В Лисичанську пропонуть економити на вдовах чорнобильців

Ми вжe дaвнo знaємo прo цинічнe стaвлeння дeржaвнoї влaди дo чoрнoбильців, aлe дeякі міські дeпутaти   мoжуть з лeгкістю пeрeвищіти цeй цинізм …, aлe цe вжe зaнaдтo!

Пeрeгляд відeo зa пoсилaнням

youtube

Пeршoгo бeрeзня, нa зaсідaнні 61 сeсії Лисичaнькoї Міськoї Рaди, дe рoзглядaлoся питання виконання та затвердження програми соціального захисту громадян які постраждали від Чорнобильської катастрофи на 2019-2021 роки, депутат Шкарупа Ольга Сергіївна від депутатської фракції «Лисичани» (народилася 29.04.1986 р., освіта вища, безпартійна, Державний вищий навчальний заклад «Лисичанський нафто-хімічний технікум», викладач ІІ категорії хіміко-технологічних дісциплін), член комісії з питань соціально – гуманітарного розвитку, запропонувала скоротити чорнобильську програму:
«… я предлагаю, сократить в 2 раза. Не 140 тыс., а хотя бы 70 тыс..   Удалить эту самую статью которая — выплаты вдовам, а 50 тыс. оставить. Таким образом мы съэкономим за 19 год 85 тысяч.»
На кому бажає «съєкономить» ця людина? Хоча після такої її пропозиції виникають великі сумніви, щодо людяності цього «викладача ІІ категорії», і дуже великі побоювання, що напрямку гуманірного розвитку міста.

 

1

21

6 комментариев к записи “В Лисичанську пропонуть економити на вдовах чорнобильців”

 1. Гость:

  к реактору эту суку на месяц, пусть повысит свою квалификацию

 2. ЧАЭС86:

  Теперь подумайте головой,а не подсказками бабы Параски за кого отдать голос на выборах.Однозначно за отмену чернобыльских законов в 2014 проголосовали БПП,Фронт змин, Воля народа,позафракцийные.

 3. УС- 605 чаэс,1986г.:

  Чего ж ВЫ не орете на всех, МАЙДАУНЫ? Дураки родились после аварии. Потерпеть надо было этак лет 15, небыло-бы дураков во власти,возраст бы не позволил.Думать было надо, и вдовы были спокойными.

 4. Ліза:

  Поважне панство “Чорнобильці” – якби у цій””””””” була на шиї, та з такою пенсією як у інвалідів Чорнобиля, мама, і родила іі після участі у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, вона не була би такою умною і знала би розходи на матір – з кридітів на операції не вилазила, тоді б такого не сказала. І, яка “”””” іі родила!!

 5. Аноним:

  Нічого не бачу дивного.Вона дитя своєї епохи.Вона вголос сказала те, що вона щоденно чує та бачить по ЗМІ- а там щоденне довбання Чорнобильців з метою очернення та знівелювання значимості подвигу як учасників ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС, так і решти-відселених, проживаючих на радіоактивно забруднених землях…А який там подвиг- через 32 роки екскурсії по тиих місцях де кеожний з нас залишив своє здоров”я, ексурсії, соми, лісоповал.Так що в особі цього депутата віддзеркалля того, що нав”язується суспільству чиновницьким апаратом.

 6. Ліза:

  Мій син так не скаже бо він знає скільки і чого він вкладає щоб жила мама, він народжений не набагато раніше!

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов