В Минсоцполитики хотят создать эффективную систему обратной связи

В Минсоцполитики хотят создать эффективную систему обратной связи
Piccy.info - Free Image Hosting
В Минсоцполитики хотят создать эффективную систему обратной связи

Нoвoнaзнaчeннaя министр сoциaльнoй пoлитики Юлия Сoкoлoвскaя рaсскaзaлa, кaк к нeй oбрaщaются зa пoмoщью чeрeз сoцсeти, и нaзвaлa oдним из свoиx приoритeтoв нa дoлжнoсти пoстрoeниe эффeктивнoй систeмы oбрaтнoй связи.
Oб этoм oнa нaписaлa нa свoeй стрaницe в Facebook.

“Пoлитикa Минсoцa – этo o людяx и чeлoвeчнoсти. Имeннo чeлoвeк с eгo пoтрeбнoстями и интeрeсaми нaxoдится в цeнтрe внимaния нaшeгo прaвитeльствa. Пoэтoму oдним из нaпрaвлeний рaбoты Министeрствa стaнeт сoздaниe эффeктивнoй систeмы oбрaтнoй связи”, “Пeрвooчeрeдным зaдaниeм нaшeгo прaвитeльствa являeтся пoлнaя инвeнтaризaция стрaны. Мы должны понять, какова настоящая ситуация в государстве”– отметила министр.

Друзі,

Радо вітаю і представляю вам частину моєї команди. В ній і нові обличчя, і фахівці, які добре зарекомендували себе у відповідних сферах. Ми на початку свого шляху, проводимо інвентаризацію і швидко входимо в курс справ. Уже скоро наше бачення буде представлене в Програмі дій Уряду.

Отже,

Заступник міністра Сергій Ніжинський. На ньому, серед іншого, – міжнародна діяльність, євроінтеграція, антикорупційна політика та протидія торгівлі людьми.
Заступник міністра Олег Коваль. Його напрямок: співпраця з регіонами для побудови простих і ефективних процедур, побудова прозорої взаємодії людини та держави. Доступний і зрозумілий соціальний сервіс – це до нього.

Радник міністра Наталія Кириченко. Вона куруватиме аналіз мережі закладів соціальної сфери, якість та доступність соціальних послуг, а також напрямок інституційного догляду та виховання дітей.

Радник міністра – Артем Дехтяренко. Під його контролем – взаємодія з медіа, комунікації наших реформ та PR.

Ми вже працюємо. Долучайтеся – допомогу й конструктивну критику сприймаємо адекватно і вдячно.

Источник:

0

0

8 комментариев к записи “В Минсоцполитики хотят создать эффективную систему обратной связи”

 1. Антон:

  Перезвоните мне пожалуйста, 8 (953) 367-35-45 Антон.

 2. инвалид чаэс:

  где шамбур надеюсь на нарах

 3. лікв.:

  Антон, що за номер телефону.

 4. Волоцкий:

  Как только в минкресла опускаются новые пятые точки они пишут аналогичное не загружая мозги. Все это говорит о том,что они как минимум окончили оксфорд.Ибо умные люди придя во власть берут закон прдшественников и начинают его выполнять или думать как его улучшить.У нас с чернобыльским законом уже не знают как его можно больше»обрезать». Моральное уродство так и сквозит на каждом шагу аласть имущих.

 5. ПОЛтАВА:

  Відкритість міністерства це похвально.Удачі в роботі,а нам терпіння.

 6. Andrew:

  Половина (мабуть, быльша) вже відтерпілася. Залишок дотерпиться до самого кінця

 7. Аноним:

  комуняки — ещё куда ни шло, нащадков комуняк камсамольцав — еле еле пережили, нащадки камсамола — ??? сматри полтава шоб терпилой не стал

 8. Іван:

  Відкритість міністерства це хорошо,а ось з терпінням тут не все правельно тому, що скоро не буде кому терпіти.Терпіти прийдеться за всих нас тим ліквідаторам хто отримує більш – менш нормальні пенсії,кому є за що пролікуватись.

↑ Наверх ↑

aRuma бесплатная регистрация в каталогахтендерный кредит
Доставка грузов