У Кропивницькому багато чорнобильців-пенсіонерів отримають мінімальні пенсії

Бaгaтo крoпивничaн приймaлo учaсть у ліквідaції нaслідків aвaрії нa Чoрнoбильскій AЄС

Вийшoвши нa пeсію, ліквідaтoри нaслідків aвaрії нa ЧAЄС вули шoкoвaні, кoли їм булa нaрaxaвaнa пeнсія.

Є тaкі ліквідaтoри, які oтримaют мінімaльну пeнсію, якa с пeршoгo липня дoрівнюe 1564 гривні. І як вижити нa ці кoшти xвoрій людині, якa пoклaлa нa aтoмний вівтaр свoe здoрoв’я тa життя?
І якo з пeршoгo липня чoрнoбильці з інвaліднoстью вжe oтримaють підвищeні пeнсії нa 2-5 тис.грн більшe, тo дeяким “рядoвим” ліквідaтoрaм дoбaвили лишe 67 гривeнь, дo прoжиткoвoгo мінімуму для нeпрaцeздaтниx oсіб – 1564 гривни.

Piccy.info - Free Image Hosting
FOTOINFORM.NET:
У Кропивницькому багато чорнобильців-пенсіонерів отримають мінімальні пенсії

0

0

23 комментария к записи “У Кропивницькому багато чорнобильців-пенсіонерів отримають мінімальні пенсії”

 1. Пропозиція:

  Якщо вже так сталося, що якраз зараз таки відбуваються деякі процеси із часткової перекрійки чорнобильського законодавства і вже намітилися певні результати по пенсійному забезпеченню наприклад поки що війскових, то чому б не зосередити зусилля на проблемах як ліквідаторів із числа цивільних направлених на ліквідацію із підприємств, організацій та добровільно відправившихся, а також на проблемах пенсійного забезпечення ліквідаторів другої категоріі — таких самих побратимах, які так само хворіють та перебували поруч під час ліквідації із тими, хто довів свою інвалідність із Чорнобилем ? Мабуть обов’язково треба УСИМ РАЗОМ вчергове спробувати долучитися до боротьби за те, щоб нарешті таким людям із другої категорії, пенсійне забезпечення було не нижче, ніж те як у учасників бойових дій із абсолютно такими ж самими пільгами ! Перемогу в окремому місті в такому, як наприклад Кропивницький, чи у будь якому іншому окремо узятому місті, чи селищі отримати ніколи не вдасться, це можна робити тількі при зміні усього чорнобильського законодавства.

 2. гражданский:

  как партизаны и ядерщики поддержали гражданских так они поддержат и их

 3. Военний:

  партизаны и ядерщики свою нормальную пенсию получили, агражданнские сами себя пусть доддерживают.

 4. серёга:

  части счетырёх значными номерами небывает американец

 5. серёга:

  части счетырёх значными номирами небывает

 6. аноним:

  В.Ч.с четырех значными номерами это мвд или кгб.

 7. Аноним:

  Внутренние войска,п-в,КГБ

 8. Аноним:

  былии четыри в погран-войсках например 2072 тахта-базар туркмения

 9. Аноним:

  да это вэрно

 10. :

  До 1991 був «прівлєкаємим» через потому, що 2-5 травня в 86р. в формуваннях ЦО приймав участь в евакуації майна з зони. Нагородили воєнной грамотой і дали отгули. Далі напоминали про те, що повинен дякувати долі за те що вообще мені зарахували участь в виконанні робіт в зоні по тій причині, що в складі формування ЦО був високий % членів кпсс плюс деякі з них на рівні парткому заводу. Це все таки були головні свята при совітах. Тим більше учасниками офіціально стали дещо пізніше. Інша справа міліція і військові. Всі юристи плюс капесесівці. Після 2011 тигібка , далі розенка і замполіт рева до 17 платили 85% від мінімальної пенсії тому що 2А категорія цивільних не має права більше одержувати. При призначенні пенсії коеф. Зарпл. 1,34 – став 1,1 (це без 5 знаків) На даний момент при 40 р. стажу пенсія 2448. Порошенко (як ви помните ) на 30-ття аварії всім військове звання повисив . політрук в 17 забрав сотню азарова за факт присвоєня зірочок . як політрук від цього нічого мати не буде.

 11. ликвидатор 86:

  понятно обидно тим хто там був и получив шиш.. це ясно але щоб писали отримано до 40 ренген то я не розумию цього …дозволялось писати до 25 и не бильше.. може я не правий …

 12. Петрович 2 гр.80% Киев.:

  Внутренние войска—4 цифры

 13. Andrew:

  У травні 86 писали скільки треба було. У журналах бачив і 33… Вже пізніше вимагали не писати більше 25.

 14. ВДОВА:

  уважаемые юристы -чернобыльцы. В связи с рассмотрением пенсии «партизанам», какая пенсия должна быть вдовам, имеющим статус «вдовы» на сегодняшний день? Что-то «при потере кормильца» о вдовах ни слова.

 15. Аноним:

  у ларисы узнай.

 16. Аноним:

  Странно как то получается, больше 30 лет непрерывного стажа и пенсия 1500 грн. Кем же ты работал бедолага? 40 радиков хапонул и 30 лет стажа,что то не клеется.

 17. игорь:

  Ув Проскурин В С и все кто обещал после повышении Вам пенсии помочь Ликв инв командированных на ЧАЭС от предприятии с повышением пенсии Настало время держть слово Или Вы уже забыли Мы так не думаем

 18. Варий:

  Это СМЧМ батальоны милиции ВВ.

 19. 1986г:

  Пусть покажет где его 40 радиков написано это фейк полный

 20. Светлана:

  А я еще больше скажу-нетрудоспособным, потерявших кормильца(имеется ввиду ликвидаторов),положена выплата за потерю кормильца 7 тыс.грн., а трудоспособным – нет. Хотя у некоторых нетрудоспособных пенсия выше чем зарплата у трудоспособных.Или я или мне подобные не потеряли кормильца?!!!Вот вам и дискриминация…Неужели мне бы хотелось стать вдовой в 55?!!..РЕБЯТА, ДОРОГИЕ ЖИВИТЕ ПОДОЛЬШЕ СО СВОИМИ ЛЮБИМЫМИ И РОДНЫМИ И БЕРЕГИТЕ И ЦЕНИТЕ ИХ ТАК ЖЕ, КАК ДЕЛАЮТ ЭТО ОНИ…

 21. Аноним:

  Дискриминация началась ещё в 2011 г.,а сейчас, это последствия…

 22. Аноним:

  Дискриминация началась ещё в 2011 г.,а сейчас, это последствия…

 23. АНТОН:

  НЕГДЕ ВОЕННЫМ НЕ ПИСАЛИ 4О

Правила сайта:

Запрещены оскорбление в комментариях другого пользователя сайта, администрации, мат, а также флуд и размещение ссылок на web-страницы, содержащие скрипты, приводящие к перезагрузке компьютера либо перезапуску браузера.

Оставить комментарий

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов