрябінський. До середини 2011 року засновниками фірми були Руслан Сергійович Березюк та Тарас Михайлович М’яктов. Березюк в 2010 році став депутат Білоцерківської райради від Партії регіонів, будучи на той час директором «Укрпродакорд ОР».
Засновником ТОВ «Адмет-груп» є одесит Дмитро Вікторович Водоп’янов.

Тігіпко «взявся» за харчування дітей-«чорнобильців» на Житомирщині


RuporZT

1

1

3 комментария к записи “Тігіпко «взявся» за харчування дітей-«чорнобильців» на Житомирщині”

  1. Мирон.:

    Пусть депутатов так покормит-что они ему скажут???????

  2. Луганск:

    Вонючая тигипка…

  3. ВОЛОДЯ в\ч3217 Полесское86:

    Сегодня взял билеты \по удстоверению инвалида войны бесплатно\ на Киев на автобус уплатил 1-одну гривну за предварительную продажу.Берите с меня пример, билетов осталось мало.Можно взять туда и обратно.Все на Киев!!!!!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов