В Боровій нелюді розтоптали пам’ять померлих героїв-ліквідаторів.

26 квітня  1986 року  на Чорнобильській атомній електростанції  сталася страшна аварія, яка  забрала сотні тисяч  людських життів, сотні тисяч  отримали  великі дози радіоактивного опромінення  яке  провокує  тяжкі  невиліковні хвороби  від  яких помирають  і на теперішній час,  десятки  тисяч  жителів міст Прип’ять  та Чорнобиль на завжди втратили свої оселі (були відселені  із забрудненої  радіацією території).

Ця біда не оминула і жителів  Борівського  району.

На ліквідацію аварії на Чорнобильській АС   з  нашого району   було відряджено   105 осіб,  з яких  65  вже померло  від  тяжких хвороб.

Щоб  увічнити  славу  померлих  героїв-ліквідаторів в центральному парку селища Борова  силами  і  коштами  чорнобильців  був збудований пам’ятник  «Чорнобильцям  Борівщини»  на якому карбуються прізвища  померлих  чорнобильців-ліквідаторів.

Біля  пам’ятника  були посаджені  дві вічно  зелені   туї, як символ  вічної  пам’яті  померлим героям-ліквідаторам.

На жаль  не всі мешканці  нашого  селища  розуміють  значення пам’яті  померлих  чорнобильців, героїв  які  віддають  своє  життя заради  їхньої  безпеки.

Мені неприємно про це говорити, але знайшлася  людина  яка  зламала  одне  дерево,  розтоптавши  пам’ять  померлих героїв-ліквідаторів.

Шановні  односельці,  вшановуйте  пам’ять  людей які віддають за вас своє життя.  Це  історія, без якої ми не зможемо  будувати майбутнє.

Заступник голови РВГО «Чорнобильці Борівщини»       С.П. Тарасюк

Источник:

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогах тендерный кредит
Доставка грузов