У Києві для онкохворих чорнобильців планують закупити неефективні ліки

Київськa міськa дeржaвнa aдміністрaція прoвoдить тeндeр нa зaкупівлю прeпaрaтів, eфeктивність якиx клінічнo нe дoвeдeнa, для лікувaння oнкoлoгічниx хворих-чорнобильців.

Про це   повідомляє   Центр протидії корупції, наводячи дані з   документації тендеру, оголошеного   в системі Prozorro.

Всього чиновники планують закупити 11 препаратів на суму в 703 тисяч гривень.

«Чиновники КМДА мають намір закупити   11 препаратів, 7 з яких взагалі не є лікарськими засобами,   а біологічно активними добавками, вітамінами або амінокислотами. З 11 найменувань лише один препарат є антибіотиком.   Усі препарати, які хоче закупити КМДА для лікування онкології,   є непрофільними для застосування у боротьбі з цією хворобою», – йдеться в повідомленні Центру протидії корупції.

Також зауважується, що всі препарати відсутні як в європейських, так і в українських протоколах лікування. При цьому українське законодавство дозволяє закуповувати за бюджетні кошти препарати без клінічно доведеної ефективності.

Нагадаємо, що 1 листопада чорнобильці протестували під будівлею Верховної Ради   з вимогою схвалити законопроект   щодо їхнього соціального захисту та пенсійного забезпечення.

источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов