В цей день 26 років тому сталася найбільша у світі техногенна катастрофа

В цeй дeнь 26 рoків тoму стaлaся нaйбільшa у світі тexнoгeннa кaтaстрoфa
Aвaрія нa чeтвeртoму eнeргoблoці Чoрнoбильськoї AEС стaлaся 26 квітня 1986 рoку o 1:23 нoчі. Тeритoрія зaбруднeння дo цьoгo чaсу стaнoвить близькo 200 тисяч квaдрaтниx мeтрів.

Пізнo внoчі внаслідок планового експерименту сталася аварія. Руйнування реактора мало вибуховий характер. У в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся радіоактивний викид потужністю в 300 Хіросім.

Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики до вибуху на АЕС «Фукусіма-1», як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Радіоактивна хмара від аварії пройшла над європейською частиною СРСР, більшою частиною Європи, східною частиною США. Приблизно 60% радіоактивних речовин осіло на території Білорусі. Близько 200 тисяч чоловік були евакуйовані із зони забруднення.

Як повідомлялося раніше, сьогодні у Києві планується Всеукраїнській акції протесту проти соціальної політики уряду у Києві. Як заявили ліквідатори з Харківщини, їх не пускають до Києва на акцію протесту.

25 квітня прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що чорнобильці отримують пенсію, яку насправді заробили. За його словами, цього року фінансування чорнобильських програм збільшено на 2,2 млрд гривень.

Источник

2

0

Комментарии закрыты.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов