У Києві працівники Пенсійного фонду нараховували пенсію померлим

У Києві співрoбітники Пoдільськoгo рaйупрaвління Пeнсійнoгo фoнду Укрaїни (ПФУ) виплaчувaли пeнсії у рoзмірі 300 тисяч гривeнь пoмeрлим людям. Прo цe пoвідoмляє прeс-службa прокуратури столиці.

“Прокурорською перевіркою встановлено, що відділом державної реєстрації актів цивільного стану Подільського райуправління юстиції до райуправління Пенсійного Фонду своєчасно направлялися повідомлення про смерть людей. Натомість, посадовці райуправління ПФУ залишали ці повідомлення поза увагою та роками продовжували нараховувати пенсії померлим”, – йдетсья у повідомленні.

У прокуратурі також зауважили, що посадовці Подільського ПФУ безпідставно нараховували доплати, встановлені для непрацюючих пенсіонерів.

“Загалом, упродовж 2010-2012 років посадовці Подільського райуправління Пенсійного Фонду України зайво виплатили працюючим пенсіонерам, а також перерахували на банківські рахунки померлих людей майже 300 тис грн. бюджетних коштів”, – зазначили у відомстві.

За рішенням начальника Управління ПФУ у Подільському районі Києва усі ці кошти списані як безнадійні до стягнення, оскільки, люди, яким вони виплачувалися, померли.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість). Виплати померлим людям припинені, встановлюються винні в розкраданні бюджетних коштів.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов