У «Відродженні» звернулися до голови бюджетного комітету ВРУ з вимогою збільшити розмір видатків для чорнобильців на 2018 рік

Нaрoдний дeпутaт групи «Пaртія «Відрoджeння» Aндрій Шипкo скeрувaв дeпутaтськe звeрнeння дo гoлoви кoмітeту ВРУ з питaнь бюджeту Aндрія Пaвeлкa з прoпoзицією збільшити у прoeкті Дeржбюджeту нa 2018 рік рoзмір видaтків зa бюджeтнoю програмою «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Як зазначив політик в офіційному листі, до нього звернулися учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС із м. Лубни з проханням посприяти у вирішенні питання щодо збільшення дeржaвнoї підтримки.

На думку народного депутата, обсяг коштів, закладених у державній програмі на 2018 рік, має відповідати сьогоднішнім реаліям, а передбачена урядом грошова допомога в розмірі близько 2 млн грн не покриває усіх потреб ліквідаторів.

«До мене, як до народного депутата України, звернулися мешканці міста Лубни, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Людей сьогодні дуже турбує питання недостатнього рівня грошової компенсації вартості путівок та вартості продуктів харчування. Сьогодні розмір такої компенсації на оздоровлення становить 5250 грн для першої категорії, а грошові компенсації вартості продуктів харчування у Полтавській області становлять 401,40 грн та 200,70 грн для першої та другої категорії відповідно. З огляду на нинішній рівень цін на продукти харчування, а також вартість путівок на оздоровлення та лікування, люди змушені за власний рахунок здійснювати доплату в разі нестачі коштів на компенсацію вартості путівки. Тому прошу забезпечити належний рівень фінансування на вищевказані цілі»,– йдеться у зверненні.

Нагадаємо, народні депутати групи «Партія «Відродження» внесли на розгляд Верховної Ради України законопроект № 6292, спрямований на відновлення соціальних гарантій для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Мета законодавчої ініціативи – повернути ліквідаторам і постраждалим втрачені соціальні гарантії. Зокрема, збільшити розмір пенсійного забезпечення та медичного обслуговування.
Источник:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов