Усі недоотримані суми пенсій непрацюючим пенсіонерам буде повернуто в травні

Прoтягoм квітня Пeнсійний фoнд Укрaїни виплaтив пeнсії 12,3 млн. oсіб нa зaгaльну суму 20,2 млрд. грн. і викoнaв свoї зoбoв’язaння пeрeд пeнсіoнeрaми.

Прo цe нa брифінгу 27 квітня пoвідoмив Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

З 1 квітня 2015 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» № 213-VIII від 02.03.2015, яким, зокрема, встановлено особливий порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам.

«Нарахування виплат квітня було здійснено автоматично, за інформацією, що є в пенсійних справах. Але по деяких пенсіонерах ми такої інформації не мали, бо не всі пенсіонери своєчасно виконали передбачене законом зобов’язання –  протягом  10 днів інформувати органи Пенсійного фонду про працевлаштування чи звільнення з роботи, або ж подали таку інформацію із запізненням», — сказав Олексій Зарудний.

За даними Пенсійного фонду України, у квітні пенсії у зменшеному розмірі отримали  менше 20 тис. непрацюючих пенсіонерів, переважно в Києві. Усі недоотримані суми  будуть повернуті в травні.

Довідково

Документами, які підтверджують, що особа не працює (не провадить діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску), є трудова книжка, індивідуальні відомості про застраховану особу, що надаються відділом персоніфікованого обліку, та   відомості про відсутність інформації про державну реєстрацію фізичної особи – підприємця.

источник

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов