ТРИ ПРИНЦИПИ в основі нової стратегії соціальної політики

Piccy.info - Free Image Hosting

1. ВЕРИФІКАЦІЯ ВИПЛАТ – контроль, відкритість та простота процесу виплат й унеможливлення безконтрольного використання публічних коштів біофітами (непорядними людьми, які нині паразитують на безконтрольності держави).

Нині лише сім реєстрів та баз верифікують на відповідність до законів – їх між собою корелюють і перевіряють. На часі – розширення верифікації, зокрема й на реєстри учасників АТО, ВПО, ПФУ та інші реєстри, які перебувають у сфері компетенції уряду. Комплексно це призведе до створення ЄДИНОЇ БАЗИ всіх наявних реєстрів, яка дозволить проводити комплексні реформи багатьох сфер життя країни, а не якогось одного міністерства у відриві від неї.

2. ЗАМІСТЬ ПІЛЬГ – КОМПЕНСАЦІЯ.

Це не означає скасування пільг. Мова йде про початок нової тривалої процедури зміни принципу.
Насамперед про відповідальність за нанесення шкоди та інвестиції у безпеку. У випадку ж заподіяння шкоди життю та здоров’ю – отримання чесної компенсації.
Принцип цього підходу простий – той, хто завдав шкоди життю та здоров’ю іншої людини, повинен компенсувати:
✔лікування – аж до приватних клінік;
✔протезування – аж до біонічних протезів;
✔переобладнання життєвого простору, якщо людина не може пересуватися як раніше;
✔прибуток, який людина через травму вже не зможе отримати на своїй роботі;
✔моральну шкоду (у європейських країнах таку компенсацію делікатно називають за “біль і жаль”).

Якраз такий підхід мотивуватиме працедавців ІНВЕСТУВАТИ НАСАМПЕРЕД У БЕЗПЕКУ своїх виробництв.

3. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РИЗИКИ, що є в домогосподарства (сім’ї) загалом й у фізичної особи зокрема.
У випадку втрати годувальником роботи/здоров’я/нещасного випадку чи появи в родині дитини, яка стане додатковим фінансовим навантаженням, домогосподарство, в ідеалі, має впоратися з такими викликами самостійно. Маючи, однак, певний гарантований ресурс підтримки на випадок, коли щось піде не так. Мова йде про механізм одноразової державної допомоги, який тепер можна втілити на місцевому рівні, – громади, які отримали кошти в процесі децентралізації, можуть на іншому якісному рівні здійснювати соціальний захист громадян.

Більше про нову стратегію соціальної політики – в інтерв’ю ZN.UA голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів 

Tretyakova Galina

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов