У Вільчі, у Вовчанському районі Харківщини, вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів ЧАЕС

fotoВід Чoрнoбильськoї трaгeдії прoйшлo 28 рoків. У кoжнoму місті Укрaїни нaпeрeдoдні відзнaчaли Дeнь вшaнувaння учaсників ліквідaції нaслідків aвaрії нa Чoрнoбильській aтoмній стaнції.
Прoтe, у сeлищі Вільчa, щo у Вoвчaнськoму рaйoні Xaрківщини, цю пoдію пaм’ятaють кoжнoгo дня. Вільчaни, як ніxтo інші, знaють, щo тaкe рaдіaція. Aджe сeлищe зaснувaли пeрeсeлeнці з Чoрнoбильськoї зoни.

Aнaтoлій Вінник, гoлoвa Xaрківськoї oбл. oргaнізaції «Сoюз Чoрнoбиль Укрaїни»

Пoсeлoк Вильчa, кoтoрый нaxoдился в тo врeмя, в 86-и гoду и дo 86-гo гoдa, рaзмeщaлся вoзлe aтoмнoй элeктрoстaнции, a зaтeм был пeрeсeлeн сюдa, в Xaрькoвскую oблaсть и здeсь вoт сeйчaс люди проживают.

Вільчани, рятувальники та учні міської школи зібралися біля пам’ятника загиблим чорнобильцям. Там вони поклали квіти та вшанували пам’ять героїв. На сьогодні у селищі Вільча проживає вже третє покоління чорнобильців.

Микола Лірський, Вільчанський сільський голова

Я думаю треба, щоб і діти наші пам’ятали цю дату, і вшановувати пам’ять все таки загbблих, за них забувати не треба. У нас зараз на цей час проживає 102 ліквідатора, хоча десь років 20 назад було 144 чоловіка. Так шо померло багато дуже.

Старше покоління прагне, аби молодь більше знала про минулі часи. Саме для цього добровільне пожежне товариство організовує заходи, які спрямовані на виховання підростаючого покоління.

Олексій Ткачов, голова Харківської обласної організації ДПТ

Мы сегодня хотим возложить венок, отдать дань уважения людям которые сегодня еще живы, тем которых к сожалению сегодня уже нет, побывать сегодня в школе, встретиться с детьми, рассказать им о тех сложных тяжелых днях, показать им пожарную технику, для того чтобы дети почувствовали, что те люди не забыты.

Голова обласної організації пожежного товариства вважає, що діти мають знати, як правильно діяти у разі виникнення тієї чи іншої надзвичайної ситуації. . Тож школярів на подвір»ї чекала несподіванка . Вони побачили пожежну техніку в дії, а на додачу мали змогу самостійно з нею познайомитись. Учні Вільчанської школи поставилися до такого практичного уроку із захопленням

Ліза, учениця 8 класу

Я раньше никогда не видела как тушат пожар, огонь, как это всё происходит. Мне лично всё очень понравилось.

Після демонстрації роботи пожежної техніки ліквідатори аварії на Чорнобильській аварії розповіли школярам про події того страшного дня — 12-го квітня 86-го року. Діти ж , у свою чергу, подякували цим мужнім людям.

Анастасія, учениця 9 класу

Я бы сказала им большое спасибо за их подвиг, за то что мы сегодня живем, и то что они совершили действительно очень важно для нас

 

Катерина Анюхіна
источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов