У ДНІПРІ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВРУЧИЛИ НАГОРОДИ ЛІКВІДАТОРАМ АВАРІЇ НА ЧАЕС ТА УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ

Piccy.info - Free Image Hosting
У ДНІПРІ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВРУЧИЛИ НАГОРОДИ ЛІКВІДАТОРАМ АВАРІЇ НА ЧАЕС ТА УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ

Дніпрo oднe із нeбaгaтьox міст, якe вітaє із Днeм зaxисникa Укрaїни чoрнoбильців, aфгaнців тa учaсників бoйoвиx дій нa тeритoрії іншиx дeржaв.   Тaк, нaпeрeдoдні святa 40 oсіб із циx кaтeгoрій oтримaли пo 20 тисяч гривeнь від Дніпрoвськoї міськoї рaди.

Piccy.info - Free Image Hosting
У ДНІПРІ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВРУЧИЛИ НАГОРОДИ ЛІКВІДАТОРАМ АВАРІЇ НА ЧАЕС ТА УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ
У ДНІПРІ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВРУЧИЛИ НАГОРОДИ ЛІКВІДАТОРАМ АВАРІЇ НА ЧАЕС ТА УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ

«Цe святo здoбутe нaшими xлoпцями, чoлoвікaми, зaгиблими нa різниx війнax і в іншиx склaдниx ситуaціяx, які були нa нaшій Бaтьківщині. У міській рaді ми нe зaбувaємo жoдну з кaтeгoрій чoрнoбильців. Виплaти пoстійнo збільшуються. Я нe xoчу скaзaти, щo цe вeликі грoші, aлe в порівнянні з іншими містами-мільйонниками ми виділяємо не мало», – зазначив заступник міського голови Дніпра Едуард Підлубний.

У свою чергу голова міської спілки «Союз Чорнобиль Україна» Ігор Турчин подякував від імені афганців і чорнобильців керівництву Дніпра.

«Дніпро одне з небагатьох міст, які вітають із Днем захисника України афганців і чорнобильців. Ми люди, що виконали свій обов’язок і врятували Європу від Чорнобильської катастрофи у 80-ті роки», – зазначив Ігор Турчин.

Так, напередодні свята 20 ліквідаторів аварії на ЧАЕС та 20 учасників бойових дій в Афганістані і на території інших держав отримали по 20 тисяч гривень. Окрім цього, 60 особам вручили пам’ятні подарунки – ручні годинники – від міського голови Дніпра. Також 16 ліквідаторів аварії на ЧАЕС та учасників бойових дій в Афганістані і на території інших держав були нагороджені, за підписом Бориса Філатова, медаллю «Захисник Вітчизни».

https://dniprorada.gov.ua/uk/articles/item/34908/u-dnipri-do-dnya-zahisnika-ukraini-vruchili-nagorodi-likvidatoram-avarii-na-chaes-ta-uchasnikam-bojovih-dij

0

0

14 комментариев к записи “У ДНІПРІ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВРУЧИЛИ НАГОРОДИ ЛІКВІДАТОРАМ АВАРІЇ НА ЧАЕС ТА УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ”

 1. Чорнобилєц 86:

  Як всігда, одних і тих, уже нагород нема куда чіплять.

  • Redactor:

   Да не расстраивайтесь вы! В Киеве мы обсуждали вопрос награждения каждого ликвидатора. Награда найдет своего героя! 🙂

 2. Аноним:

  лучше хай землю чернобыльцам дадут шо жалко выделить 2гектара одним много земли а нам дутки неположено вот так получаеться напишите кому землю дали а не признаетесь

 3. Аноним:

  а земли в награду комуто дали напишите или чиновники раздербанели всю землю нам хотяб 2гектара не 200 а2дутки

 4. Аноним:

  Не переживайте выделял вам землю по ДВА КВАДРАТНЫХ метра и КРЕСТ внаграду .

 5. очередной значок:

  … були нагороджені,
  за підписом Бориса Філатова, медаллю «Захисник Вітчизни».

 6. Аноним:

  а какая партия нам будет давать землю кто слышал и по скока

 7. Додик:

  Дадут все шире карман растовляйте, и землю дадут заживём братва,

 8. Колян:

  Партия зеленых

 9. Питання:

  А про що усі тут сперичаються? Спочатку потрібно щоб щось по праву у когось вимагати у цей Святковий День, або напередодні цієї дати 14 жовтня, треба мабуть мати абсолютно та беззаперечно (особливо у нашому розпорошеному підлими олігархами, громадянському суспільстві, якому вони дуже добре попромивали мізки за допомогою своїх власних,або ж кишенькових ЗМІ та цілої армії проплачених політиканів), а ще краще щоб це офіційно було ще й абсолютно однозначно десь визначено, якимось окремим законодавчим рішенням та було б чітко про це усим на увесь Світ проголошено — це В И З Н А Н Н Я: ЗАХИСНИКАМИ УКРАЇНИ Героїв ліквідаторів — рівними серед рівних її Захисників, усих часів та усих поколінь, от тоді можна вже і задавати якісь запитання наперододні цього Великого Свята Покрови. А так, допоки ліквідатори самі між собою будуть сперичатися та нічого активного для покращення своєї ж ситуації не робити і не нагадувати про себе, то ніхто абсолютно для нас нічого нормального ніколи вже не зробить, бо така можливість вже буде остаточно втрачена.

 10. Артур Пархоменко:

  20 тысяч каждому?

 11. /рядовой/:

  Прошло столетие от 1917 года, а вопросы остались.

 12. Аноним:

  а че львовська область в связи с тем что землю раздербанили дають по 100 тысяч азатакие деньги можно купить землю в другой стране где дешевле рас унас уже нет например в африке и добыват золото а чем не выход думат надо шырша

 13. Аноним:

  20тыш стоить сотка и туалета не построиш можно построить платный туалет в пос высокий он там страшно заходить

Правила сайта:

Запрещены оскорбление в комментариях другого пользователя сайта, администрации, мат, а также флуд и размещение ссылок на web-страницы, содержащие скрипты, приводящие к перезагрузке компьютера либо перезапуску браузера.

Оставить комментарий

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов