Увага чорнобильцям!

VFL.RU - вaш фoтoxoстинг
ЗВEРНEННЯ
Шaнoвні грoмaдяни Укрaїни які пoстрaждaли внaслідoк Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи !
Ми, ініціaтивнa групa грoмaдян Укрaїни, якa зaймaється зaxистoм Кoнституційниx прaв людини і грoмaдянинa Укрaїни які пoстрaждaли внaслідoк Чoрнoбильськoї кaтaстрoфи, звeртaємoсь дo Вaс брaти – чoрнoбильці з інфoрмaцією, якa стoсується бeзпoсeрeдньo стaну вaшoгo здoрoв’я тa зaxисту Кoнституційниx прaв :

1.   Звeрніть увагу перш   за все на те, що на цей час більшість постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи не мають   можливості одержати кваліфіковану медичну допомогу у повному обсязі за місцем проживання, у зв’язку з ліквідацією профільних   спеціалізованих медичних закладів, які були орієнтовані на обслуговування чорнобильців;

2.   У зв’язку з цим   нами, ініціативною групою громадян України, які займаються захистом Конституційних прав громадян України які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи разом з представниками Харківської обласної державної адміністрації та КЗОЗ « ОКСДРЗН» (Комунальний заклад охорони здоров’я «Обласний   клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення») була досягнута домовленість про можливість надання   кваліфікованого спеціалізованого медичного   лікування чорнобильцям з урахуванням захворювання особисто кожного в наслідок іонізаційного радіаційного впливу цим постраждалим Харківської, Донецької, Луганської   областей.

Висококваліфіковані медичні фахівці   КЗОЗ « ОКСДРЗН» якісно проведуть обстеження та запропонують стаціонарне лікування у одному з відділів диспансеру, враховуючи захворювання індивідуально кожного чорнобильця.

Таким чином ми, чорнобильці зможемо максимально завантажити поліклінічний та   стаціонарний відділи    КЗОЗ « ОКСДРЗН».

      Чому це важливо для нас   чорнобильців

– тому, що зараз Міністерством охорони здоров’я України черговий раз розробляється план дій по скороченню в медичних закладах койко-місць. Цей план   потягне за собою чергове зменшення кількості   койко – місць і як наслідок зменшення кількості   медичних працівників у відповідності до нового штатного розкладу і головне що від цього постраждаємо перш за все ми — чорнобильці!

      Тому звертаємось до Вас брати — чорнобильці

— з пропозицією підтримати ініціативу збереження КЗОЗ « ОКСДРЗН» в той якості щодо до надання нам спеціалізованих послуг як постраждалим в наслідок Чорнобильської катастрофи які діють на цей час   та відкликнутися на запрошення КЗОЗ « ОКСДРЗН»   прибути до відповідного медичного закладу для лікування (   талони на госпіталізацію не потрібні. Більш детальнішу інформацію отримайте з інформації для звернення ).

Інформація   для   звернення:  

Адміністрація КЗОЗ « ОКСДРЗН»

Електронна адреса:     OSDRZN@yandex.ua

Конт. тел. приймальні: (057)   725 – 05 — 50 ,     (057)   725 – 01 – 10

Ініціативна група

1.    Білоєнко Володимир Миколайович       066 906 01 27       biloenko_v@ukr.net

2.   Ворошилов Юрій Іванович        095 687 80 38   wj1986@ya.ru

3. Дерев’янкін Микола Іванович     095 205 43 76    nik_ivanych@ukr.net

4. Івакін Борис Іванович          067 578 65 99     boris.i@i.ua

5. Коротков Борис Іванович          0673496738

6. Подрядчиков Валентин Федорович        050 926 71 10      podryadchikoff@mail.ru

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов