У Лубнах проведено нараду

5b79ef5b6c66e030e4dd2f72fcea7a7a.jpg
16 січня 2019 рoку в м.Лубни Пoлтaвськoї oбл. “Лубeнськoю міськoю грoмaдськoю oргaнізaцією інвaлідів “Вeтeрaни Чoрнoбиля” – кeрівник   Віктoр Сoбкo, зaступник Лaрисa Пoгрeбняк прoвeдeнo   Нaрaду з рeaлізaції питaнь зaxисту прaв учaсників ЛНA нa ЧАЕС.
adf866a04de1eeb0c5028437fbd00816.jpg

Були розглянуті питання по виплаті компенсації проїзду на міжміських та міжобласних автобусних маршрутах загального користування ( відстань перевищує 50 км), питання по компенсації за харчування І і ІІ категорії осіб ЧАЕС, питання по принципу формування цієї компенсації, вартість санаторно-курортного лікування учасників ЛНА на ЧАЕС, які мають професійне захворювання (згідно довідок МСЕК).

Також піднімалося питання обв’язкового проведення   громадських слухань з питань соцзахисту учасників ЛНА на ЧАЕС   з залученням   нашої Організації.   Узгодили і підписали   звернення до Міністерства у справах ветеранів   та звернення до керівництва Полтавської обл. з питань співфінансування ІІ-го Відкритого дитячо-юнацького фестивалю “Пам’ять Чорнобиля” в Лубнах з метою увіковічнення подвигу чорнобильців-ліквідаторів.

На Нараду були запрошені представники Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА, начальники міського і районного управління соціального захисту, представники Лубенської м/р, Лубенської РДА, Лубенської районної ради, Засульської об’єднаної громади, депутати Полтавської обласної ради, керівники трьох чорнобильських організацій з м. Лубен   і   Лубенського району. Та представники чорнобильських організацій з м.Миргорода, м.Гребінки, м. Хорола, представники ЗМІ. Головний меседж Наради –   виплата державних гарантій повинна бути   справедливо забеспечена ДЕРЖАВОЮ!!!  

807996c7da6ab5dbeabadf7af3edea58.jpg

f7f474726e781ebf1d2c5108bc39499a.jpg

 

9fec7f85f709328c76879fb738b7c4c9.jpg

4dbc690efeb3e08f064a8f6945cca8f5.jpg

c123b842195a9b70a44e7351532b2299.jpg

7

40

15 комментариев к записи “У Лубнах проведено нараду”

 1. Микола - Полтава:

  Ну да, Шкурпела і Дибін як завжди, проігнорували.

  • анонимный/86 г.:

   Колян,а про заміну посвідчення,чому мовчиш,а про пенсії,чого ! Коля, ти обіцяв з Нового року,після шмону великі пенсії,де наші “планетарні” пенсії,Колян???

 2. Аноним:

  А теперь ОНИ,Лубны,предлагать будут цвет печати менять на новых удостоверениях.Это вместо повышения пенсии.

 3. аноним:

  Село есть село. Жажда славы,похвалы,фотки и т.д,нооо- все со знаком минус для ликвидаторов…

 4. ПОЛтАВА:

  А.що громадські організації назви поміняли. Зараз хай заново міняють слова інвалід то нема. Тепер це шановні “людина з інвалідністю”. Не хочуть іти в ногу із Законом. Як царь так і своя булава. Схаменітся і повернітся передом до людей, хвате тільки про себе думати -а ми.

  • Компостер мозгов:

   Обратите внимание на последнюю строку,где снова “Головный МЕСЕНДЖ” —” виплата СПРАВЕДЛИВО забезпечена”,то есть на языке народу — снова продолжение Лубнами “ОТВЛЕКАЛОВКИ”от реального повышения пенсии уже после —“замини посвидчень” та “шмону”! А,Вы ПОЛтАВА крепко не переживайте Ваша идейка с “людина з інвалідністю” обязательно будет использована Лубнами для еще дальнейшей ОТВЛЕКАЛОВКИ!

  • СЕРГЕЙ:

   Полтава ты кому говориш что бы повернулись до людей нелюдям или ты еще на что то надеешся на эту власть тогда ты сказочник

 5. СЕРГЕЙ:

  За пенсии молчат они удостоверения меняют сволочи

  • аноним:

   ЗАСІДАННЯ П О Р О Х О Б О Т І В !!! А полтава,взагалі заявив,що буде голосувати за парашу,кращого харанта воно не бачить… І про що з ними,їх мінталітетом можно говорити???????????? Польтава, затягуй ремень міцніше,ВЖЕ НА ШИЇ …

 6. Аноним:

  Цель “наради” понятна.Если говорилось о том, что написано, то почему не озвучено хоть одно выступление?Значит тема была совсем иная.

 7. Компостер мозгов:

  Что-то здесь не так,ну не может нормальный ликвидатор реагировать так, как наш уважаемый ПОЛтАВА! Или ПОЛтАВА,сам по образованию профессиональный психолог или близкие родственники медики и постоянно оказывают ему именно мед.помощь и квалификация,которых очень высокая! Да и понятно ,что лечится не нашими(а фактически индийскими мед. препаратами),а лучшими заграничными мед. препаратами.Или может ,вот так на травках лечебных, народных так спокойно держится человек. Короче,ПОЛтАВА —- Человек-Загадка!

 8. аноним:

  ПОЛтАВА: 15.01.2019 в 17:21 Голосуйте за Бойка, а я за Порошенка. Потікали війну йому оставили.Армію розігнали зброю продали (тепер армія не хуже чим в Європі). Більше 300 років ждали свою помісну церкву ( Томос пвдписали є -своя церква) По чорнобильцях Весь час судилися за пенсію вдови бігали за звязком. Зараз Закон ( оберіга вдів, пенсії підняли срочникам і нам Закон підписав (чуток не вспів—підніме всеодно пенсії ліквідаторам). Тому Порошенко Президент на другий термін.

  • аноним:

   томас-тур, добил серое вещество- полтавское…

 9. ПОЛтАВА:

  Чому загадка. просто я виложив свою думку. Що не мав права.Чорнобильців я не обидив, і дійсно буду голосувати за президента Порошенка і перший раз голосував. Їм я те ,що і Ви так що для сірої речовини може як і тобі шановний 00 36 чогогсь нехвата.

  • аноним:

   їсти-це не думати,аналізувати,бажати кращого своїй країні,своїй землі,роду… Голосуй,саме основне для Людей нормальних,не стояти на шляху,коли бешенні коні в пропасть несуться,вони самі себе затопчуть,а вовки зачистять нашу Україну від падалі… Тому і голосуй!!! Всеодно,нічого не зрозумів- нема чим вже розуміти,меньше їж,як в містах,а більше думай)))

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов